Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

monika71
25. mar 2010

ahojte pipiny, poslušne hlásim: HCG 365 😀 😀 😀

zuzanames
25. mar 2010

Ahojte, 10. deň po transfere - HCG 346, veľmi sa teším 😀 😀 😀, a držím palce aj všetkým ostatným 🙂

monika71
25. mar 2010

pekneeeeeeeeeeee, gratulujem zuzanames 🙂 😉 🙂 😉

darla27
25. mar 2010

Baby hrozne sa s vami tesim, konecne tato tema je plodnejsia nez doteraz.
Pevne verim, ze aj Luko bude tehulka hned po KETe. 😉
Kolko ste vkladali embryjok? Kedy ste sa o tom bavili s embryologickou kolko vlozit, doporucovala vam,
alebo ste boli rozhodnute vopred?
Nechcem tam zajtra nerozhodne stresovat.
Kto vam robil transfer? Aj vam to robili pri uzv?

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika71
25. mar 2010

darli tak isto ako majaja, mne vkladali 3, lebo 3 ostali, a my sme boli s mužom rozhodnutí že ano ideme do toho.
12 den 169 HCG, 15.den 365 HCG, takže to vyzerá že z troch mojich ostalo jedno, ale nevadí nech ich je kolko chce budu chcené a milovane 😉

lumy, tak ako? bože tolko som na teba myslela celý den.

monika71
25. mar 2010

baby ako tak pozerám tie vaše čisielká, nie su tie moje nejaké nízke?obchádzaju ma troška obavy ak sa mám priznať 😨

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika71
25. mar 2010

majaja nie nemala, prečo to závisí aj od toho?
a ozaj ako sa počítaju týždne v týchto prípadoch tehotenstva? s mužom sme to rozoberali a obaja mali iný názor, tak nás teraz niektorá rozsudte 😉

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika71
25. mar 2010

si ma tak troška ukludnila dakujem 😉
tu kalkulačku som si našla aj ja, ale otázka je, či rátať od oplodnenia vajíčka spermiou, alebo od transferu 😨

majaja75
25. mar 2010

ráta sa od poslednej menštruácie

monika71
25. mar 2010

no super tak som vyhrala ja, majaja dakujem, som mala dve verzie a jednou bolo aj toto ako som povodne vedela pri "normálnom" otehotnení 😀 😀 😀
asik sme tu len my, čakám ešte lumyu, dnes mala tiež druhý KT a tak som zvedavá na výsledky, mala nízke HCG ale dufam že sa to dnes zmenilo, duuuuuuuuuuuuuufam 🙂

lalia123
25. mar 2010

Babulky, v nedelu idem na odber vajok. Najde sa tu podobna spolubojovnicka? 🙂

rienok
26. mar 2010

ahojte dievcata, chcem vam dodat vela energie

lalia prajem vela vajicok 🙂

poradite mi? chcem sa spytat ci ste si niektora pichala injekcie vecer. Ja si mam zacat od zajtra ale som v zahranici a dostanem sa k injekciam az vecer. Neviete nahodou aky to ma vplyv na priebeh stimulacie? toto je uz moj treti pokus ale vzdy som si pichala rano.... mrcha tentokrat prisla o 2 dni skor a zaskocilo ma to. Ak mate niektora takuto skusenost dajte mi vediet. Dakujem

tuzimpobabatku
26. mar 2010

ahoj rienok: ja si pichám o piatej večer, ale myslím si, že povačšina dievčat, aspoň, s ktorými som si ja písala, tak si pichali večer. Neboj, je to ok, len by si mala dodržať presnú hodinu, napr. ked o piatej tak stále o piatej. To mi povedala lekárka v centre.

zuzanames
26. mar 2010

majaja75, ďakujem, ďaľšiu kontrolu mám v pondelok (14. deň po transf. ) a veľmi dúfam, že hodnoty budú ešte vyššie 😀 😀 😀

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
26. mar 2010

darla..som rada, že na mńa myslíšadakujem aj ostatným..určite saozvem ako to dopadlo...teraz sem chodim sporadicky len nakuknut...sa vaic venujem inym veciam a chodim von s priatelmi 😉
drziiim palce....darla...tfuj tfuj..nech sa drzia babatka 😉

darla27
26. mar 2010

Luko veru myslim. mrzi ma ze ti ET nevysiel, ale verim ze KET bude uspesny a rozsiris jarne gynfivacke uspechy, verim tomu!
Aj ja planujem do testu obmedzit konikovanie, aby som bola v klude a nestresovala sa, ale dnes som po transfere musela podat info: takze mam 2 lasenky v brusku, snad tam budu i o necele 2 tyzdne ked pojdem na test. 🤐 😵

tuzimpobabatku
27. mar 2010

ahojte dievčatá, chcem sa vás opýtať.....ja si pichám fostimon do svalu, ale s modrou ihlou. Je trocha tenšia a kratšia ako čierna s ktorou sa zvyčajne pichá do svalu. Čo si myslíte, nebude to problém? dúfam,že sa mi tá látka dostane do svalu?...s akou ste si vy pichali?

monika71
27. mar 2010

darla, držím palce(všetky) 😉
luko, máš pravdu uži si teraz volno a peiatelov, lebo mrazáčikovia ťa "zmrazia" na 9 mesiacov 😉dtto držím palce(všetky)
lumy, kde si?ozvi sa prosím, stále myslím na to ako ti to mohlo dopadnuť 😕ja stále dufam že dobre

tuzimpobabatku
28. mar 2010

no baby, vy sem tuším ani nechodítte 😉 ....kde ste?...síce je víkend, pekné počasie bolo celý deň, určite ste boli niekde vonku. Ja som ležala v posteli v horúčkach, fňuk ☹

lalia123
28. mar 2010

Ahojte kocky, tak ja som dnes po odberoch a mame len jedno jedine vajicko...ach... 😔 😔 😔
Vyplakala som to a ideme dalej. Rano uvidime, ci to ten jeden bojovnik vobec prezil, navyse mam vraj zlu sliznicu, takze moc nadeje v tom verdikte nie je. U nas uz moze len "motyka vystrelit".

Drzim vsetkym cakatelkam palce, nech to vyjde!!!

darla27
29. mar 2010

Lalia to ma velmi mrzi, na kontrole ti nepovedali ze mas len jedno? Alebo bolo viacej folikulov a v nich len 1 vajko?
Pozri, vacsina ludi otehotnie s jednym vajkom. Zajtra mas zrejme transfer ked ho uspesne oplodnia.
Ja som od rana smutna, dozvedela som sa, ze nase 4 mini-mimca sa mrazit nebudu, zastavili sa vo vyvoji,
takze nie som velmi optimisticka. Myslim ze by som sa viac na to nedala, nemam na to nervy. ☹

Lumya, dufam ze ty mas lepsie spravy nez ja. 😕

tuzimpobabatku
29. mar 2010

ahojte, dievčatá, ked si niektorá z vás pichá fostimon, kam si ho picháte? do svalu, alebo pod kožu? díky.

babulka555
29. mar 2010

ahojte pipinky 😅

neviete aky je postup, ak mi zostali lieky z protokolu? v GF sa vraj daju vratit...
inak dnes druhy odber krvi na 14 den od ET, tak dufam, ze aj ten potvrdi tehu 😵
aj ked mrcha prisla a moje telo sa vobec nesprava ako tehotne ☹

pekny tyzden 😎

yoyo123
29. mar 2010

babulka...ano lieky možeš vratit na recepcii,vratia ti peniaze.Ty si normalne krvacala?Nechcem ta strašit,ale daj si pozor aj ja som krvacala,mala som pozit.testy a bolo z toho mimomaternicove t.

yoyo123
29. mar 2010

Dufam,že ty budeš mat viac štastia,držim palce 🙂

monika71
29. mar 2010

babulka, držím palce, optimizmus a nadej nestrácaj 😉
darli dtto ako pri babulke 😉
mna to čakanie ubíja, je to nával na nervy, človek dufa a zároven myslí na opak.ja ani neviem ako sa cítim, cecky pobolievaju, bruško ako keby nafuknuté, sem tam pichne, tak ani neviem ako sa cítia tehotné, či je to ono alebo nie, velakrát som v rozpakoch 😕
lumy, čakám a stále žiadna odozva od teba, ☹
lalia, aj jedna lastovička jar urobí, držím palce 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre