Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
15. jún 2010

@monika71 , @babulka555 , ďakujeme 😀

henika30
15. jún 2010

Ahojte pipiny!Móžem sa vás na niečo opýtat?kolko vám pokus vyšiel? 🙂

annamary27
15. jún 2010

@henika30 ak myslíš finančne,tak 1000eur a to nerátam benzín.

henika30
15. jún 2010

Dakujem!No to dost! ☹ ☹ mi sme za injekcie platili 380€!A uvidíme že za čo ešte biudeme platit.To viem že hned pri prvej kontrole 100€
A čo si mala?mala si aj asistovaný zonálny chatching?

annamary27
15. jún 2010

mala som ICSI 9vajíčok-335eur,a predlženu kultiváciu 150.

yeliel
15. jún 2010

@henika30 ahoj ..mna GF zuctovali 730euro..bez injekciji 🙂

henika30
15. jún 2010

Dakujem všetkým za odpoved!Aspon to budem vediet približne že kolko!

michaelag
15. jún 2010

kocky ahojte,
velmi pekne chcem vsetkym podakovat za gratulacie i ked do piatku je to stale neiste...no viete ako to je...uz som v tom, ze som v tom 😀 .... uz len za 3 tyzdne sa uvidi, ci len jedno, alebo daj boze obe misiatka vo mne rastu 🙂
@nechsazadari Slavi, prepac, napisala som do posty o piatku, no budem na teba mysliet vo stvrtok 😉

Kocky a ozaj otazocku mam na vas...odkedy sa potom zacina ratat tehotenstvo? odo dna vyberu a oplodnenia v labaku, alebo odo dna vlozenia do maternice? Mne z toho logicky vyplyva, ze od punkcie, no neviem, ako je to v skutocnosti...

vanilka1802
15. jún 2010

@michaelag tehotenstvo ti pocitaju normalne od poslednej mrchy, ale potom ti to moze este podla UTZ upravit.
Mne aj pri Tominovy stale nieco v nemocnici preratavali, ked som uz prenasala, stale sa im cosi nezdalo, a aj teraz ked som bola v nemocke tak strasne chceli vediet kolko dnove embria mi vkladali a kedy a pod., ale nechapem preco, ked aj v GF co mi dali fotecku z UTZ tak tam bol termin porodu podla poslednej mrchy.

annamary27
15. jún 2010

Kočky, svokra mi teraz vybafla svoj názor,že podla nej nie som tehotná ak som krvácala.Poteší,však?Ja už sa všelijak štelujem na optimistku a ona ma takto schladí.Je možné,aby som nemala ani dnes 2čiarky a zajtra to dopadlo dobre?

annamary27
15. jún 2010

No kukla som si tabulku HCG,že ešte aj na 14ty den sa hodnoty pohybuju v rozmedzí 3-426,takže mám nádej. 😀 😀

michaelag
15. jún 2010

@annamary27
ahoj pipinka, nic sa ty neboj. Zo svokry si nic nerob 😠 , hlavne sa ty steluj pozitivne a na ostatne nemysli 😉 ...
v Piatok to urcite dobre dopadne ci tebe, tak aj @nechsazadari...ja v to verim 😉

michaelag
15. jún 2010

@vanilka1802
Ahoj vanilka, ale ved to je blbost, ked si to zoberies. Ako mi moze niekto vypocitat porod odo dna, kedy som este nebola tehotna a otehotnela som o skoro 3 tyzdne neskor? Ved to je blbost...ale to ja len lajicky kecam 😉

annamary27
15. jún 2010

@michaelag ja už budem vedieť svoj ortieľ už zajtra. 🙂

yeliel
15. jún 2010

@michaelag a mozno to ani nieje blbost 🙂 lebo ten cely proces oplodnenija vajicka co sa normalne odohra v tele zeny sa odohral mimo tak sa tie tyzdne vlastne preskocily takze si uz bola tehotna ked si nebola este vlastne tehotna 😀 😀 😀 takze mozno aj vedia co hovoria 😵 ale to je tiez len tak kecam 😀 😀 😀 😀

katuliks
15. jún 2010

Ahojte babulky 🙂 Ale ste sa rozpisali.Ked ste pisali co Vas to vyslo,tak nas teraz tiez cca 100 eur a to sme boli uz treti krat na IVF....tak radsej celkovu sumu nechcem ani vediet ale som rada,ze to teraz vyslo 😀 Teda uvidime este v piatok.V piatok som sa objednala aj mojmu gynekologovi v Piestanoch lebo mam od neho PN.Uz som chcela ist od pondelka do prace lebo som neverila,ze to bude o.k ale teraz neviem ako to mam riesit..ci ostat doma.

@michaelag Miska ako to budes riesit? Pojdes do prace alebo ostanes doma? 🙂 Ako sa citis? Ja zatial celkom o.k len ma sem tam pali v podbrusku ale vsak uvidime a tiez ked pojdem na ten ultrazvuk,tak som zvedava ,ze kolko ich tam mam.Mne vkladali 3 a modlila som sa nech sa uhniezdi aspon jedno.Este stale nemam vyhrane ale teraz sa tesim. 😀

katuliks
15. jún 2010

@annamary27 &nechsazadari 🙂 Budem strasne drzat palceky nech mate dobre vysledky 😀 😀

annamary27
15. jún 2010

@katuliks ďakujéééém,. 🙂

michaelag
15. jún 2010

@katuliks
Kati ahoj, budem doma, ved mi lekarka povedala, ze mi neodpise PNku skor, ako po 10tom tyzdni, takze by som si ani neskrtla u nej 😉. Do prace ja urcite nepojdem, tie nervy a stresy mi nestoja za to, aby som prisla o tie alebo ten poklad, co mam v brusku...

@annamary27
Tak Ani, vo stvortok drzim palce rovnako tak ako aj @nechsazadari 😉. Nebojte kocky, dobre to bude vsetko 😉

michaelag
15. jún 2010

@yeliel
no uvidime, ze ako nam to vyrataju MUDr-e hlavy pomazane ;-D

nechsazadari
15. jún 2010

babenky, všetkým ďakujem za povzbudivé slová! Maj te sa krásnučko, idem byť užitočná. achóój

vanilka1802
15. jún 2010

@michaelag blbost to nieje, lebo aj ked pride prirodzene k oplodneniu tak vlastne v tom case ako sa vajicko oplodni si uz 2 tt tehotna, Mne podla poslednej mrchy vychadza termin na 15.1., ale podla UTZ ma jeden drobcek termin 13.1. a druhy 16.1. . Nieco sa mi mari ze mi vysvetlovala moja doktorka ze k poslednej mrche sa pripocita 7 dni a odrataju 3 mesiace a tak vychadza termin porodu, jasne ze nasledujuci rok. Len neviem ci si to uz presne pamätam.
Ked sa na to pozries ze si tehotna 9 mesiacov, ale na tyzdne to vychadza na 10 (40tt).

Babulky moc vam drzim palceky na kontrolnu krvicku, jasne ze budu len dobre spravy.

@annamary27 na nazor svokry sa vykasli a pekne mysli oprimisticky. Ja som krvacala a tehotna som napriek tomu tiez. A nebolo to len spinenie, bola to jasno cervena krv. Aj ked je pravda ze to bolo len cast dna, ale predsa.

solinka
15. jún 2010

michaela blahoželám .... 🙂
v pondelok ráno som ta v GF videla 😀 😀 😀 a bola si happy už aj vtedy 😀

annamary27
15. jún 2010

Kočky aj Vy máte nízky tlak?Nejak ma to poobede zložilo do postele a ked som vstala,motalo ma ako keby ma niekto držal za krk a chcel ma utopiť vo vode?Jaj musela som si lahnuť na chvílu späť.Tlak som si merala a je sakra nízko 92/60,to bude asi počasím jak hlásia dažde.Šak prečo by malo byť pekne,ked zajtra smer Bratislava.My sme od decembra asi ani raz nemali dobré počasie po ceste do centra/fujavica,vetrisko,hmla,lejaky/.Ako keby to počasie vedelo,že tam ideme.

lubka0506
15. jún 2010

ahoj babulka 🙂 nemám ani jeden vajcovod tak určite nemožem byt tehotná... 🙂 skor si myslím že sú to stresy 😖
dnes som chcela zavolat do GF ale akosi nevydalo,ak zajtra sa nič nebude ukazovat už to bude 35DC tak tam zavolám... 🙂

yeliel
15. jún 2010

@lubka0506 zavolaj moja...asi ti povedia,ze mas este chvilu pockat alebo ta zavolaju na ultrazvuk 🙂

lubka0506
15. jún 2010

ahoj yel 🙂 uvidím čo bude možno aj dostanem,je to zákon schválnosti... ☹
...kočky držkajte sa 😉

annamary27
16. jún 2010

tak už som doma z druhej krvičky a zasa som mala šťastie na tu hnusnú sestričku.Tá čo ma pichala je milá a pekne všetko vysvetlí,ona ordinuje aj s dr.Stenovou,ale tá čo sedela za stolom,tak by som ju vyšticovala za vlasy.Spýtala som sa,či mi môžu povedať,že kolko bola tá moja nízkka hodnota HCG A tá hnusoba mi vraví na to nevrle: PREčO TO CHCTETE VEDIEť,BUDE SA VáM LEšIE SPAť?No chápete,ale od tej som ešte milé slovo nepočula a ani úsmev nevidela,neviem čo tam vôbec robí.

henika30
16. jún 2010

Ahojte!Moc vám gratulujem,a teším sa že vám to vyšlo,a dúfam že dopadneme aj my dobre 😉 😉 😉
Ja začnem dneska s dipherelinom,potom počkám na mrchu a šup na kontrolu. 😀 😀
Velmi sa bojím!Lubka ani ja nemám ani jeden vajcovod,teraz v apríli my to odstránili,takže tie upchaté vajcovody nám tam nebudú robit bordel a čoskoro budeme tehu uvidíš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

yeliel
16. jún 2010

@annamary27 ahoj a ani ti nepovedala ake bolo hcg?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre