Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
24. jún 2010

@solinka myslím na teba aj embryjká, 😵 😵 😵 úspešný transfer želám 😀 😀 😀

solinka
24. jún 2010

@yeliel ahojj moja 😉
áno dáme vložiť dve 🙂 hej hej bojujú 🙂 6 sledujú a 6 máme zmrazených 🙂
tešíííííííme sa na malinké ,-už nech sú v teplúčku 😀 😀

solinka
24. jún 2010

@annamary27 si ma moc potešila 😉 ĎAKUJEM 🙂 🙂
posielam TI objatie

michaelag
24. jún 2010

@mony80
Monika ahoj, no musela som ta spomenut s takym velkym cislom, to mi normalne vyrazilo dych 😉...
Dufam, ze sa nehnevas, urcite som to nemyslela v zlom, len som sa hned nalakala...preto som ta ani nespomenula hned nickom, aby som zbytocne na teba neupozornovala 😉. Verim, ze sa na mna nehnevas 😢 ..

michaelag
24. jún 2010

@solinka
Ahoj pipinka 😉...jasne, zajtra drzime palce, urcite vsetko dobre dopadne a tiez tu budes v nasom klube tehuliek 😉

mony80
24. jún 2010

@michaelag 😀 😀 uplne v pohode .........akutat mi teraz po hlave pochoduje viacero chrobakov 😵 😵 😵
som taka strasne zvedava 🙂

solinka
24. jún 2010

@michaelag verím tomu ...moc 🙂

mony80
24. jún 2010

@solinka vela vela pozitivnej energie a sil ti zelam. Mas pred sebou maraton cakani 😉 ale co uz nevydrzime pre nase babuliatka 😵

solinka
24. jún 2010

@mony80
ďakujem moja 😉 😉 už vydržíme toto malinké čakanie 😉
9 rokov som vydržala a toto bude malina 😉

solinka
24. jún 2010

@mony80 a blahoželám k tehu 🙂

mony80
24. jún 2010

dakujem solinka 🙂 , ja este len tak opatrne, aby sa to nezakriklo.
Je to take krehucke, ze sa clovek boji.

solinka
24. jún 2010

@mony80 rozumiem ti moja moc 😉

henika30
24. jún 2010

Ahojte!solinka zajtra ideš do ba že,kedy ideš,Aj ja tam budem lebo idem na moju prvú kontrolu.možno že sa stretneme!Budem ta sledovat či ta nezbadám! 🙂 🙂

vanilka1802
24. jún 2010

@solinka na zajtra ti moc drzim palceky, a posielam tehu virus. Verim ze vsetko bude dobre. Budes nas nasledovat.

@mony80 teraz som si vsimla ze mas termin porodu na narodky mojho manzela.

mony80
25. jún 2010

@vanilka1802 😵 😵 😵 dufam ze to je happy termin 😉 v kazdom pripade sa to dobre zapamatava

mony80
25. jún 2010

@solinka drz sa dnes, mas velky den !

silvika83
25. jún 2010

@michaelag @katkakratka @katuliks
Ahoj, no mam sa celkom dobre, som doma, nič také nerobím ale nudím sa. Ale treba vydržať.
Neviem či budu dve 🙂 myslíš že hej? Podla HCG sa to dá zistiť?
No ked aj budu sa budeme len tešiť, ved nejako to zvládneme 😉
No aj ja dufam že sa ten štvrtok 8.7.sa stretneme teda, budem vykúkať či niektorú uvidím.
Ja som si včera skúšala moje všetky nohavice a asi tak jedna tretina je mi dobrá, ale to som asi ešte tak nemohla pribrať, ja som už pred tým trocha pribrala, lebo som bola moc chudá ževraj...

No tak pekne oddychovať a nič nerobiť, všetky....

majte sa pekne a pekný deň... 🙂

katuliks
25. jún 2010

@silvika83 Ahoj moja.Dufam,ze sa tam stretneme.Aj ja sa doma dost nudim ale ked som volala s kamoskou,tak mi povedala,ze sa nemam do prace vobec ponahlat,ze tam je blazninec.Tak som rada,ze som doma 🙂 Zatial sa citim o.k a som rada,ze aj Tebe je dobre.Zatial sa maj pa,pa. 🙂

annamary27
25. jún 2010

@solinka kdeže si moja?už sú krpčekovia pekne v brušku u teba?všetko šlo ako po masle?myslím na Vás 😵

solinka
26. jún 2010

@vanilka1802
ahoj moja 🙂 transfer dopadol dobre .cítime sa dobre 🙂 oddychujeme 😀 a veríme že o 10 dní .... 😀 bude teho test moc pozoitívny 😉 dakujem ti

solinka
26. jún 2010

@annamary27
ahojjjj zlatíčko 🙂
áno áno dobre 😀 všera sme spali celé poobedie ,-a oddychujeme 🙂
cítime sa dobre 🙂 ďakujeme moc moc

solinka
26. jún 2010

@mony80
áno áno bol to deň D 😀
miláčikovia sú už s nami ,- takže sme happy 🙂 cítime sa dobre 🙂 cmukkkkkkkkkkkk

solinka
26. jún 2010

@henika30 mojenko boli sme tam na 10.30 aj ja som sa dívala kade tade a teba nikde 😀 😀 nemáš tu foto tak je to ťažko

solinka
26. jún 2010

pipinky všetkým Vám ďakujeme za podporu ,- že ste na nás mysleli 😉 🙂 moc si to vážim! 🙂

solinka
26. jún 2010

@michaelag ako sa máte moja ??? 😉

henika30
26. jún 2010

Ahojte!Solinka nevidela som ta ani ja ,ale preto lebo ja som už o 10.30 bola doma!Kontrola dopadla dobre len mám na pravom vaječníku cystu,takže uvidíme že čo dalej ☹ ☹
Nebudem mat asi vella vajok lebo lavý vaječník ja už nemám,a na pravej strane mám tú velikánsku cystu.
Včera na kontrole som sa dozvedela že budeme mat genetické vyšetrenie embryí 😕 😕neviete mi niektorá povedat že to čo znamená?Dakujem vám.
😉 😉

yeliel
26. jún 2010

@henika30 ahoj..ako dozvedela? to sa vzdy pytaju ci chces a je to vzdy na tvojom rozhodnuti..to znamena to..ze tvoje embryja vysetria ci su Ok.

yeliel
26. jún 2010

@solinka ahoj..pekne oddychujte... 😀 silno drzim palceky 😵 😵 😵

annamary27
26. jún 2010

@henika30 ja ked som bola na prvom ultrazvuku počas stimulky,tak drDrábek v GF sa ma pýtal,že bude genetické vyšetrenie embryí?a ja,že čo to je?on mi neodpovedal,len si tak mrmlal pod nos,že tak asi nebude.Nejak som po tom ani nepátrala,že čo to znamená a prečo to robia.Hlavne,aby boli vajká kvalitné,počet niekedy nič neznamená,ked sú vajké zlé.Držím pästičky 😵 😵 😵

solinka
26. jún 2010

@yeliel ďakovala 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre