Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katherinesand
7. apr 2009

no uz som napapkana. 😝
zukrik, skus si kupit colu alebo este lepsie Canada dry - to je zazvorova malinovka a zazvor je dobry na zaludok.
a maju aj tabletky v lekarni zazvorove. 😉

mayka
7. apr 2009

corinne,
pichanie nc neni. Uvidis. Ved ked to zvladlo kopec z nas tak musis aj ty. A ta predstava pokakaneho maleho batozteka stoji zato. 😀

Kathy, cosi mala dobre papat? Zasa cestovinky?

chruminka
7. apr 2009

ahojte hlasi sa marod ☹

mayka
7. apr 2009

chrumi, boli hrdielko? ☹

mayka
7. apr 2009

chrumik, kedy das foto z utz?

Ako sa inak dari? CO ta chripka lapla? Dufam ze inak ste v poriadku? 😕

och
7. apr 2009

no baby 😀 my sme teda ale klebetnice co 😀 trosku slniecka a uz jeden prispevok za hodinu 😎 😎 😎 😎

som sa vratila od dokiny, parada uz ziadny siofor tralalala, ze vraj ma byt na posilnenie imunity, pche a dostanes z toho vyrazku no tam mas, to budem radsej pit to aleo vera gel 😎 😎 😎

mayka pichacky idu profesionalne 😀 som dnes odovzdala ampulky krvi a mocu 😀 na preoperacne a zajtra rano hura na utz a prvy puregon 😀 😀 dnes mala stenova vybornu naladu asi preto bo prisla rovno z obeda 😀 😀 😀

chruminka
7. apr 2009

mayka nastastie je to len nadcha,ale dala mi dokyna bioparox,poznas? Fuj ja to neznasam!Ale je to jedine co teraz mozem a sirup hedelix od kasla,lebo zacinam kaslat.

foto skusim dat ale neviem ci to bude pouzitelne lebo je to dost rozmazane,ale musim pockat na draheho,lebo ja som taky amater co sa tyka pocitacov a fotiek 😕
a vy sa ako mate fiha ze 8tt krasa kedy mas UTZ?

katherinesand
7. apr 2009

ahoj chrumi 🙂
a ako sa citis inak? je ti zle?

mayka, ako si uhadla? zase cestoviny, ale aj s kuracim maskom spravenym tak na kari. mnam 😝
a teraz odolavam dat si nieco sladke. 🤐

mayka
7. apr 2009

och,
som sa ta chcela opytat na ten siofor. Odkedy si ho uzivala? Ja uz od januara az donedavna . uz si ho nedavam.
Zvlastne ze sa ti ta alergia prejavila az teraz. 😒

churminka no pekne do postielky a vylezat to . No musi to byt na porazenie ale pokial nemas horucky a tak tak by to malo byt ok, nie? Inak je to sila ze si nemozeme nic dat. A nemozes ani homeopatika? Sirup na kasel ten homepaticky je super. Skus sa spytat v lekarni.
To by ti nemalo uskodit. Aspon si myslim.
DOkonca je ja sprej proti nadche taky ale mne teda moc nepomahal. Ale lepsie nez nic.
Prajem ti skore uzdravenie.
A deticky sa maju ako?

mayka
7. apr 2009

baby mne sa chce taaaaaak spat. No brutaaaaaaaaalne. 😅

katherinesand
7. apr 2009

a mne sa nechce sediet v robote. tiez brutaaaaaaaaaalne 😀

och
7. apr 2009

mayka no tento tyzden je to 5 tyz co som to brala a vyhodilo sa mi to v 4 tyzdni 😝
dermatologicka hovorila, ze u tychto dlhodobo uzivajucich liekov sa alergia vlastne ukazuje tak po 3 az 4 tyzd uzivanie 😝 😝 😝 ono alergiu si v sebe pestujeme, ta moze chytit senna nadcha aj v 40 😝 takze asi tak, no dufam ze to do 3 dni prejde tak ako slubovala, bo sa mi to rozsirilo uz aj na nohy 😝 😝 ale dala som si zyrtec a uz to zacina upadat 😀 😀

mayka
7. apr 2009

kathy, 😀
ja sa za polhodku balim. Este si uzijem slniecko na dvore s jazvecicami. Sa tesim ako mala. Vcera som si sadla pod nasu marhulu a pocuvala bzukt vciel ako opeluju kvietky na strome. Dufam ze bude bohata uroda. Taky bzukot som uz davno nepocula. A ta vona tych kvetov. No brutalitaaaaaaaaaaaaaaaaaa
😀

chruminka
7. apr 2009

katherinesand praveze uz sa timim lepsie ,zle mi byva az vecer cez den je to uz pohoda.

mayka ked mne je teraz v posteli horsie,nemozem dychat mam uplne zapchaty nos,aj dokyna povedala ze ak nebudem mat teplotu tak mam ist racsej von,lebo tam sa mi nos odopcha a lepsie sa mi dycha ani mi z neho vonku netecie.....sa smejem ze si mozem na noc ustlat pred domom na lavicke ako bezdomovec 😀
idem dopapat obed (zasa jem na etapy 🙂 )
Aj ja som byvala brutal unavena teraz je to uz ovela lepsie!

a babetka sa maju asi dobre,som sa docitala ze oni si tam v tej plodovej vodicke plavaju a ani netusia ze som chora ,tak si to zasa zlyznem len ja 😠 , ale dobre ze nic netusia aspon im to neublizuje 😉

mayka
7. apr 2009

och,
nie ze prides na stretko bodkovana. Ale aspon ta budeme mat podla coho poznat a nemusi mat cervenu ruzu a knihu. hehehe

Ale nie vazne, dufam ze to coskoro prejde. Aspon to nemusis do seba ladovat.

mayka
7. apr 2009

churmi ja chcem vidiet tu fotkuuuuuuuuuuuuuuu tvojich deti

katherinesand
7. apr 2009

chrumi, tak sa len opatruj a babatka nech si klidek, ktori maju. ved ked pridu na tento svet, tak zaziju dobre velky sok. 😀

mayka, aj ja to milujem, priroda, ked sa zobudza. nadhera. a vyzera to, ze bude dobra uroda, uz hadam nezmrznu stromceky ako minuly rok. 😉

och 😵

mayka
7. apr 2009

chrumi aj ty si stale grgala?

katherinesand
7. apr 2009

mayka a neprovokuj, ze ides domov. ja tu budem sediet do siestej a potom o siedmej mam este Mojzisovu do osmej. takze ja mam po slnku. 😠 😎 😀

mayka
7. apr 2009

kathy,
ty tak dlho pracujes? To je horzne. Ale asi zasa skor vstavam. Tak sme vyrovnane. ja vstavam totiz 5,50 a o 6,45 som uz v praci. 😒
Ale zasa som skor doma a vela veci postiham porobit este.
😉
A cvicenie je chvalyhodne 😉

och
7. apr 2009

ok kocky idem ja na pracovny pohovor 😀 😀 samozrejme v dlhych rukavoch 😉 bo by mi nikto ani ruku nechcel podat 😀 😀 😀 😀 😀

kathy 😀

chruminka
7. apr 2009

mayka ja grgam este aj teraz kedze dycham ustami a prehltam vzduch

idem si zmerat teplotu,lebo dokyna tvrdila ze mam zvysenu ,ale mne sa nezda a vlastne mi ani nepovedala ze co mam robit ked budem mat teplotu,sme to dako zahovorili.

mayka
7. apr 2009

och,
drzim palceky, nech to vyjde podla tvojich predstav. 😉

mayka
7. apr 2009

churmi, ale ved tehotne maju trosku vyssiu teplotu, nie?
drz sa. ja sa pomaly balim domenko. Jupiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

chruminka
7. apr 2009

mayka ja ti neviem vcera som mala dakych 36,6 a dokyna ako mi chytila krk povedala ze mam asi 37,1 alebo 37,2
tak si uzi slniecko 🙂

katherinesand
7. apr 2009

och, drzim palec 😎

mayka, ja by som radsej chodila skor do prace a potom skor skoncila. aj tak vstavam ovela skor, lebo si aspon rano nieco porobim doma, lebo vecer sa mi uz nechce.

chruminka
7. apr 2009

idem si skusit zdriemnut,aj ked s tym upchatym nosom to nepojde,uvidime zatial papa

luly3
7. apr 2009

mayka 23 novembra sa narodil moj brat

andriss23
7. apr 2009

Dievčatá,držím vám všetkým palce a teším sa z vašich úspechov 🙂 🙂
Mne to bohužiaľ zase nevyšlo,som po KET a nič ☹ .Dám si pauzu a uvidím čo bude...

zukrik
7. apr 2009

Ahojte 😀
Bola som doteraz vonku,trošku pretrhať burinku.
Ako si tak trhám,sviňa osa ma pichla,drzaňa jedna.
Napapala som sa,dala som si cestoviny so zeleninou
a aj tak mi je blbo.Mäso nemôžem ani cítiť blééééééé 😒

Chruminka pekne sa vylieč a oddychuj,aj ja čakám na tú fotku 😀

Kathy,aj dnes ideš cvičiť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre