Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
30. júl 2010

@ivka1910 na konzultacii ti povie co a ako ake vysetrenia este treba mne robili vysetrenie na chlamidie a este aj stitnu zlazu.ked sa potvrdilo ze vsetko je ok tak az potom mi navrhol laparoskopiu.

henika30
30. júl 2010

@vanilka1802 kam mám napísat dátum poslednej menštruácie?nepichopila som ta 🙂 🙂

bublina_dd
30. júl 2010

@henika30 - čauko, tak napr. napíšeš dátum poslednej menštruácie na stránku www.tehotenstvo.academy.sk - tam máš kalkulačku na výpočet pôrodu... 🙂

ivka1910
30. júl 2010

@nr_martinka no tak potom ma caka dost vysetreni...lebo ja som nebola na nicom takom...no ved sa uvidi....

vanilka1802
30. júl 2010

@henika30 prepac, ja hlava dubova som ti tu neskopirovala odkaz. Ale @bublina_dd to napravila. Takze podla toho sa orientuj. Tam ti vzdy napise aj co sa v tom konkretnom tyzdni v tvojom brusku deje, ako rastie babetko. Je to celkom zaujimave.

nr_martinka
31. júl 2010

@ivka1910 ved uvidis ja som si este pred tym asi pol roka merala bazalnu teplotu .a budes potrebovat posledne preventivne vysetrenie a aj priatel potreboval vysetrenie spermii.

veroncsika
31. júl 2010

@henika30 Ahoj moja! Nevedela som ti písa lebo sme boli na výleťe a chcem sa dozvedieť že či som mala pravdu. Bola si už u lekára v Galante? Co ti hovoril, robil ti ultrazvuk? Dostala si už knižku. Napi mi vsetko. Ahoj. BUD DOBRá!!! DáVAJ NA SEBA POZOR!!! 🙂 😉 😉 😉

mici11
31. júl 2010

Babeny uz mi to pripada ako vecnost ked som chodila do tejto temy...ale verte kazdej sa to raz podari...🙂...som matkou uzasneho skoro 14.mesacneho syna..🙂..drzim kazdej palceky 🙂

henika30
1. aug 2010

@veroncsika ahoj!bola som u lekára ale mi povedal že n ebude ma ešte pozerat lebo som len 5tt.a nevidel by tam ešte skoro nič,takže zbytočne domna nebude kutrat!10.08 ideme do bratislavy na ultrazvuk a až potom mi dajú knižku.Ináč sa mám dobre len ked niečo také zjem tak mi je ztoho zle! 😉 😉 😉 😉 😉 A ty ako?: čo dovolenka bolo dobre?

veroncsika
1. aug 2010

@henika30 Ja sa mám dobre! Včera sme preišli z dovolenky bolo veími dobré. Zostala by som ešte apon týžden. Aj ja niekedy musím isť lekárovi lebo ešte stále nemám menštruaciu. Veľmi sa teším že sa ti už podarilo. Ahoj, dávaj na seba pozor 🙂 🙂 🙂

henika30
1. aug 2010

@veroncsika pod vtedy ako ja,ja idem 13ho.A tam sa stretneme a hodíme pár slov,čo ti na to?

veroncsika
1. aug 2010

@henika30 Ja idem zajtra lebo nerobime pondelok a utorok. Bolo by dobré kedy sme sa stretli ale ja idem zajtra ked som doma. Ahoj dávaj na seba pozor!!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

ivka1910
1. aug 2010

@nr_martinka tak ja som este nemerala tu bazalnu teplotu...a vysetrenia mam aj manzel ma spermiogram...ved uz coskoro ideme na tu konzultaciu...

annamary27
2. aug 2010

@michaelag , ako sa mávaš s dvoma krpcami v brušku.všetko o.k ?

henika30
2. aug 2010

Ahojte baby kde ste?ktoré ste tehotné?ako sa máte?

henika30
3. aug 2010

@malik ahoj!kde si?ako sa cítiš? 🙂 🙂 🙂 🙂 všetko ok?kedy ideš k lekárovi? 😉 😉

nr_martinka
3. aug 2010

@ivka1910 ved uvidis.ja som dnes bola na krv a je negativna,takze smola babo zatial nebude.

annamary27
4. aug 2010

@nr_martinka ahoj,tak to mi je ľúto,že to nevyšlo ☹ ☹ ☹ ,to si bola už na 14ti den na krvičke?takže je to definitívne?

nr_martinka
4. aug 2010

@annamary27 no na 14 den.nevadi.a menzes stale nemam.mame este jeden pokus.snad to vide a ked nie dufam ze sa najde este nejaka ina moznost-

michaelag
4. aug 2010

@annamary27 , @solinka, @katuliks, @nechsazadari, @katkakratka, @mony80
Kocky caute,
ja som bola v pondelok 2.8. na prvej poradni, lebo doktorko sa chysta na dovcu, tak by nam to na 12 tyzden nevyslo, tak som isla v 11....no kazda kocka mala 4 cm, takze brusko je vacsie o 8....uz sa mi zduva dobre....maternica sa natahuje, denno denne mam pobolievanie, ako ked ma prist mrcha,....spinenie ziadne....takze som spokojna....
Do prace nechodim, doktorko ma hned ako som si prisla pre tehotensku knizku 20.7. vypisal na rizikove, takze sa uz v robote co sa tyka roboty neukazem do doby, nez budem mat niekoho za seba zaucit....a to nevidim na skor ako na oktober 😉, max. na 2 tyzdne 😉)))....takze veget a pohoda 😉....
V praci sa so mnou strasne tesia, kazdy mesiac ich idem pozriet a su radi, ze ma vidia 😉 a ze rastieme....

Strasne gratulujem tym kockam, co vsetko uspesne absolvovali a dnes uz maju tehu testy za sebou a s uspechom a usmevom na tvari sa vytesuju 😉....
Prave som vcera volala s jednym z najvplyvnejsich v GF a som sa mu strasne podakovala za ich profesionalny a strasne ludsky pristup zo strany doktora Harbulaka.....bol nesmierne rad a velmi sa so mnou tesil, ze to vsetko dopadlo najlepsie, ako mohlo hned na prvy krat...ved sa mi aj naradil 😉)), ked som mala pred punkciou a aj pred vkladanim 😉))))....

Kocky, drzte sa, napiste mi, ze ako sa mavate a ked sa tu znova po par dnoch ukazem, tak nech o vas viem skoro vsetko 😉. CMUK

jejo
4. aug 2010

PIPINKAM - Ahojte kocky, chcem sa spytat tych, kt. uz maju IVF za sebou. Je dovolene pocas stimulky sportovat a ak tak ake sporty? Ak o je to s pohybom/sportom okrem prechadzok po ET? Dakujem za odpovede .... pekny dnik vsetkym 🙂

annamary27
4. aug 2010

@jejo šport ti asi neodporučia,lebo aj mne neodporúčali lymfodrenáž ,nakolko stimulka je velká záťaž na organizmus a nevieš čo môžeš čakať od svojho tela.ani doma som v záhrade nerobila tie ťažšie roboty,trochu som sa šterila,aby som vypestovala čo najviac vajok.ale spýtaj sa doktorky na konzultácii.

annamary27
4. aug 2010

@michaelag to som rada,že sa Vám tak dobre darí,na kedy Ti vypočítali termín pôrodu?Ja idem k dr.Stenovej na konzultáciu ohladom 2.ivf 20.augusta.Od nepodareného 1.ivf,som bola na dovolenke v Turecku a teraz sa liečim z nepríjemným kašlom doma.

mony80
4. aug 2010

@michaelag ahojky, teeeda tak ty uz aj vies ze su to babule ? MOC MOC MOC blahozelam 😵 😵
A drzim vam kocku palceky.
My sme boli dnes na kontrole, mame 47mm. Sijove prejasnenie 1,2 a v pondelok prvu oficialnu poradnu.
Dufam ze sa dockam uz aj materskej knizky 🙂
Inak vsetko OK, uz aj chut a energia do zivota sa pomaly vracia spat.

henika30
5. aug 2010

Ahojte!Ozaj baby kedy dá doki tehotenskú knižku? 🙂 🙂 🙂

solinka
5. aug 2010

@michaelag som rada ,-že je všetko oki 🙂 aj u nás je 🙂
tešíme sa na kontrolu v 11 tt 🙂 už bude aj teho kniha 😀 držte sa !

annamary27
5. aug 2010

@solinka ktorý den ideš na kontrolu?

solinka
5. aug 2010

@annamary27 ahoj moje 🙂
23 augusta ideme na odbery a kontrolu 🙂 zatiaľ sa máme oki 🙂
ďakujem za záujem moja 🙂

annamary27
5. aug 2010

@solinka pýtala som ,lebo my ideme 20.8. na konzultáciu ohladom 2.ivf,.Myslela som či nemáme rovnaký den.ajoj,držím palce naďalej. 😉

karing
5. aug 2010

Pripájam sa kvám..chcem sa spýtať akú pauzu dávaju v Gyn-five medzi IUI..som po prvej neuspešnej..ešte zatiaľ nemám menzes..zajtra tam idem volať že čo ďalej..ale zvedavosť je väčšia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre