Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

solinka
6. aug 2010

@annamary27 do GF už nepojdeme ,- mojmu gynekológovi pojdeme 🙂

annamary27
6. aug 2010

@solinka jáááj,ano,už som zabudla,že potom sa už chodí k svojmu.

nr_martinka
6. aug 2010

@karing ahoj aj ja som bola na inseminacii a tiez neuspesne. a ja ked som volala o vysledky z krvy a povedali negativne tak sestricka sa ma spitala na leky ci mam a podla protokolu mam uzivat.takze tam nemusi byt asi nejaka pauza.ale poviem ti ze neverim ze sa to na druhy krat podari,aj som s tym zmierena.staci si pozriet uspesnost a je to jasne ze pri mojom stasti.ale nevadi.

jejo
6. aug 2010

@nr_martinka ahoj, ja som bola na 3 neuspesnych IUI, mala som medzi nimi pauzu lebo po prvom neuspesnomsom hned na dalsi mesiac otehotnela spontanne, zial o baby som prisla, potom sme museli cakat aby sa telo zregenerovalo, medzi 2. a 3. IUI sme mali odstup cca 3 mesiace lebo som sa medzitym ucila na statnice,ale podla vyjadrenia lekarov tam pauzu netreba, stimulka na podporu rastu folikulov je mala, oproti priprave na IVF.
Kludne chodte do toho hned , drzim vam palceky 🙂

annamary27
6. aug 2010

@jejo ahoj,ako sa máš?

jejo
6. aug 2010

@annamary27 ahojky, ja dobre,len keby tak neprsalo, hrozne pocasie.
liecitelke som sa nedovolala, ma asi vybity mobil., uz je ti lepsie antibiotika zabrali?

annamary27
6. aug 2010

@jejo tak zatial som si dala len druhý azitrox,uvidíme či pomôžu,mám ich do utorka.Ráno je to vždy o.k,len potom sa strašne rozkašlem,ale cez den zasa o.k a večer ma kašel vôbec netrápi takže viem spať.Mi hovor to počasie,zajtra by sme mali ísť na svadbu,aspon na chvílku.

jejo
6. aug 2010

@annamary27 a ako sa citi manzel po tych pilulkach co berie?

annamary27
6. aug 2010

pocity nemá žiadne,aspon mi nič nevravel,že by sa cítil nejak inak.ale kukám,že v niektorých flaštičkách už ledva má,tak asi by mal isť čoskoto na kontrolu.spýtam sa ho ,dnes má skočiť domov cez robotu na obed.

kikus77
6. aug 2010

Ahojte pipinky,

mam taku otazku co ma dnes napadla az ked som odisla z centra. Ako je to s milovanim pocas stimulky. Presnejsie povedane, dnes mi doki povedal, ze v nedelu, najneskor v utorok idem na OPU. To asi treba abstinovat kvoli spermiam, ci ???

Dakujem

annamary27
6. aug 2010

@kikus77 myslím,že tri dni pred Opu by sa malo abstinovať/tak to píšu/..Ale my sme mali napríklad spermiogram lepší,ked sme ešte den predtým mali sex ako ,ked sme abstinovali.

kikus77
6. aug 2010

@annamary27 3 dni??? Tyzden sme sa nevideli a v nedelu mam asi OPU, no neva 🙂 🙂 🙂
a kde to pise? ja som to nikde nenasla a v gybfive som na to dnes uplne zabudla, bolo tam kopec bab a dlho sa cakalo

annamary27
6. aug 2010

@kikus77 našla som to v poučení pre pacientky v časti odber vajíčok.

annamary27
6. aug 2010

@kikus77 my sme boli bez sexu celú stimulku,ani ma to nenapadlo sa na to spýtať,nejak sme to proste nerobili,aby sme niečo nepokašlali.

kikus77
6. aug 2010

@annamary27 mne bolo povedane zi ako doteraz, prilis sa nepozoruj lebo budes stresovat. Ale uz som vo faze ked moc premyslam ☹

..dakujem

jejo
6. aug 2010

@annamary27 tak toto presne zaujima najviac mojho manzela - cely sa boji ako to vydrzi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

annamary27
6. aug 2010

@kikus77 do tej fázy,len prídeš,ked budú embryjká v brušku a budeš čakať na kontroly.Ale poradím Ti,doma sa netestuj a radšej počkaj na stopro výsledok z krvi a mysli stále pozitívne. 😀 😀 😀 😀 držím pästičky a určite daj vedieť ako sa ti darí.

annamary27
6. aug 2010

@jejo ach tí chlapi,my musíme znášať injekcie,odbery,kontroly,narkozu a im len to behá po rozume či vydržia bez sexu a keby sme boli na takom rizikovom,že celé tehu ležíme v nemocke,tak čo by robili?

jejo
6. aug 2010

@annamary27
tak moj by asi umrel, lebo on si nevie spravit ani prazenicu 🙂 esteze mame pri dome dve restauracie a babky na telefone 😀 😀 😀 😀
ja sa chcem spytat Stenovej hlavne na to sportovanie, ja som sa pytala trenera co na to hovori on a povedal ze najlepsie mi to povie lekarka ale ze poccas stimul by sport vadit nemal, len potom po ET uz treba asi viac oddychovat
ked ja sa snazim dostat znova do formy a ked si predstavim ze budem bez pohybu a zase len naberat bojim sa ze skoncim ako zemegula 😎

annamary27
6. aug 2010

@jejo zemegula vynosí malú zemegulku a potom zamaká na svojej postave alebo to mimi z teba scicia dole,hi hi 😀 😀 😀 😀

jejo
6. aug 2010

no ja mam kamosku co este krmi okrem svojho aj cudzie a je chuda ako pred porodom , uzasne co z teba tie deti vysaju 🙂

annamary27
6. aug 2010

@jejo a už si aj dačo schudla alebo si len formuješ postavu.

jejo
6. aug 2010

🙂 konecne sa dostavam z konf. velkosti 40 na 38 🙂 🙂 🙂 🙂 dala som si konecne nejake fotky, len neviem kde sa pridava ta ktora je pri mene , ktora sa ti zakazdym zobrazi

kikus77
6. aug 2010

@annamary27 myslim, ze ta doba cakania bude zo vsetkeho najhorsia ☹
V ramci stimulky by mali podat aj nejaku injekciu vdaka ktorej by sme prespali 10 dni po vysledok 😉
...inak prave mi volala sestricka, mam ist v nedelu na kontrolu, pichat ako doteraz takze OPU najskor v utorok a to mam v utorok presne 33 rokov- to musi byt znamenie 🙂 🙂 🙂

annamary27
6. aug 2010

@kikus77 fíha,možno znesieš 33 vajíčok.hi hi.Tak to osláviš v narkóze,24 hodín po nej treba ležať,ale to ti sestrička pri OPU pekne vysvetlí.

annamary27
6. aug 2010

@jejo jéééé,kukla som tvoje fotky,peknučký ste 😎 😎 😎 a tie biele šaty,aká sexica 😉

annamary27
6. aug 2010

no idem si trochu pospať,chytá ma kóma apotom chcem ísť nakúpiť,tak zatím.

jejo
6. aug 2010

@annamary27 Dakujemmm (e) aj s manzelikom, no lubime sa strasne moc a uz nam k stastiu chybaju len tie ratolesti, ale ty si mala na svadbe presne kyticku co som chcela aj ja - tulipanyyyyyyy ale kedze ich v tom case malo vela zien ja som mala taku jednoduchu zmes kvietkov
ale vecer idem volat bylinkarke, napisem ti potom do IP

annamary27
6. aug 2010

@jejo dobre,čakám na správičky.no spala som asi 20minút,potom som vyskočila,hor sa do Lidl a Kauflandu som späť. 🙂

karing
6. aug 2010

@nr_martinka
iné nám asi ani nezostáva ..iba veriť že sa nám to podarí..Bola by som tá najšťastnejšia na svete aj s manželom ktorý už teraz vymýšľa mená detí..🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre