Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balinka
30. sep 2010

@lilinka81 ja by som mala dostat mrchu tak v polke oktobra a zaciname,verim,ze to vyjde 😉

yeliel
30. sep 2010

@lilinka81 ake by nemali vkladat? 😕 mysli to co si odpovedala demeeri 😀

yeliel
30. sep 2010

@balinka aj ja papam 6tabliet denne 😉

balinka
30. sep 2010

babule,napadlo ma,ze najlepsie by bolo,keby sa to podarilo prirodzenou cestou...mozno aj z motyky vystreli 😉 😉 😉 uz aj idem pocitat plodne dni 😲

yeliel
30. sep 2010

@balinka no balinka u mna nevystreli..to by musela byt carovna motyka..ja mam polycisticke vajecniky a kedze nemavam ani mrchu tak ani neovulujem a moj drahy ma dost zly spg 😝

balinka
30. sep 2010

@yeliel to mi je luto,ale ja take problemy nastastie nemam,a moj muz ma sice slabsi spermiogram,ale clovek nikdy nevie...ja som tiez mrchu mavala,kazdych 32-35 dni,ale teraz posledny krat prisla presne po 28 dnoch,tak si myslim,ze mi tie hormony trochu pomohli k uprave,tak mozno by sa to mohlo aj podarit,ale to su moje take predstavy... 😉

lilinka81
30. sep 2010

@balinka no tomu nerozumiem, 😖 ...ved sa rozmrazuju den pred vkladom a ci su o.k. zistia az rano pred vkladom,nie? aspon tak mi to naposledy povedala Behunova

lilinka81
30. sep 2010

@yeliel ano v CAR-e,povedala ze mam zvyseny homocycteina to ze mam trombofiliu a hemato mi povedala ze sa to uz upravilo a ze tu co mam ja ma viac ako polovica populacie a ze treba sledovat ten homoc.,...nepicham nic,ale moj gyn. povedal ze ak by som otehotnela ,ze by bolo dobre pichat preventivne,takze mam prist hned ako sa mi to podari,...teraz idem 3. x hematologicke na kontrolu

balinka
30. sep 2010

@lilinka81 preto chcem tri,aj tak mi to vysvetloval,ze viac,lebo dve budu silne a to tretie mozno slabsie,ale chcem vlozit tri a este im to pripomeniem,ked pojdem na ultrazvuk,aby nahodou nezabudli 😲

yeliel
30. sep 2010

@balinka moje a ako on moze dopredu vediet ake budu? ci tomu nerozumiem?

lilinka81
30. sep 2010

@yeliel ano,..na co ich vkladaju ked sa slabo delia a maju sancu sa uchytit,ale len slabu 😖

lilinka81
30. sep 2010

@balinka no aj mne sa to podarilo prirodzene a doki povedala ze sa to neda,...no bolo to mimomaternicove a zobrali mi aj vajickovod pri tom a mala so 4 mes. pauzu 😢

balinka
30. sep 2010

@yeliel ja som mu povedala najprv,ze chcem rozmrazit vsetky,lebo ked sa to nohodou nepodari,uz tam viac nepojdem,tak na mna pozeral co ja chcem 😲 aby vybrali tie najsilnejsie a najlepsie 😉 este raz na nich spolieham,aj ked to tam je ako v kocurkove

lilinka81
30. sep 2010

@balinka budes o kusok popredu,ja ked vsetko pojde ako ma,tak asi v polke novembra mi vyjde vklad

balinka
30. sep 2010

@lilinka81 ach jaj ☹ muselo to byt hrozne ☹ tak radsej neskusam nic,bojim 😲 a kedy mas dostat mrchu?

smejko
30. sep 2010

@lilinka81 K tej trombofilii a homocysteinu - presne to iste zistili aj mne - ten homocystein nikto neriesil - ani ked som bola na hematologii - ani nevedela ze co to je - tebe k tomu nieco povedali ? a na trombofiliu som papala Anopyrin a akonahle som nasadila hormony som zacala pichat fraxi ... preco ides uz 3x na hematologiu ? skus si dat zistit (ak chodis napr. na imunologiu) protilatky - antifosfolipidove a este neviem ake ... mne toho moja dr vela porobila ... a boli sme aj v Plzni na imunologii, je tam velmi mila pani profesorka ... odporucam, sice to je daleko a aj to nevyslo najlacnejsie ale aspon mam istotu, ze som skusila vsetky mozne cesty ... momentalne som po 2IVF a cakam na ortiel 😉

balinka
30. sep 2010

@lilinka81 to ano,mne to vychadza asi tak koncom okt.,zaciatkom nov.podla mrchy,ale dufam,ze pride nacas 😉

yeliel
30. sep 2010

@lilinka81 hmm cize ti zobrali v Car krvicku a robili ti neake specialne vysetrenie alebo ta niekam poslali? To ti robili po nesupesnom IVF? mne nikto nic nerobil vobec este som sa Drabeka pytala,co sa da este spravit aby to nabuduce dopadlo lepsie ..a vies aj aku mas mutaciu? ja mam MTHFR a V Leiden plus mam zvysne faktory zrazania 😝

lilinka81
30. sep 2010

@balinka no teraz mi konci ,takze koncom oktobra,tak 25.

balinka
30. sep 2010

@lilinka81 tak to budeme mat tak tesne po sebe 😉 ja som nato vsetko strasne zvedava a strasne ma zaujima,kto mi bude robit vklad...a vlastne neviem naco davaju ten diazepam 😲

lilinka81
30. sep 2010

@smejko Ahooj,...tie protilatky mi zistovali a popri tom zistili trombofiliu,ale nemam ich a aj tak mi dali prednison ,ze je to dobre brat,vraj v cechach ho predpisuju kazdej a to je na protilatky,...na hemato chodim na kontrolu toho homocysteinu,ze ci je to v poriadku,lebo ked je vysoky je mala sanca otehotnenia,vraj.A na hemato mi povedali ze tato trombofilia sa za nu uz ani nepovazuje a ze ked som niekolko krat nepotratila,tak nie som vraj na nu indikovana ,mi povedala hemato ! mila doktorka.Inak drzim palce aby bolo posledne 😉

lilinka81
30. sep 2010

@yeliel poslali ma na hemato ,ze napriek dobre znasaniu liecby ,slabo pozitivne HCG ,....mala som 50 po IVF,ale to bolo akoze negativne ☹ ,...mam MTHFR,...to mi zistili v CAR-e,robili mi vysetrenie na protilatky a poslali ma na hemato,ze mam trombofiliu

lilinka81
30. sep 2010

@balinka aby sme neboli moc aktivne 😀 ,...ale mne nezabral ani raz,vobec som nebola ani unavena...aj ja som zvedava ako to dopadne ,ale uz to urcite vyjde 😀

yeliel
30. sep 2010

@lilinka81 ja som mala po IVF tiez nizke Hcg 17..no super na mna v tom Car uplne,,ze kaslu.. 😠 Keby nie moja iniciativa tak ja ani neviem ze mam tie mutacie..prednison ti nasadila tvoja doki v Car? a ten uz uzivas? ci az ked ides na KET ti ho nasadzuju?

lilinka81
30. sep 2010

@yeliel ten sa berie asi 3-tyzdne pred mrchou,to je na protilatky,...vidis jedno centrum a kazdy dr. robi (alebo nerobo ) inak

yeliel
30. sep 2010

@lilinka81 kokso ja mam inac taku zlost ..ze sa mi az revat chce ☹

yeliel
30. sep 2010

@lilinka81 ten prednison ti dali v Car moja ci na hemato?..ja toho Drabeka vytahma za usi najblizzsie 😠

balinka
30. sep 2010

@lilinka81 mne to prvykrat zabralo,ale neviem naco je to potrebne?ved ten vklad neboli...tentokrat to budem absolvovat bez muza a nema kto somnou ist ☹ tak neviem

balinka
30. sep 2010

@yeliel moja len mu daj...a poriadne ☹

lilinka81
30. sep 2010

@yeliel dala mi ho Behunova

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre