Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yeliel
4. okt 2010

@zuzana110 ahoj ,,,a kolko ma mas mrazacikov?
prosim ta ako to funguje pri KET? ides na upltrazvuk a tam ti povedia kedy sa planuje transver? a ako dlho sa caka ked sa rzomrazuju zmrzlinky (teda kolko trva to rozmrazovane) 😉

callex
4. okt 2010

@yeliel ahoj. no pravda je ze uz nechodim do tejto temicky odkedy sa tu niekto rozculoval ked sme dali trosku kritiky.a za dalsie s GF som skoncila.mam sa tak normalne..stale sa nieco deje okolo snahy otehotniet ale nic zatial neprinieslo zelany vysledok.
vdaka za info..a tebe sa ako dari?

yeliel
4. okt 2010

@callex jaj no tak teraz sme pred par dnami zase trochen krtitizovali 😀 ale aj ja som tu uz malo..caka nas teraz najblizzsie KET v GF nenecham im tam predsa moje zmrzlinky a potom uvidime..velmi dufam,ze sa to podari co ine mi zostava..Tak sa drz moje.. 😉 🙂

zuzana110
4. okt 2010

@yeliel ahoj, ja mam 5 mrazacikov. Rozdelili ich na 2 a 3. Takze ktore prve chytia,tie rozmrazia. Ket je uplne jednoduche. V prvy den menzesu zacnes brat estrofem a najlepsie na 14 den ides na ultrazvuk. Mimochodom sa chodi na 10-14 den. Ale oni ti povedia aby si prisla viac na ten 14 den. A vtedy ti hned povedia kedy mas prist na Ket. Zvycajne to je za 2-3 dni. Ale este den pred Ket ti rozmrazuju embrya. Robia to rano a poobede ti volaju ako sa delia. Tak asi takto nejako to prebieha.

yeliel
4. okt 2010

@zuzana110 estrofem uz papam chcela som tam ist na 12Dc lebo mam aj kontrolu na hemato...takze sa moze stat,ze ma budu volat zas aj na 14? 😕
Cize v den ultrazvuku mi daju termin na KET ..
mam este jednu otazocku na ten ultrazvuk si bola u Dr..ci pri tej diplomovanej sestre 😀 😀 😀
drzim palceky nech ti dnes zavolaju dobre spravicky a zajtra uspesny transver..ozaj to je tvoje 1KET?

zuzana110
4. okt 2010

@yeliel podla toho aku velku budes mat sliznicu. Na ten 14 den ako som bola ja tak mi hned aj povedali datum na KET:Najprv som bola u tej sestry a potom si ma volala moja doktorka Stenova a ta mi este raz robila ultrazvuk a blizsie mi to vysvetlovala. Diky moc, aj ja tebe drzim palce.Kolko vlastne beries estrofem? Ku komu chodis? Ja uz mam vlastne za sebou 4 IUI a 1 IVF. Toto je moj prvy KET: My sme obaja v poriadku. Ani moj moj doktor ani toto centrum nenaslo ziadnu chybu. Uz sa snazime asi 6 rokov,ked to pocitam aj s umelym.

callex
4. okt 2010

@yeliel drzim palceky nech to Ket vyjde.

kikus77
4. okt 2010

@zuzana110 Zuzi zajtra drzim palce 🙂)))
Skoda ze nam to nevyslo na rovnako...

yeliel
4. okt 2010

@zuzana110 dik sa vysvetlenie...na tu sestru som sa pytala preto lebo sa potrebujem dostat k dokimu...lebo oni tam ani netusia ,ze som na fraxiku 😀 tak nech ma potom nezdrbkaju ..ze som im nepovedala 😀
ja mam za sebou 2IVF pri jednom som sa nedostala ani po OPU ..2IVF negativne a teraz ma caka KET mame 3 mrazacikov..chodim k Drabekovi..u nas sme mame obaja diagnozmu moj drahy ma zle spermsky tajze u nas je jedina canca ICSI a ja za polycissticke vajecniky takmer vobec neovulujem a mrchu bez liekov nedostanem 😝
A ked ste obaja v poriadku robili vam aj genetiku ? imuno? alebo neake ine vysetreniea?

@callex dakujem 😉 🙂

😉 🙂

zuzana110
4. okt 2010

@yeliel mame za sebou vsetky mozne vysetrenia co sa tyka mna aj manzela. mam za sebou aj laparoskopiu vajecnikov. Prave mi volali z centra. takze rozmrazili mi 3 a prezili 2. Takze zajtra 9.15. KET:

yeliel
4. okt 2010

@zuzana110 tak to je super..budes mat 2 bublinky v brusku 😉 🙂

babulka555
4. okt 2010

@yeliel ano a brucho som mala nafuknute ako tehullky v 4 mesiaci 🙂

babulka555
4. okt 2010

@zuzana110 drzim paste 😉

yeliel
4. okt 2010

@babulka555 oooo 😕 a to si nemala nahodou ten hyperstimulak? 😕

zuzana110
4. okt 2010

dakujem Vam,len aby sa im u mna pacilo.

demeeri
4. okt 2010

@babulka555 neboj sa.Ja som nepribrala ani kilo.Ja som veľmi dobre znášala stimulku,vobec žiadne tažkosti.
Ja som z hoho nemala zlé pocity.Ani fizicky,ani psichicky.Úplne v pohode.

demeeri
4. okt 2010

@callex Ahoj,dnes som práve volala kvoli tomu.Áno,odkupuje.Aj ja ich prinesiem.Okrem piatku kludne ich možete vrátit,v piatok tam vrchná sestra nebýva.

demeeri
4. okt 2010

@zuzana110 Držím ti palce!!!

wewulka
4. okt 2010

ahojte snažilky, dnes sme boli opat na SPG spravili sme aj pvrý sice amlý krok vpred 🙂 .... konečne prisla mrska a ja som mohla ist na krv k mojmu dokimu.... este mame toho vela pred sebou, ale trpezlivost // prináša 🙂

callex
5. okt 2010

@demeeri vdaka...tiez sa mi potom podarilo dovolat a bez problemov ich mozem doniest..az mi to bolo divne.hmm asi sa tesia biznisu,.,nam daju omrvinky a oni ich potom strelia za viac. 😒

yeliel
5. okt 2010

@callex moja odkupia ich od teba za tu cenu co si dopalcala v lekarni 😉 a ja som si tam na druhu stimulku kupovala vsetky injekcije a predavali mi ich tiez za tu cenu ktoru by som platila v lekarni ked je to hradene aj poistovnou takze mne v tomto velmi pomohli 😉

annamary27
5. okt 2010

@yeliel ahoj , dobrý nápad,spýtam sa pri tejto stimulke či mi nejaké nepredajú zo zásoby.

yeliel
5. okt 2010

@annamary27 cao..ty co uz kujes plany? 😀 😀 😀 ved mas este 2 pokusy hradne poistovnou 😀 😀 nemusis nic kupovat dopredu..urcite ti pomozu ak budes este potrebovat injekcije 😉

yeliel
5. okt 2010

@annamary27 jaj zo zasoby a nie do zasoby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sak ale preco..chces zo sasoby...ved tebe mas schalenu ziadost tak tu uz mas jedno 😉

annamary27
5. okt 2010

@yeliel já som mylsela,že sa na tom dá nejak ušetriť,tak som to asi zle pochopila,sorry 😀 😀 😀 😀 😀

demeeri
5. okt 2010

Volala som vchnej setre,povedala,aby som ich doniesla,a potom sa uvidí.No dúfam,že odkúpi.Okrem toho im dlžim za dva injekcie,lebo som ich mala málo.Pomali som reagovala na ne.Potrebovala som ešte dva.Tak vo štvrtok tam pojdem na kvný test.Ja už tuším,čo bude záver.

yeliel
6. okt 2010

@zuzana110 ahojcek...tak co ako sa citis po KET? 😉
prosim ta aku si mala vysku sliznicke pri Ket?
drzim palceky 😉 🙂

zuzana110
7. okt 2010

@yeliel ahoj,vies,ze ani neviem. Vobec som sa na to nepytala. Bala som sa strasne zakroku,lebo pri ET sa nevedeli do mna dostat na prvy krat,tak ma poslali domov a robili mi to na druhy den s tymi diletackymi kliestami a strasne to bolelo. Takze myslela som len na to a na sliznicu som uplne zabudla. A predstav si,ze teraz som to mala uplne bez bolesti. Nechapala som ked povedal:hotovo. Citim sa ako vzdy. Beriem to tak,ze co sa ma stat,to sa stane.

alexa27
7. okt 2010

Ahojte dievcata 😵 😵 , mam novinku 😵 , bola som vcera v GF na prvom teste po IVF a bol pozitivny 😵 😵 😵 . HCG 103, na desiaty den vraj velmi dobre 😵 .

@zuzana110 ty mas kedy testik? drzim palce 🙂 .

zuzana110
7. okt 2010

@alexa27 ahoj,ja az za 12 dni. To je super,tesim sa s tebou. To je tvoje prve IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre