Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misselka77
23. okt 2010

@hiva cauko, ja som si tiez tento tyzden pichla prvy krat v zivote injekciu (tiez dipherelin). najprv mi to robila sastricka, ale naucila som sa to sama a je to pohodlnejsie. aspon nemusim nikam chodit. 🙂 do bruska je to v pohodke, ale tie do zadku, to asi sama nezvladnem ☹ Inak tiez mi zistalo trosku tej vodicky v tej ampulke, ale asi to neva...

misselka77
23. okt 2010

@zuzana110 dakujem dakujem 🙂 🙂 . teraz to tak rychlo vsetko ubieha. tie cakacky na vsetko boli asi najhorsie.

babulka555
23. okt 2010

caute pipinky 😉

iba otazocka, pred KET sa nepicha Pregnyl?

dik

zuzana110
23. okt 2010

@misselka77 tak to si dobra. Ja som to nedokazala. Chodila som kazdy den k mojej obvodnej. Pre mna bolo najdlhsie cakat na testy z krvi.

zuzana110
23. okt 2010

@babulka555 nie,iba lieky na sliznicu a jja som mala este utrogestan.

babulka555
23. okt 2010

@zuzana110 ok dik, utros mam a teraz budem asi jeden zapijat a jeden vkladat
ty sa ako citis?

misselka77
23. okt 2010

@zuzana110 ten utrogestan je na sliznicu, nie? a cez vikendy a sviatky ti to kto pichal?

zuzana110
23. okt 2010

@babulka555 citim sa fajn,len prsia mi idu vybuchnut

zuzana110
23. okt 2010

@misselka77 utrogestan je na udrzanie tehotenstva.Cez vikendy som chodila na pohotovost.

zuzana110
23. okt 2010

@babulka555 preco jeden zapijas a jeden vkladas?

yeliel
23. okt 2010

@babulka555 ahoj,,,ty sa pripravujes na KET?

luly3
23. okt 2010

@yeliel ahoj 😉 ako sa cítiš???

yeliel
23. okt 2010

@luly3 ahoj...tak konecne ma prestalo boliet ucho..kazdy den som chodila na krcne 😝
Inac sa citim normalne..ziadne priznaky ,,akurat sa mi chce stale spat ale to sa mi chce vzdy ked beriem utros 😅
A co ty? ako sa mas?
Ozaj ked si isla do reprofitu dali ti z GF kartu?

annamary27
23. okt 2010

@misselka77 ahojky,ja začínam tento piatok tiež na 24dc.držím ti palčeky 😵 😵 😵 😵 😵

yeliel
23. okt 2010

@annamary27 cavelo 😉 ako bolo na oslave?

annamary27
23. okt 2010

@yeliel na oslave bolo dobre,som napapaná a napitá/3hrušky a tri poháre šampáňa/,už sme odišli,lebo manžel ma robotu na PC a moc to tam nemusel,lebo väčšinou sa tam rozprávalo maďarsky a on nerozumie,smial sa,že´sa cíti jak na oslave v Číne.

luly3
23. okt 2010

@yeliel ja som si nepítala kartu 😕 ja som všetky vyšetrenia a IVf čo som tam mala 🙂
mala aj u seba takže v GF ani nevedia že som v reprofite 😉kolky si den dnes???

yeliel
23. okt 2010

@annamary27 mnaaam sampano 😀 chudak manzel 😅

yeliel
23. okt 2010

@luly3 mne nikdy nic z GF nedali...mas aj neake papiere o priebehu stimulky? alebo vysledky HP?
Dnes som 12 den od KET.

annamary27
23. okt 2010

@yeliel dlho chudákom nebude,ked sa mimi narodí,bude sa zarovno s ním učiť túto reč,nech je viać krát človekom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
23. okt 2010

@yeliel iba čím som stimulovala 😉 a s akýma dávkama.výsledky HP mám
ktoré mi robili hned na začiatku ked som tam prišla.
a testovala si 🙂 už by ti to mohlo ukázat niesi zvedavá????

yeliel
23. okt 2010

@luly3 tak mne teda nedali ani tie.. 😀
Som zvedava som...ale tak rozhodla som sa ,ze nebudem testovat a ani na to nemam odvahu 😅

yeliel
23. okt 2010

@annamary27 noo mas to dobre vymysleneee 😉

luly3
23. okt 2010

@yeliel fúha to ja by som určite nevydržala, minule IVF som testovala
už na 3 den 😀 a hladala som ducha a nist tam nebolo 😀 😀 😀

hiva
23. okt 2010

@misselka77 ...tak to sme na tom orvnako....ja teraz tiez cakam na mrsku a 4 DC idem na ultrazvuk 😵

inak dnesnu injeksiu som uz zvladla v pohode....ani kapicka nikde nezostala 😵 ...a je to celkom pohodka 😅 😵 ....ale na pregnyl asi pojdem na pohotovost.....zadok sama urcite nezvladnem a myslim ze je to aj blbost skusat to sama....je to predsa do svalu a ihlu treba rychlo a silno pichnut.....a to je asi tazke spravit sam sebe 😖 ...t.akze pohotovost to isti 😀 😀 😀

matiasko
24. okt 2010

@hiva ahojky 🙂
pregnyl do svalu ano ale nemusis do zadku staci ak pichnes do stehna 😉
mne ho pichol moj manzel doma a aj fostimon mi tam pichal 😅 on sa s toho normnalne vytesoval ,ze sa moze hrat na doktora 😀

hiva
24. okt 2010

@matiasko ...super. ze ti to picha manzel..... moj pri pohlade na striekacku ozelenel a zmizol prec 😀 😀 😀 ....takze od neho sa asi takejto pomoci nedockam 😅

a inak fostimon sa tiez picha do svalu, alebo iba pod kozu do brucha?

matiasko
24. okt 2010

@hiva fostimon do svalu ako pregnyl 😉
no on sa s toho vytesoval 😀
kludne mozes pichat do stehna tam to zvladnes 😉 nemusis do zadku 😉

misselka77
24. okt 2010

@annamary27 dakujem, dnes mi prisla M tak v utorok startujem na prvu kontrolu. 🙂

misselka77
24. okt 2010

@hiva ja mam jednu milu tetu co robila sestricku a tu pri nas byva, uz som sa s nou dohodla, ze mi to bude pichat ona. Drzim palceky. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre