Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yoyo123
24. okt 2010

čaute pipiny......Ja ked som išla na KETko tak mi dokina povedala,že plny močovy mechur 🙂 Ja som myslela že ked roztiahnem nohy na tej koze tak to Harbulak schyta do ksichtu 😀 😀 😀 A on mi hovori že to čo je????Okamžite vycikat!!!!Tak ja neviem ako to bude nabuduce 🙂 Teraz čakam na dalšie vysledky genetickych testov,niečo mi tam našli nejaky zhluk buniek či čo,ale že to neni nejak važne tak uvidime a potom hor sa na dalšie KET 🙂 Baby a tie injekcie vam nezavidim,ja som mala decapeptyl do ramena mi ho mužo pichal a ten štipal jak svina,ale my to vydržime,nie?

yoyo123
24. okt 2010

Napíšem vam zaver z tej genetiky.....U pacientky sme zistili pritomnost malej gonozomovej mozaiky,ktora može byt etiologickym faktorom oligomenorrhoe a sterility,doporučujeme doplnit FISH diagnostiku na upresnenie mozaicizmu a vyš.Ysekvencii u probandky. 😝 čo si o tom myslite,stretla sa niektora s tym?????

yeliel
24. okt 2010

@yoyo123 ahoj..to si mala klasicke geneticke vysetrenie kde bol s tebou aj muzik?

yoyo123
24. okt 2010

Ano,aj manžel bol so mnou 🙂

yeliel
24. okt 2010

@yoyo123 ja som studovala nas zaver z genetiky ale mi tam nic take nemame ..Mame tam len,ze cytogenetickym vysetrenim bol u obidvoch partnerov stanoveny normalny karyotyp 46,XX a 46XY..Chromozomovu anomlaiu sme ani u jedneho nezistili..
Takze ti neviem v tomto niako poradit..

yoyo123
24. okt 2010

Uvidime,povedala mi že to nič nie je že to bude vlastne pričina tych polycystickych vaječnikov a neprav.menštruacie,ale vieš ako to je .Je to len 5 percent,95 je o.k 😝

yeliel
24. okt 2010

@yoyo123 asi chcu len pre istotu spravit neake doplnkove vysetrenie ...urcite to bude Ok 😉

kikus77
24. okt 2010

@yeliel ahoj moja 🙂 tak ako Ti je, na zajtra pripravena? Moc moc drzim paste,palce aj vsetko ostane co sa da 🙂 tfuj tfuj tfuj 😉

yeliel
24. okt 2010

@kikus77 dakujem... 🙂

babulka555
24. okt 2010

@yeliel ano koncom novembra to KET isti 🙂

babulka555
24. okt 2010

@zuzana110 mam dva MA za sebou a nevemie pricinu, tak teraz PN a s utrosom inak 😖

hiva
25. okt 2010

@misselka77 ...jeej....tak to pojdeme asi rovnako.....ja som tiez vcera dostala MS 😵 ...mne sice povedali, ze mam prist najlepsie na 4 DC a jedine keby to vyslo na vikend tak mam prist bud 3DC alebo aj 2 DC, ale ja mam v utorok zrovna volno z roboty a budem 3 DC, tak tam asi pojdem tiez uz v utorok 😅 😵

@matiasko ....fiiiha.....som fakt netusila, ze aj fostimon do svalu 😖 ....to sama nezvladnem 😖 😖 😖 ....sice moja mama je sestricka a vedela by mi to pichat, ale nebyva v Blave ako my....a do TT chodit kazdy vecer, no nic moc :-/ ....uvidim, ako si s tym poradim....budem musiet nieco vymysliet 😖 😅

luly3
25. okt 2010

@yeliel držím palce nech máš dnes krásne HCG 😉 😉 😉

balinka
25. okt 2010

ahojte babule.
@yeliel tak velmi ti to zelam,aby ti to konecne vyslo,myslim na teba 😉 😉 😉 po mojej mrche ani stopa 😲 😲 😲

yeliel
25. okt 2010

baby hcg je negativne

kikus77
25. okt 2010

@yeliel moja, to ma velmi mrzi ☹ ☹ ☹ ☹

luly3
25. okt 2010

@yeliel ☹ ☹ ☹ , naber siličky a šup do dalšieho boja

yeliel
25. okt 2010

@balinka
@kikus77
@luly3 sa dnes hnevam na cely svet ☹ tak som verila,ze sa to podari..

matiasko
25. okt 2010

@hiva normalka skus do toho stehna a ked nie treba do CAR 😵
prajem vela stastia 🙂

matiasko
25. okt 2010

@yeliel je mi to velmi luto a ak sa nemylim Ty si stou migrenou ako ja vsak ja som na tej hnusnej migrene vzdy stroskotala a vedela som ,ze sa to zase nepodari.
treba nabrat dalsiu silu a ist znova urcite sa podari
prajem aby to co najskor prebolelo a ty si sa pustila do dalsieho boja zlatko 😉

luly3
25. okt 2010

@yeliel viem ako ti je ☹ poznám to velmy dobre
držkaj sa ono raz to dopadne aj prenás štastne mosíme len verit
a bojovat

yoyo123
26. okt 2010

yeliel.......je mi to luto že to nevyšlo 🙄 To si bola na KET či na ET?Viem ako to bolí,,ja som si to tiež prežila 2 krat ale ver mi že takto na začiatku je to lepšie ako ked sa 8tyždnov tešiš,robiš plany a bum zrazu je po všetkom.Chce to len čas uvidíš bude lepšie 😉 Ja som si povedala po prvom raze že už nepojdem,a idem treti krat 😉 My ženy sme silne,vydržime všetko 😀 Mne sa smeju že si z toho robim srandu ked poviem že mam ešte 5 deciek v Bratislave 😅 Keby som sa mala trapit tak som na praškoch 😝 Každy neuspech ma posunie do predu......Takže hlavu hore,už bude len dobre 🙂

hiva
26. okt 2010

ahojte....
@yeliel ...je mi to luto 😔 .... ale ako @yoyo123 pisala, my zeny sme silne a vydrzime to.... treba dat hlavu hore a nevzdavat to 😉

chcela som sa Vas opytat, neviete, aka vysoka musi byt sliznica pri Diphereline, aby som mohla zacat uzivat fostimon?....dnes som bola na kontrole na 3 DC a sliznica bola 7 mm....a ze je to velmi vela tak mam zatial dalej brat len Diphereline....a na kontrolu zase o dva dni 😒 ... neviete, aka ma byt ta vyska????....som sa zabudla doktorky opytat 😅

a inak este jedna otazka.... normalne mavam velmi silnu MS, ale teraz ju mam o hodne slabsiu....mali ste to aj vy?....moze to byt tym Dipherelinom?

yeliel
26. okt 2010

@yoyo123
@hiva dik baby...ja mi hrozne ale nevzdavam to...bola som na KET 😉
Nemam uz ziadnych mrazacikov a z GF koncim.
Mam vsak uz dohodnutu konzultaciu v inom Car.. 🙂

@hiva ja som tiaz zacala s gonalom az na 7Dc..vraveli,ze mam vysku sliznicu tak som msela este viac odkrvacat..ale kolko mam byt neviem,mne to nikdy nikto pri ultrazvuku nehovoril

luly3
26. okt 2010

@yeliel kam si sa rozhodla ísť do akého caru???

hiva
26. okt 2010

@yeliel aj ja dakujem 😉... a inak mozem sa opytat, preco menis CAR?....co ti v GynFive nesadlo?....alebo nebodaj spravili nejaku chybu?

yeliel
26. okt 2010

@hiva niesom tam spokojna a preco nebudem sa tu uz rzopisovat 😀 😀 😀

misselka77
26. okt 2010

@hiva ahoj, aj ja som dnes rano bola na kontrole 3dc, mam si uz od zajtra pichat k diferelinu aj fostimon, tak asi je vsetko v poriadku, a o tyzden dalsia kontrola. Ja som mala a teda este aj mam M normalnu, ako mavam. Mam pocit, ze som ta tam dnes aj zazrela. Drzim palceky.

hiva
26. okt 2010

@misselka77 ...no mozno sme sa stetli 😉...ale ja som si moc ostatnych nevsimala 😵 ....ja to mam asi posunute kvoli tomu, ze som zacala pichat neskor a ze som minuly cyklus mala IUI 😒 ....tak snad uz vo stvrtok zacnem pichat fostimon aj ja 😵

demeeri
27. okt 2010

Ahojte.Mám dohodnutú konzultáciu na budúci týždeň s doktorkou.Ak mi to vyjde,tak v decembri hádam mozem ísť na KET.Ja by som išla hneď,ale musím vyčkať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre