Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balinka
29. okt 2010

@kikus77 co to je hatching?takze dvojky? 🙂 tak potom odovzdas stafetu 😉 mysli pozitivne a potrebujeme tu uz nejaku tehulku,nejako to to posmutnelo 😲 ano krati,v piatok pojdem na kontrolu,ako to len leti 😲

kikus77
29. okt 2010

@balinka hatching je ze narezu obal embrya aby lahsie vyliezlo- ulahci to uhniezdenie.
Myslim pozitivne, ale ked uz sedis zabalena v deke lebo krize a brucho tak sa to moc neda 😒 Dufam, ze to aspon jeden bojovnik zvladol!!!
A ako zvladas vcelicky?

balinka
29. okt 2010

@kikus77 ja nepicham vcelicky,papam estrofem 😲 mne tiez budu vkladat dve,tak sa uz tesim 😉 dufam,ze to vyjde 😉

kikus77
29. okt 2010

@balinka ides na KET?

balinka
29. okt 2010

@kikus77 prvy krat ET nevyslo,ale ja som mala hyperstimulak,tak som aj rada,ze to nevyslo,lebo babulko by asi bolo chore ☹ a teraz idem na KETko a verim,ze to vyjde 😉

kikus77
29. okt 2010

@balinka urcite to vyjde 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Kolko mas mrazacikov?

balinka
29. okt 2010

@kikus77 mam este 8 snehuliakov 😉 a ty este kolko mas?kto ti robil vklad?

kikus77
29. okt 2010

@balinka no to je super!!! My uz nemame, mali sme 3 a jeden nezvladol rozmrazovanie ☹ ET aj KET mi robil Harbulak 😉 😉 😉

balinka
29. okt 2010

@kikus77 tak ty uz mas svoje lasky v brusku a urcite sa im bude u maminky pacit 😉 velmi ti to prajem,aby si mala dvojky a tesim sa uz na vysoke hcg 😉

kikus77
29. okt 2010

@balinka dakujem si zlata 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

misselka77
29. okt 2010

@nechsazadari dakujem, no citim sa fajn, len nechcen nieco prehnat...

yeliel
29. okt 2010

@kikus77 ahoj..nebojkaj a neber tie priznaky neako velmi vazne 😉
Skus byt v pohodicke aj ked je to tazke...
Mas krasne 8a 6 bunkove embryjko a aj hatching ,inac ako dobre to nemoze dopadnut 😉
Drzim palceky 🙂

hiva
29. okt 2010

@misselka77 ahoj miselka.....tak od vcera uz aj ja stimulujem 🙂 ...fostimon mi nakoniec picha manzel doma 🙂

baby....chcela som sa spytat, co mate skusenosti s fostimonom.....ja mam brat 2 ampulky....a chcela som sa spytat, to mozem riedit obidva prasky iba v tej jednej tekutine alebo musim pouzit obidve tekutiny?.... cize 1ml alebo 2ml? .... sestricky som sa zabudla opytat a v pribalovom letaku bolo, ze sa mozu aj 2 ampulky zriedit v jednej vodicke.....tak by ma zaujimalo, ako Vam to kazali v centre??? 😕

balinka
29. okt 2010

@hiva ahoj 🙂 aj ja som si pichala 2 ampulky a riedila som si 2 prasky a jeden fizak-voda 😉 takze mozes 😉

hiva
29. okt 2010

@balinka diky 😉 ....nejak som sa nestihala sestricky na nic opytat, lebo mi to hovorila iba cez telefon ked som si volala kvoli vysledkom 😒 😅

misselka77
30. okt 2010

@hiva ahoj, aj ja to mam tak isto, beriem dva prasky, a riedim ich len v jednej tekutine. Ja idem v utorok na kontrolu. Drzim palceky 🙂 🙂 🙂

hiva
30. okt 2010

@misselka77 ....tiez idem v utorok na kontrolu 😅 ....tak sa mozno stretneme 😉 ...drzim palce, nech foliky pekne rastu 😉 😀 😀 ....inak tebe uz aj hovorili, kedy priblizne by to vyzeralo ze budes mat punkciu??? ....mne totiz manzel odchadza 9. a 10. oktobra na sluzobku, a mam silne obavy, ze to vychadza zrovna na vtedy 😖 ...ako ak to budem vediet dopredu, tak sluzobku zrusi....no ale neviem, ako skoro mi to budu vediet povedat ☹

misselka77
30. okt 2010

no... mozno sa stretneme. 😕 mna v utorok vezie ocino. Este mi zatial nehovorili kedy pojdem na punkciu 🙂 🙂 🙂 Predoperacne mam uz hotove, tak hadam ze do takych dvoch tyzdnov urcite. Ide aj o to, ako budu foliky rast. 🙂 🙂 🙂

yeliel
30. okt 2010

@gabinkaa ahoj ako si dopadla na OPU?

gabinkaa
30. okt 2010

@yeliel ahoj, no inak ako minule, zasa dve embryjká, nebude PK, zajtra idem na vklad, mám veľký strach

yeliel
30. okt 2010

@gabinkaa a kolko si mala vajicok? mali ste aj ICSI?
a minule si mala tiez 2 embryjka?

yeliel
30. okt 2010

@gabinkaa neboj teraz to dopadne dobre..musis tomu verit... 😉 🙂

gabinkaa
30. okt 2010

@yeliel teraz som mala 4 vajíčka, z toho 3 boli možné oplodniť a zostali dve embryjká, minule som mala 9, z toho 8 oplodnovali a zostali 2 embryjká po PK, teraz nebude PK, snažím sa veriť, že to dobre dopadne, ale nemôžem sa zbaviť veľkého strachu, že to nedopadne dobre

yeliel
30. okt 2010

@gabinkaa a embryjka sa oplodnili prirodzene alebo ste mali ICSI?
Neboj niekedy sa lepsie uchytia tie embryjka bez PK 😉 v brusku im bude lepsie 🙂
Viem,ze je to tazke a strach tam bude vzdy ale musime verit..

zlatanka30
30. okt 2010

@gabinkaa musis verit

gabinkaa
30. okt 2010

@yeliel mali sme ICSI, prirodzene to nejde, naozaj sa snažím dúfať, aj preto, že žena si pri tomto veľa vytrpí a ruky mám teraz samú modrinu, lebo mi nemohla do žily pichnúť ihlu kvôli narkóze

gabinkaa
30. okt 2010

@zlatanka30 snažím sa myslieť pozitívne a nič iné si nepripúšťať, len podvedomie pracuje,

yeliel
30. okt 2010

@gabinkaa budem ti drzat palceky aby si bola tehulka 🙂

yeliel
30. okt 2010

@zlatanka30 ahoj a tebe je ako? 😉 🙂

gabinkaa
30. okt 2010

@yeliel ďakujem pekne, veľmi to potrebujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre