Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katarinka77
autor
8. apr 2009

no tak som už zvedavá na tie fotky 🙂 , neboj, niečo tam už vylúštime 😉
homeopatiká sú v pohode, ja chodím k dr. a do lekárne ako nejaký ožran do krčmy 😀 - veeeeľmi často ☹ 😀

chruminka
8. apr 2009

och aj nasej micine sa uz meni par tyzdnov srst za letnu tak len vycesavame a vysavame ako besni 😠

katarinka este ze mam taku karticku ku nam do lekarne a za kazdy nakup mi tam nabiehaju dake centy a potom ma aspon zlavu

katarinka77
autor
8. apr 2009

Takže ideš aj Ty 😉 ? Tak si to tam uži 😉 ! A hlavne sa nedochrám 😉 . Koľko budete?
Mi hovorte o tých chlpoch... Nad nami majú susedia veľkého čierneho labradora a každý deň vytriasajú chlpy z iného okna. Celé parapety mám chlpaté 😝 😠

chruminka
8. apr 2009

fuj ja taketo nechutnosti teda nerobim,mam sice kratkosrstu micinu,ale vycesavame ju vyhradne na daky papier a potom sa tie chlpy vyhodia alebo splachnu a zvysok sa povysava

katarinka77
autor
8. apr 2009

Ja tiež nechápem, prečo si to z toho gauča alebo odkiaľ radšej nepovysávajú, asi šetria. Ale asi ich budem pravidelne volať umývať nám parapety, potom si to možno rozmyslia 😀 .
Ja takú zľavu nemám, tiež by som tam určite nazbierala krásnu sumu, veď by to mohla byť moja vkladná knižka 😀

luly3
8. apr 2009

babulky ja som dnes 9 den po KET dala som si zobrat u kamošky krvičku a HCG
mam 5,28 to je nizke čo????

mayka
8. apr 2009

no a zasa som tu. 😀
Katarinka co mas nove?

Ja som si bola kupit melon. Baby taky je super. Normalne som prekvapena. Chuti ako v lete taky je sladucky. mnaaaam

mayka
8. apr 2009

luly,
ty si neuveritelna. vydrz este. Ved mas ist az v utorok. Dovtedy narastie. 😀
Ty trdlo. 😀 Si tehotna a basta. Ty si horsia ako ja to by ti aj nasa katherinesand potvrdila. hehe 😀 😀 😀
Neviem ako to je po KET.

mayka
8. apr 2009

luly3,
precitaj tu http://www.emimino.cz/pages/story/1140

tam mas tabulku co je v norme a co nie. 😉

katarinka77
autor
8. apr 2009

Luly, tak si daj odobrať aj zajtra krv, a keď stúpne, budeš vedieť na čom si. Nie je až tak dôležité, aké je v tom ktorom dni vysoké, ale či stúpa. Hlavne, že nie je negatívne. P.S: a gratulujem 🙂 !
Pozeráš hokej? Aj dnes MOSÍ Skalica vyhrať 😀?
Mayka, ahoj! Mňam, aj ja by som si dala melón 🙂 . Nerob mi chúťky, lebo budem musieť poslať Marušku (môjho manžela) za dvanástimi mesiačikmi 😀 😀 .
Nové nemám nič, neustále behannie po lekároch, fakt ma to už nebaví ☹ ..

luly3
8. apr 2009

ani ja neviem podla tabulky som v norme a pokial
by hcg rastlo ako ma tak v utorok mam 43

mayka
8. apr 2009

katarinka sak som aj vahala ci ho kupit. Za 1kg pytali skoro 3 eur ale som si povedala ze lepsie nez slaninu asi dat na veceru . 😀
Ale je fakt dobry. Tesim sa na leto ked bude lacny.

katarinka77
autor
8. apr 2009

Dnes sme sa s kolegyňou bavili, že niektorí liečitelia odporúčajú jesťlen sezónne ovocie a zeleninu, a my by sme napríklad vôbec nemali jesť exotické ovocie, lebo je to pre nás - európanov neprirodzené. Čiže melónik by si mala papkať až v lete, nuž ale odoprieš niečo tehotnej 😀 ?

mima11
8. apr 2009

Luly, bude dobre, neboj, budeš tehulka, mysli pozitívne a uvidíš, že budeš!!! Držím palčeky!!!

chruminka
8. apr 2009

babulky tak som tam dala to foto z UTZ 🙂

katarinka77
autor
8. apr 2009

Chruminka, peknučké 😉 . Ani sa nenazdáš a budeš dávať do albumu novonarodené bábätká 😉 .

zukrik
8. apr 2009

Chrumi,sú nádhernéééééééééééééé 😀
Babatka sú celá maminka 😀 😀

vika34
8. apr 2009

ahojte ,som tu dlhšie nebola,ale kukla som malé chruminčatá ,no super,držím všetkým palčeky

mayka
9. apr 2009

Dobre ranko pipinky,

chrumi,
to je parada. Aj ja chcem takeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Chrumi a uz sa ti aj brusko vyduva vsakze? 😕

ja mam pocit, ze mne hej aj ked sa mi to zda akosi skoro ale aj svagrina mi povedala vcera ze tusim mi rastie.

chrumi dnes ti nabehol 11 tt . WAUuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

katherinesand
9. apr 2009

mayka 😵

chrumi, krasne foto 🙂

sivusa
9. apr 2009

Ahojte pipinky 🙂
Mayka také chute si mi včera narobila s tým melónom, dnes som si utekala kúpiť a teraz ho papkám 🙂
Nie je zlý,ale nie je to ešte taký ten letný sladučký melón

och
9. apr 2009

ahojte krasky z marsu 😀

tak som vcera vydrhla cely byt a potom som sa celaaaaa vysypala no parada to bola 😀 😀

chrunik 😀 su krasne tie babuliatka 😀 a zda sa mi ze sme sa vcera minali rano na chodbe v GF 😲

katherinesand
9. apr 2009

aho sivusa 🙂
aj ja mam chut na melon, ale stale odolavam, lebo viem, ze to este nebude to prave orechove.
ale kupila som si redkovku a ta bola mna 😝

och, nemas na hodou nejaku alergiu? zeby na upratovanie? 😀

mayka
9. apr 2009

ahojte babulky. No neviem ale ten moj melon chutil ako v lete uuuuplne sladucko a stavnato. .Dam vam typ kde ho kupit? 😀
Zachvilu ho idem dojest na obed domov.
Alergiu na upratovanie mam aj ja ale nevyhadzujem sa. 😀

mayka
9. apr 2009

kathy dens si kupim redkovku ertsvy chlebik a masielko a budem mat super veceru. mnam

och
9. apr 2009

kathy 😀 😀 fuj ani mi nehovor neznasam umyvanie kupelne 😝 😝 😝 😝 radsej okna ako kupelna 😀 chvala bohu ale okna su v celku ciste a mozno aj tak nebudeme doma tak naco 😉

baby a co dnes obedujete? nemam nic vymyslene ale skuste nieco vitaminove niaky ze ceaser salat alebo tak, som zase zacala zanedbavat to pol kila zeleniny/ovocia denne 😔

mayka
9. apr 2009

no idem papat. Ja si dam melonik. A asi roztek s niecim. Zasa nemam na nic chut. 😝

lewica
9. apr 2009

Caute, babulenky. Len vam chcem vsetkym zazelat krasne velkonocne sviatky 🙂 🙂 🙂
Ja sa mam dobre....som v 8. tyzdni /rovnako ako Mayka/.....zatial nemam ziadne tehotenske nevolnosti.
Pred tyzdnom som bola na ultrazvuku...."dutinka" sa zvacsila z 0,38 na 1,1 cm....takze vyzera, ze je vsetko v poriadku.... O tyzden mam ist na odbery a potom by som uz mala dostat aj knizku....tak sa velmi tesim.

och
9. apr 2009

lewica ahoj 😀 to bola ale rychlovka 😉

katherinesand
9. apr 2009

lewica, super 😉
tesim sa s tebou.
tvoju story rozpravam kazdemu, kto straca nadej. ze ako si uz mala vsetko pripravene nma IVF a cakala na MS a nic. a uz si bola v tom. 😀
aj tebe krasne sviatky. hlavne vela pohody y a oddychu.
pa, 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre