Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
10. dec 2010

@zuzancek22
asi prave kvoli tomu.... 😒

pici
10. dec 2010

@ericka007
to ano.. pozitivne som naladena.. :D tak dufam ze mi to vydrzi

annamary27
10. dec 2010

ahojte,volala som do GF a popýtala som sa na volný termín u dr.Stenovej,mala ešte 22.12. na 11tu hodinu.Tak tam skočíme a popýtame sa čo dalej,ked ešte máme tých mrazáčikov.

zuzancek22
10. dec 2010

@pici no a prečo pri endoške nieje dobré robiť IUI, ked mam maternicu ok, aj vajcovody priechodné ?

pici
10. dec 2010

@zuzancek22
tak to fakt neviem... ale tak mi to nejako povedal moj doky ze je pre nas vhodne IVF. lebo endo mam sice vyliecenu ale miesta kde boli loziska su liecbou znicene... cize maternicu sice mam ale tak trochu ako emental :D a co som citala aj ine diskusie tak s endo posielaju na IVF ale mozno sa mylim.

gabinkaa
10. dec 2010

@annamary27 jasnačka, dúfam, že budú //, veď aj rok 2011 má dve // nie?, chcela som s tým už skončiť,ale som si povedala že do tretice všetko dobré, ale už v inom centre, bola som pozrieť v Brne a myslím, že pôjdeme tam

gabinkaa
10. dec 2010

@annamary27 tak držím palce, aby mrazáčiky riadne zabojovali 😵

zuzancek22
10. dec 2010

@pici tak potom tomu vázne nechápem a tak prečo mne dávali najskor 3 IUI, a to som po 2 IUI zmenila centrum. a tiež hovorili že najskôr vyskuštať IUI a potom až ivf.

pici
10. dec 2010

@zuzancek22
ja neviem ti povedat.. mozno hovorim blbost ale takto mi to bolo povedane a baby co mali endo ako ja boli na IVF, tak mi to aspon bolo povedane, ale asi to zalezi od mnohych faktorov. a asi to kazdy chce skusit, nakolko je to menej financne narocne...

zuzancek22
10. dec 2010

@pici presne asi je to tak, ale aj mne doktorka pred posledným iui spomínala, že ak 3 iui nedopadne dobre, tak ďaľšie už neodporúča a mám isť na ivf,

pici
10. dec 2010

@zuzancek22
urcite to zalezi aj od partnera, aj od toho aku mas diagnozu ty...

zuzancek22
10. dec 2010

@pici no partner je v pohode, spermiogram ukážkový, ja mam za sebou 3 laparoskopie kôli endoške, inak všetko je uplne vpohode.

pici
10. dec 2010

@zuzancek22
3? a vyliecena...?

zuzancek22
10. dec 2010

@pici no zostali mi tam este nejaké ložiská, lebo ich mam blizko močového mechúra, a tie nechceli vypalovať laserom , lebo by mohlo dôjsť k poškodeniu mechúra. ale je to lepšie ako to bolo, ale teraz pred 1 IUI mi robili prefuky a doky povedal že je to vpohode. A ty čo akú maš endošku?

pici
10. dec 2010

@zuzancek22
uz ziadnu :D ale mala som na aparate ktory drzi maternicu

solinka
10. dec 2010

ďakujem kočeny za vysvetlenie 😉
ja ani neviem HCG aké sme mali a neviem to ani doteraz ....nejako som to neriešila ,,,nič sa navyše nikdy nepýtam ...vždy verím že je všetko v maximálnom poriadku ;) a aj tak to bude vždy len tak ako to má byť...a prišlo to 😉 a je tu majinkatý zázrak a som vďačná Bohu ,-osudu ,-vesmíru ,,,a nám dvom ,-že sme si inú alternatívu ako tehotenstvo nepripustili ani na okamih 😉
držím Vám všetkým palce a želám veľa veľa síl 🙂

solinka
10. dec 2010

@matiasko
viem to !

solinka
10. dec 2010

@demeeri smutné ...

solinka
10. dec 2010

@matiasko prajem naďalej veľa síl a trpezlivosti 🙂

solinka
10. dec 2010

@demeeri veľa síl aj naďalej !!!! 🙂

solinka
10. dec 2010

@annamary27 som veľmi rada,- že si v poho 😉 😉 😉 a prajem veľa síl aj naďalejjjj a hlavne POZITÍVNE MOJA

annamary27
10. dec 2010

@solinka ďakujem 😵 😵 😵 vieš,že ty si moj vzor,takže sa snažím byť max.pozitívna.idem 22.12.na konzultáciu do GF,že čo dalej s mrazáčikmi 😀

matiasko
10. dec 2010

@solinka dakujem pekne 😉
ano niekedy je lepsie 😉
prajem vela stasticka a zdravica vam obom 😵 😵 😵

demeeri
10. dec 2010

@annamary27 No ja som na tom tak,že keď tentokrát to nevyjde,nepodjem už do Gynfiv,ale do iného centra.Zoberiem si svoje dve embriá,ak sa dá,a sbohom.

demeeri
10. dec 2010

@alabu Zvlástne,ja som vobec necítila vaječníky,a pritom som mala 15 folikul.

demeeri
10. dec 2010

@pici Nemusíš sa obávať.Nič hrozné to nie je. Ja som bola úplne v pohode.Žiadne ťažkosti.Ani injekcie neboleli,ani brucho,nič.Úplne v pohode. 🙂

pici
10. dec 2010

@demeeri
obava je mensie ako tuzba po babu, tak to zmakneme

solinka
10. dec 2010

@annamary27 super 😀 len takto aj ďalej zlatíčko

solinka
10. dec 2010

@matiasko si málá 😉 ďakujeme pekne 😉

annamary27
10. dec 2010

@solinka 😀 😵 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre