Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balinka
18. dec 2010

@alabu ku Drabekovi.ostal mi este jeden mrazacik,ale ked to teraz nevyjde uz tam viac nepojdem 😉 vlastne potom uz nebudem riesit nic,nechcem brat tie hormony.necham to tak 😝 mam z nich taky pocit a nemaju ani mileho slova,ale kazdy ma na to iny nazor 😒

ericka007
18. dec 2010

@alabu
Neviem, na jednej strane si hovorím že si počkám na krvičku ale na druhej neviem či to vydržím 😀

ericka007
18. dec 2010

@alabu
a čo ty? 🙂

alabu
18. dec 2010

@ericka007 😀 ja si vravim ze vydrzim...ale bojim sa ze potom ak nahodov bude zla sprava nebudem pripravena a budem revat ako blazon....na druhej strane..ak sa nieco objavi, stale to moze byt este pregnyl...tak si vyber....vsak potom si dame vediet 😉
@balinka Drabek mi pride strasne chladny....aj ked ja som bola minuly rok v nemocnici v Ruzinove a tam som sa s nim stretla 1X a zdal sa mi v pohode....ja mam Dr. Behunovu....zda sa mi fajn...mne napr. nevadi ze nie su velmi privetivi ci ako by som to nazvala...ked vidis to mnozstvo zien ktore im prejdu denne rukami...ja sa vobec nedivim....ja v nich zatial doveru mam.. na.vsetko co som sa pytala som odpoved dostala..a pre mna je to dolezite...ale verim ze ked sa ti toto stalo dovera klesne...kazdopadne drzim palce nech sa vsetko vyriesi a mrazacik sa pekne chyti 😉

balinka
18. dec 2010

@alabu beriem to uz sportovo,ked to bude ok,ked nie,nic sa nedeje 😉 ja mam teraz v bruchu troch 😉

alabu
18. dec 2010

@balinka fakt? troch? ako to? a kedy budes vediet vysledok?

alabu
18. dec 2010

ok baby, na dnes to balim...do sprchy a do postele....papa 😉

balinka
19. dec 2010

@alabu o tyzden v pondelok 27 😉

pici
19. dec 2010

baby ja odratavam dni jak na vojne.. manzel si robil zo mna srandu ze mi spravi meter a mozem si odstrihavat... a to ideme iba na konzultaciu... potom je aky postup?

solinka
19. dec 2010

@ericka007 áno má to tak byť ;) ani mňa nič nebolelo ;) tehotenstvo nebolííí 😉 😉

ericka007
19. dec 2010

@solinka
Dakujem 🙂 , hneď som kludnejšia 😀

alabu
19. dec 2010

@balinka jasne..tak sa vsetky tri vidime 😀

alabu
19. dec 2010

@ericka007 dnes je konecne aj mne dobre...huraaaaaaaaaaa 😀

ericka007
19. dec 2010

@alabu
Ahoj moja. Tak ako ti je 🙂

ericka007
19. dec 2010

@alabu
Tak to je supeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀

alabu
19. dec 2010

@ericka007 zajtra nezabudni volat co nasi drobci v GF 😉 tebe je stale ok?

ericka007
19. dec 2010

@pici
Ahoj ja som začala chodiť do centra v Piešťanoch na konci apríla a nasledovali vyšetrenia a medzi nimi aj 3krát IUI, ale bohužiaľ neúspešné. Do Bratislavy sme prišli v októbri a v novembri už som začala s IVF. A teraz už len čakanie či to vyšlo 🙂

balinka
19. dec 2010

tak ma boli velmi brucho ako pred mrchou,ked ma prist nech dojde a ked nie,tak nech uz nechodi vobec 😠

ericka007
19. dec 2010

@alabu
Jasné že nezabudnem veď som strašne zvedavá ako sa držia. Boli slabšie ako tie čo mi vložili a ak prežijú, tak tie čo sú v brušku na sto percent rastú 😀

ericka007
19. dec 2010

@alabu
a ozaj mne je zatiaľ stále super 😀 😀

ericka007
19. dec 2010

@balinka
Mne sestrička vravela že mrcha môže prísť že to vôbec nič neznamená, a pre mňa sa mení len to že utrogestan zapíjam. Ale dúfam že nám nepríde ani jednej 🙂 😀

alabu
19. dec 2010

@balinka to nemusi nic znamenat, neboj...moja kamoska tehula mala svoje dni uz ked mala potvrdene tehu...povedali jej ze telo sa vycisti...a ked si zoberies, ak mas v brusku 3 drobcov a chytia sa dvaja, to tretie nejako z tela odist musi....ale to neznamena ze nie si tehu,,,,ak by nieco prislo, utros zapijaj a netrap sa...predpokladam ze keby aj nieco doslobude to len slabe spinenie....
@ericka007 tak si dame zajtra vediet 😀

ericka007
19. dec 2010

@alabu
jasné, ale len dobré správy dufam 😀 😀

balinka
19. dec 2010

@ericka007
@alabu aj pri predchadzajucich vkladoch ma bolelo brucho,ale az v den,ked mala prist mrcha,ale teraz ma uz boli styri dni a prsia mi idu vybuchnut 😉 budete aj testovat?ja budem asi vo stvrtok,som zvedava 😉

alabu
19. dec 2010

@ericka007 no jasne ze dobre 😉 ja im verim ze bojuju..ked su po rodicoch tak urcite 😀 no dufam ze to nie su len silne reci 😀

@balinka ja nie...dala som si zavazok...nic tym nezmenim....a nech si poplacem len raz...nie po teste a este aj po telefonate 🙂 ty uz vo stvrtok? ale jasne lebo to uz budes mat 10 dni...ty si bola skor...tak verim ze si nedockava 😉

ericka007
19. dec 2010

@balinka,@alabu
Ja asi áno, našla som tu aj diskusiu o tom že pregnyl sa v tele drží asi desať dní. Takže test by mi mohol ukázať aj skôr pravdu, ale určite nebudem riešiť ak to bude akákoľvek správa a počkám si na krvičku. Ja len čisto zo zvedavosti 😀

balinka
19. dec 2010

@alabu ja som testovala aj pri predchadzajucom ketku a vysiel negativny,tak som bola pripravena,ze to nevyslo 😒 a teraz sa tiez pripravim a skusim,bud alebo 😉

balinka
19. dec 2010

@ericka007 po ET to je ine,lebo pichas pregnyl,krvicka je najistejsia,to je pravda 😉

ericka007
19. dec 2010

@balinka
asi som to nepochopila ☹ veď po ET už nepicháš pregnyl?

balinka
19. dec 2010

@ericka007 zle som to napisala,pichas pred OPU a ze vraj tan pregnyl je v tele az dva tyzdne 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre