Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

wewulka
20. jan 2011

@alabu
@mirus11
@demeeri
Ahojte dakujem Vám 🙂
takže sa k vám pripajam. dnes som nas objednala do Gyn-fivu na konzultaciu tak som velmi zvedava a potom nas teda bude cakat potvrdenie od poistovne.

mirus11
20. jan 2011

@demeeri a tak my sme povedali,ved nemame to preco tajit.ale ja som bola aj v BA a doktor povedal,ze je malinke v poriadku.

mirus11
20. jan 2011

@pici no u nas je to tak,ze svokra budu mat prve vnucatko,tak sa tesia

demeeri
20. jan 2011

@mirus11 Nie,pred rodinou netajíme.Iba nechcem to ešte vypísať na Facebook. 😀 To je iné. 😅 Stále ma na to vypytujú kolegyne,tak to už im jednoducho musím povedať.A tak to už v momente vie celá firma. 😠 😠 😠

mirus11
20. jan 2011

@demeeri to je aj u nas tak isto v robote.al mne je to aj jedno.ved tak ci tak sa to dozvedia.a u nas su taki ludia,ze ked to vie jeden,tak to vie uz cela dedina.

demeeri
21. jan 2011

@mirus11 Presne tak.No práve preto som to nenapísala na Facebook.Počkám do 12.týždňa.Ale potom bude oslava! 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂

mirus11
21. jan 2011

@demeeri najlepsie je pockat do 12tt aby to bolo 100%,i ked nikdy clovek nievie,co sa moze stat.ale tie prve 3mesiace su najhorsie

pici
21. jan 2011

@mirus11 to chapem.. snad ta nevystre z jej rad... ja som od kamoskinej malej chytila virozu tak som mala vcera krasny vecer... do rana to zo mna islo vsetkymi otvormi...

mirus11
21. jan 2011

@pici no pekne.teraz sa treba vyhybat a chranit,aby sme neboli chorucke.

pici
21. jan 2011

@mirus11 no tak to ma vo sne nenapadlo ez takto dopadnem

demeeri
21. jan 2011

@pici No teda,nezávidím ti .Rýchlo sa uzdrav!
Baby,čím ďalej ,tím horšie. Nieže by som sa upokojila s ultrazvukom,ale práve naopak,stále som nervoznejšia.
Najviac ma štve,že necítim tehotenské príznaky.Prečo? Asi sa nedočkám 12.týždňového UZ,pojdem už v pondelok.Musím sa nejako ujisiť,aby som sa upokojila.

belusa
21. jan 2011

Ahoj no tak všetko v poriadku embryjko je tam a poslal ma k svojmu gynekologovi tešíííííííííím sa a verím, že pôjdeš v mojich šľapajách

nr_martinka
21. jan 2011

@belusa super ja som ti to hovorila 😀 😀 😀 a dufam ze sa od teba nakazim tehulkovskym virusom 😀 😀 tesim sa s tebou a dufam ze aj ja ti raz napisem takuto super spravicku. 😀 😀 😀

pici
22. jan 2011

@demeeri zlatko nesmies sa takto stresovat... babatko potrebuje klud... tehotenske priznaky vobec nemusis mat... ani nevolnosti nic... to neznamena ze nieco nie je v poriadku.. moje kamosky ani jedna nevracali, mozno tak raz za cele tehotenstvo.... nepanikaaaaaaaaaaaaar. vsetko je v najlepsom poriadku

pici
22. jan 2011

@belusa gratkoooooooo, nech sa vam dobre dari

solinka
22. jan 2011

@demeeri
pozitívne mysli !!! 🙂

wewulka
22. jan 2011

@demeeri ahoj, vôbec nepanikár, moje dve kamarátky vôbec nemali tehotenské príznaky a teraz sa tešia zo svojich drobčekov 🙂
kľud 🙂

wewulka
22. jan 2011

@belusa gratulujem 🙂

mirus11
23. jan 2011

@demeeri moja nestresuj sa.aj ja som si myslela,ze ked nevraciam,ze malinke nie je v poriadku,ale bola som 18 v gyn-fiv a doky povedal,ze malinke je v poriadku,a ze uz mam vysadit aj utrosa.a teraz utorok idem k svojmu gynekologovi a ten my bude hadam tiez robit sono a uz mi da aj fotecky na usb klucik.len sa tes,ze nevracias.moja sestra ta vracala az do 7 mesiaca.a nic prijemne.

annamary27
23. jan 2011

@demeeri
@alabu
@balinka
@ericka007 ahojte pipiny,tak ja idem v stredu do GF pre doporučovací lístok,bolo mi povedané,ked som sa pýtala na výsledky z krvi,že potrebujem hematologa,takže potom u nás sa pojdem dať vyšetriť,čiže Ket sa posúva dalej.

miskab
24. jan 2011

zajtra prva konzultacia v ginfive 😉

annamary27
24. jan 2011

@miskab nech dobre pochodíte 😉

wewulka
24. jan 2011

Ahojte 🙂 , mam zopar otazok co sa tyka ICSI. chcela by som vediet ci
- zabere vela casu navstevovanie centra - ci treba chodit na nejake caste kontroly,
- ci je bolestivé pichanie injekcii
-kolko trva dlhy a kolko kratky protokol (neviem teda ci sa to takto da povedat)
a celkovo ci je tento proces narocny na cas.
Dakujem 😉

ericka007
24. jan 2011

@annamary27
Držím palce aby všetko dobre dopadlo 🙂

demeeri
24. jan 2011

@wewulka Mali sme ICSI.Áno,treba chodiť na kontroly,asi tak raz týždenne.Robia aj cez výkendy,tak keď ti vychádza na nedelu,tak pojdeš v nedelu.Pichanie injekcií je hračka,nebolí vobec.Mala som dlhý protokol,trvá jeden cyklus.Doležité je dodržať presne,ako je písané,teda aj časovo.Ja som s tým problém nemala,lebo som bola na PN.

demeeri
24. jan 2011

@mirus11
@annamary27
@wewulka
@pici Bola som u svojho gynekológa na ultrazvuku.Chcela som mať istotu. 😉 Pýtala som fotečku,tak sa lekár začal smiať,že stále potrebujem dokaz. 😀 Ultrazvuk ukazoval pohybujúci sa plod,tak som sa upokojila, a mám aj fotku. 🙂
Bábo meria teraz 22mm. 🙂 Konečne som si vydýchla! 😅 😅 😅 Už mi nevadí,že nevraciam.

mirus11
24. jan 2011

@demeeri tak gratulujem,ja som ti hovorila,ze bude malinke v poriadku.a dala si aj fotecku?

wewulka
24. jan 2011

@demeeri dakujem za odpoved
k babatku este raz blahozelam 🙂

pici
24. jan 2011

@demeeri no vidis zlatinko.. vsetko je tak ako ma byt.. ked ti to pomohlo, tak dobre ze si tam aj bola...

belusa
24. jan 2011

@nr_martinka dakujem velmi pekne. no tak dúfam posielam Ti všetky vírusy tehotenskéééééééé a čakám na obdobnú správičku!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre