Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
3. feb 2011

@miriamka
@alabu
uz som ok :D vecer som nevedela zaspat... ale inak ok... ideme do dalsieho IUI... posledneho...

katuliks
3. feb 2011

@annamary27 ;@nechsazadari a kto si nas pamata
Ahojte dievcence.Neviem ci ste sa to uz dozvedeli ale Miske (michaelag) sa vcera o 17:50 narodili dvojicky - su to chlapci.Vsetci su v poriadku.Ja som zatial na cakacke.Malej sa moc nechce a cisarak mam naplanovany na 15.2.Bud mala vydrzi alebo sa jej bude chciet ist skor.
Pekne sa drzte a ked ja budem mat nieco nove,tak sa ozvem.

annamary27
3. feb 2011

@katuliks jééééé,gratulujeme @michaelag , ako to ubehlo od mojho prvého ivf,už úspešné kočky rodíte 😀 😀 😀 aj tebe držím palce,aby všetko dobre dopadlo.

annamary27
3. feb 2011

@pici ahoj,to mi je lúto ☹ ☹ ,tá veta z úst sestričky rozplače aj najväčšie tvrďasky,predsa len každá z nás čaká len tie dobré správy.

pici
3. feb 2011

@annamary27 no to anio.. ale nevadi dnes mam dobru naladu ide sa dalej. ideme lyzovat tak akurat dojdeme a ideme opat na to :D

miskab
3. feb 2011

@pici Moja to mi je luto ☹ Ale hadam sa to coskoro podari

solinka
3. feb 2011

michaelag
miška so srdca blahoželáme 😉 😉 😉
tak predsa 2.2 ;) som rada ,- že ste ok 😉 😉 😉

pici
3. feb 2011

@miskab ale... nemusi... som ok.. ideme dalej....

demeeri
3. feb 2011

@pici Je mi strašne ľúto moja. 😖 No,ja som to čakala po prvý krát,tak som to brala ,ako normálne.Neplakala som.Vedela som,že chcem ísť ďalej,hneď do ďalšieho.Mala som pravdu,tentokrát to vyšlo.
Držím ti palce do ďalšieho. 😉

pici
3. feb 2011

@demeeri bolo mi to luto vcera, vedela som ze na prvy krat to nevide.. ale dufat sme dufali...

demeeri
3. feb 2011

@pici Vieš čo?Ja som neverila tomu,že to nám vyjde na druhý krát.Dokonca som neverila,keď mi sesrička povedala ,že som tehotná.Nemala som žiadne príznaky,tak som nemohla uveriť.Uverila som až o tri týždne pri ulrazvuku.Tehotenské príznaky nemám žiadne dodnes.

pici
3. feb 2011

@demeeri ale tak to je take prijemne neverenie. horsie by bolo keby som ja vcera neuverila sestricke ze tehotna nie som 😀 😀 😀

miskab
3. feb 2011

@pici Ahoj chcem sa spytat asi aj nas caka IUI teda si mylsim ze urcite ,aj by som to co najskor uz postupila ,a preto sa chcem spytat to ako dlho trva nez by nam to urobili teda musia sa pred tym brat nejake lieky alebo injekcie a ako dlho?? Spermiogram nam uz robili ja idem na krv na buduci tyzden a potom co ma este caka? Dakujem velmi pekne ,,,,,,lebo uz by som chcela to IUI 🙂

pici
3. feb 2011

@miskab misi ja som bola 3dc na krv, od 5-9 som mala clostylbegyt, 10dc cyklu som isla na ultrazvuk a krv poobede mi povedali kedy si mam pichnut injekciu pregnyl... na 12dc sme isli na inseminaciu, rano o 7mej manzel dal spermie a o 9tej mi to robili... inseminuje sa podla toho ako rychlo narastu po stimulacii vajicka

janik777
3. feb 2011

ahojte babulky 🙂
nehnevajte sa že vám sem tak vpadám, ale už skúšam všade. V októbri som mala MA v 5 mesiaci a teraz 19.1. som mala KET bohužial negatívne 😒 . Neostal vám niektorej gonal ,lebo by som chcela začať hned s novou stimulkou a som od začiatku samoplatca už 4IVF.Tak za nejakú rozumnú cenu by som potrebovala zohnať.

miskab
3. feb 2011

@pici dakujem mojko si velmi zlata ze si mi to vysvetlila ,,tak to ide rychlo ten postup 🙂 A to sa urobi ten zakrok ambulantne ,,,urobia a idem domov??

demeeri
3. feb 2011

@miskab Áno,jasné.Ja som mala KET,a ani tam nebolo inak,po polhodinkového ležania som išla domov.Ešte som čakala dve hodiny na rýchlik na stanici...bolo už neskoro popoludní,keď som dorazila domov.Našťastie embrijko bolo siné,a udržalo sa.

miskab
3. feb 2011

@demeeri Dakujeeem 😉 jaaaaj uz aby to bolo ,,uz sa neviem dockat 😀

pici
3. feb 2011

@miskab ano zakrok, teda IUI je ambulantny..... a ides hned domov. o dva tyzdne na krv a vies hned aj vysledok

solinka
6. feb 2011

@annamary27
ahoj moja 😉
ako sa máte ? ako sa darí ? dúfam ,- že si už zdravotne okc? !! 😉 😉
my sa máme super 😉 LEO je krásny a veľký chlapček 😉 začíname týždenné kontroly až do porodu 😉 😉 sa ho nevieme dočkať 😉
prajeme Vám všetko dobré moja 😉 🙂

annamary27
6. feb 2011

@solinka ahoj,dakujem za opýtanie a že na mna myslíš 😵 😵 😵 😵
No kašel mám stále,ale našťastie už teploty nie.
Vo štvrtok ma čaká odber krvi na hematologii u nás doma ,tak potom budem mudrejšia,že kedy budu výsledky.Možno do záveru na hematke budeš mať ty už Leuška pri sebe 😀 😵 😉 🙂
A ešte by som mala ísť do GF na krv kvoli trofoblastom,ale to si musíme spraviť s mm čas,aby ma vedel zobrať.

miskab
7. feb 2011

Akurat som sa vratila z ginfivu,,krv mi zobrali a 17.2 mam druhu konzultaciu. Neviete co na druhej konzultacii mi budu robit??

annamary27
7. feb 2011

@miskab ahoj,a partner nemá prísť na spermiogram?.Mne na druhej konzultácii urobila dr stery aby som bola zdravá pred umelým oplodnením,povedali výsledky spermiogramu a navrhli IVF metódu.

miskab
7. feb 2011

@annamary27 On uz bol na prvej konzultacii na spermiograme,,teraz som mala prist na 3 den cyklu na krv ,a hned ma objednala na recepcii 17.2 na druhu konzultaciu to mi povie aj vysledky spermiogramu a stery uz mam hotove.....tak neviem co bude na druhej konzultacii ,,,asi mi bude robit to vysetrenie na priechodnost ci nevies??

solinka
7. feb 2011

@annamary27 áno myslím na TEBA 😉 😵

pici
7. feb 2011

@miskab neviem teda. podla mna je to individualne.. podla diagnoz teba a partnera... podla toho.. ja na druhej kontrole som mala uz kontrolu ultrazvuk, stery a pozeral kolko mi vajicok narastlo lebo som mala aj stimulaciu za sebou...

pici
7. feb 2011

@annamary27 na co je potrebna hematologia u teba?

miskab
7. feb 2011

@pici ultrazvuk mi uz robili aj stery tie mam v poriadku,len ma caka este vysetrenie prichodnosti vajecnikov,to mi asi budu toho 17-teho robit si myslim.Spermiogram nam tiez povie vysledky .A kolko sa plati v ginfive druha konzultacia a to vysetrenie a to IUI ? A IUI väcsinou nevynde na prvy krat ci???

pici
7. feb 2011

@miskab konzultacie som neplatila nic, IUI 35 eur plus jeden cyklus lieky asi 10 eur...
aha.. tak ja som vsetky tieto vysetrenia mala spravene.. takze ja som dosla "hotova" :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre