Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
9. feb 2011

@demeeri Gratulujeeeem 🙂

yeliel
10. feb 2011

ahojte pipinky..ako sa tu mavate? 😉
@annamary27 cavelo...
Babule chcem Vas poprosit o pomoc..surne potrebujem jednu injekcijku cetrotide ..nemte niektora predat? 😉

yeliel
10. feb 2011

baby nemate niekto cislo na vrchnu?

demeeri
10. feb 2011

Dnes mi volala Dr.Stenová.Robia štatistiku,tak chcela vedieť,ako som na tom.Naposledy sme sa stretli tuším v októbri.V decembri mi vklad nerobila ona,tak sme sa ani nestretli.Bola rada,že sa to podarilo a som tehotná! 🙂 🙂 🙂 No tak sme trošku zdvihli tú štatistiku úspešnosti! 😅

nechsazadari
11. feb 2011

Ahojte pipinky, ktoré poznáte @katuliks tak na inšpiráciu a potešenie: od dnes od 10:14 je mamičkou Lucinky. Má 53 cm a 4250 g. Hip, hip, hurááá 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

annamary27
11. feb 2011

@nechsazadari
@katuliks jééééé,paráááda moc-moc gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 k Lucinke 😵 😵 😵

belusa
13. feb 2011

@demeeri dakujem a aj Tebe hrozne držím palčeky

belusa
13. feb 2011

@nr_martinka Dakujem Mati a čakám Ta v klube už sa to blíži!!!

belusa
13. feb 2011

@annamary27 Dakujem velmi pekne

nr_martinka
13. feb 2011

@belusa no dufam ze do pol roka sa to podari.ved uvidime. 😀 a ty si davaj na seba pozor 😀 😀

pici
13. feb 2011

baby viete mi poradit? teraz nas caka dalsie iui... nedavam tomu moc velke nadeje, je preto mozne vypisat hned ziadost do poistovne na IVF? myslim, ci nie je problem ze by sa to vypisalo dopredu....

andriss23
13. feb 2011

@pici ahoj,myslím si,že to nebude problém,požiadaj o to DR. A pokiaľ by sa ti IUI podarilo,čo ti prajem,dá sa už aj schválená žiadosť zrušiť.Keď sa IUI nepodarí,tak máš aspoň trochu ušetrený čas,mne schválenie žiadosti trvalo mesiac.

pici
13. feb 2011

@andriss23 no ved prave preto sa pytam. ze ak to nevide... to je dalsie dva tyzdne v minuse... akoze nikam sa neponahlam... ale naco stravit cas zbytocne cakanim.... este kym nastavia protokol atd.... tak ja som len chcela vediet, ci nebude na mna pozerat ze co to chcem....

pici
14. feb 2011

ahojte... dneska je tu nejako ticho.... :D ja som bola dneska u dokyho a narastol jeden folik tak uvidime... idem volat ze co a ako

hiva
14. feb 2011

@pici kludne mozte podat..... aj ked ju mas uz potom schvalenu, neznamena, ze hned musis podstupit IVF 😉.... my sme ziadost podavali hend pri prvej konzultacii a kym dosla schvalena, stihli sme este aj IUI 😉

balinka
14. feb 2011

@pici ahoj 😉 ja som mala ziadost schvalenu vo feb.2010 a stimulku som zacala v auguste.ziadost ti plati rok,tak kludne mozes 😉

pici
14. feb 2011

@balinka
@hiva dakujem... opytam sa zajtra na to doktora...

annamary27
14. feb 2011

@hiva ahoooj,ako sa máš? 😵

kikus77
15. feb 2011

Baby neviete ci uz robia PICSI?

hiva
15. feb 2011

@annamary27 nazdarek 😉 ... no celkom to ujde... teraz mame trosku pauzu... akurat mi ale zistili, ze mam problem so stitnou zlazou a od dnes beriem lieky... a podla doktorky nam teraz ani neodporuca IVF dalsi pokus minimalne do augusta... podla nej mame teraz velku sancu, ze sa vsetko da do poriadku a do augusta budem tehotna aj prirodzene 😅 ... tak bodaj by mala pravdu 🙂

a ty ako?... chystate sa uz na dalsi pokus? ... resp. kedy mas KET?

annamary27
15. feb 2011

@hiva mne vyšla štítna žľaza v poriadku,poslali ma z centra na hematologiu,moja gyn mi robí test na toxoplazmozu a zajtra idem na krv kvoli imunite do centra,takže čakám na tieto všetky výsledky a potom uvidíme ako a kedy dalej.
jéééé to by bola paráda keby sa upravou štítnej žľazy zadarilo mimi prirodzene 😀 😀 😀 😀 😀 držím palce 😵

hiva
15. feb 2011

@annamary27 no uvidime.... my sme velmi chceli dvojicky, takze preto by sme radsej aj tak IVF, ale tak ked si predstavim vsetky tie injekcie, a chodenie do centra pomaly kazdy druhy den, asi dame sancu tomu prirodzenemu 🙂 ... samozrejme 🙂

tak drzim palce, nech su vsetky vysledky ok 😉... i ked teda niekedy je asi lepsie zistit, ze niekde problem je.... aspon sa to potom da riesit 😉... as nie byt v neistote, ze vsetko je ok a pritom sa nedari ani prirodzene, ani IVF... 😒

pici
15. feb 2011

@annamary27 super ze stitna ti vysla dobre.. kedy budes mat ostatne vysledky?

demeeri
16. feb 2011

@pici Držím ti palce na IUI. 🙂

annamary27
16. feb 2011

@pici zajtra hemato,pozajtra toxoplazmozu a dnes som bola v centre na trofoblasty,tie budu o 3týždne. 😵

pici
16. feb 2011

@demeeri dakujem... uvidime :D

pici
16. feb 2011

@annamary27 budem drzat palce, nech je vsetko v poriadku

annamary27
16. feb 2011

@pici dakujem,možno niečo nebude úplne o.k,ale aspon vymákneme kde je pes zakopaný a prečo sa nedarí.

miskab
16. feb 2011

@annamary27 Ahoj mozem sa este spytat ked ti robili to vysetrenie na priechodnost ti zavadzali kateter?? fuuuu tak sa toho bojiiiim

belusa
16. feb 2011

@nr_martinka A Mati prečo o pol roka ved ideš už teraz nie???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre