Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
16. mar 2011

@sammira mala som to niekolko krat :(

sammira
16. mar 2011

@pici no do kelu 😠 aj tiez po IUI?ja to nechapem pred zakrokom mi robili stery a vsetko bolo OK 😠 ten mycomax su cipky,alebo krem?ja to mam prvy krat 😖

pici
16. mar 2011

@sammira to su tabletky... jedna teda... ja ked mam mykozu pouzivam rosalgin na posvovy vyplach, dam si mycomax. canesten na vonkajsie pouzitie a overeny mam femigel s obsahom tea tree dovnutra.. a za par dni mas pokoj... plus nejake vaginalne cipky. gynoflor, maldion. hocico... nemala som to po IUI
a ked ti robili stery, tak tie robili na mykoplazmy, ureaplazmy a chlamydie. nie na kvasinkovu infekciu. staci ze si bola stimulovana hormonmi a mozes ju dostat ...

sammira
16. mar 2011

@pici fiha mas prehlad 😉 a u mna su to novinky...ale uz som kludnejsia,dakujem 🙂

pici
16. mar 2011

@sammira no zial mam...

sammira
16. mar 2011

@pici chuda moje.ked som bola dnes v lekarni tak mi tam ponukla intim gel Saforelle.ze vraj je velmi dobry a ukludnujuci.tak som ho kupila 😉 a gyndos mi kazal kupit gyno-lact.chemiu nasadi az ked sa vyluci tehu.samozrejme,ale to nechcem vylucit 😉

pici
16. mar 2011

@sammira jasne... femigel mozu aj tehotne.. a je super... s tea tree olejoom, ukludni, je ciry gelovy tak ani nevyteka.. na noc si das a super..

sammira
16. mar 2011

@pici no a zase som o nieco mudrejsia.a este sa ta opytam,ze kazali mi prist za 14 dni na krv po IUI.rata sa tam uz aj den IUI,alebo nasledujuci den?IUI som mala 11.tak mam ist 24 alebo 25 😒 a robila si si si test pred krvou,alebo vobec.

pici
16. mar 2011

@sammira nerobila som test ani jeden krat.. a na 14ty den znamena ten isty den o dva tyzdne :D

sammira
16. mar 2011

@pici 😀

pici
16. mar 2011

@sammira cize 24 🙂

belusa
16. mar 2011

@nr_martinka snažím sa si to vsugerovať a Maťka prosím Ta nasad si už teraz ascorutin, aby si tomuto predišla prosíím a hned mi daj vedieť ako si dopadla vo štvrtok držím palce

belusa
16. mar 2011

@nr_martinka dnes som bola na 3d ultrazvuku to je perfektné normalne malý človek ruky, nohy, hlavička perfektné normálne som išla dojatá z gynfivu len ešte je to len 15 týždeň takže nebolo vidno čo to je ale to je jedno len nech je to zdravé a nech sa tá hnusná zrazenina vstrebe

sammira
16. mar 2011

@pici 😀 tusila som to 😉

pici
16. mar 2011

@sammira keby si dosla 25 nic by sa nestalo :D

sammira
16. mar 2011

@pici ale poznas to,chcem to mat z krku.verim,ze sa to podarilo.ale ratam aj s neuspechom.....

pici
16. mar 2011

@sammira urcite sa podarilo.... 😀

sammira
16. mar 2011

tak to potom@pici budeme zapijat s detskym sampanskym 😀

annamary27
16. mar 2011

@nr_martinka ahoj,tfuj-tfuj pri iui,aby sa zadarilo 😀

elise
16. mar 2011

dnes som dostala mrchu a začínam brať antikoncepciu čo mi dr. harbulák predpísal, 11. 4 uvidím či bude žiadosť schválená

frogiina
17. mar 2011

bola som dnes rano na sone. GF si moze urobit dalsiu ciarku 🙂 . som definitivne tehotnaaaa...vsetkym vsetuckym co ste tu prajem z celeho srdca zazit ten pekny pocit. zatial su tam dva vacky - jeden 4,5 mm a jeden 3,5 mm, takze jedno slabsie, co mozno aj odide...drzte palce aby sa to dobre vyvijalo. je mi jasne, ze je pred nami este dlha cesta a skoncit sa to moze vsesilajako ale aj tak sa tesim aspon z prveho uspechu. posiem vam vsetkym virusikyyyyyyyy tehulkovskeeeee 😉

nechsazadari
17. mar 2011

Ahojte pipinky, v tejto téme som sa neozvala už riadne dlho, tak ma asi ani nepoznáte. Všetky zdravím a @frogiina - zo srdca blahoželám, nech sa bublinkám krásne darí a robia len radosť! 😎 😵 😵 😵
Chcela by som sa spýtať, či nebudete vedieť niektorá poradiť. Na druhý pokus sa nám IVF zadarilo. Čakáme mimčo a v GF máme 4 mrazáčikov. Na rok máme ich mrazenie zaplatené, ale neviem, či sa nám po roku ozvú z GF, aby sme uhradili ďalší rok, alebo to je na nás. Už ste to niektoré absolvovali? Vopred ďakujem za radu!!!

demeeri
17. mar 2011

Mám obavy o amniocentéze.Počula som ,že sa robí morfologický ultrazvuk,kde sa dá už rozoznať dieťa s Downov syndrómom.Ak je to pravda,tak tam pôjdem.Bojím sa amniocentézi. ☹ Stalo sa,že vyšiel zlý výsledok,a pri tom sa narodilo zdravé dieťa.Čo ak mi vyjde tiež toto? 😖 Čo potom spravím? ☹

moncici
17. mar 2011

Ahoj neviete mi poradiť pichám si už 3 den injekcie a začínam sa nalievať je to normálne ☹ to aká budem než pichnem poslednú

sammira
17. mar 2011

@frogiina gratulujem 🙂 silno drzim palce.a za virusiky dakujem,lebo ich strasne chcem a potrebujem 😀

misi76
17. mar 2011

@nechsazadari
Ahoj, neboj strážia si peniažky, pošlú ti list ako výzvu na úhradu. Mne to tak urobili minulý rok, no ja som už tesne stimulovala na KET.

Moncici, sú to hormóny tak niet sa čo čudovať, na mňa tak tiež pôsobia, no niektoré kočky ani nevedia, že stimulujú.

miskab
17. mar 2011

babulky chcem sa spytat ja cakam na schvalenie od poistovne na IVF,to mi zavolaju z GF ze je schvalena? A to ked tam pojdem ze bude uz schvalena ziadost tak si mam hned zobrat peniazky na injekcie a kolko??

pici
17. mar 2011

@miskab to by aj mna zaujimalo :D

belusa
17. mar 2011

@nr_martinka no tak ja čakááám ako si dopadla?

belusa
17. mar 2011

@demeeri Ahoj Demeri a v kolkom týždni sa to robí?A kde?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre