Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
31. mar 2011

@belusa
@pici ahojte babenky.dakujem za podporu 😀 zajtra pojdem na tu krvicku a potom sa uvidi. 😀

annamary27
31. mar 2011

@nr_martinka ahoj,držím palce,aby krvička potvrdila iné ako test doma 😀

pici
31. mar 2011

@miskab jeeeeeeeeeeeee zlatko to je uzasne. ja to stale nemam schvalene

pici
31. mar 2011

@nr_martinka verime ze to predsa len vyslo

belusa
31. mar 2011

@nr_martinka držím palce!!!

wewulka
1. apr 2011

Ahojte, dlhšie som sa tu neukázala, pretože nebolo ani nič nové, ale už máme schválenú žiadosť a 7.04. som objednaná do GF na konzultáciu, neviem čo ma presne na nej čaká, ale teším sa 🙂

belusa
1. apr 2011

@nr_martinka čakám na pozitívne správy!!!! 😉 😉 😉

alabu
1. apr 2011

@wewulka ahoj, dostanes protokol a recepty na injekcie...hlavne ak si este IVF neabsolvovala pytaj sa ak niecomu nerozumies, oni to hovoria dost rychlo ale ty odtial neodid kym nebudes vediet co a kedy mas robit 😉

nr_martinka
1. apr 2011

@belusa
@pici
@annamary27 tak to zase navyslo ☹ ale ideme dalej a 8.4 som objednana na konzultaciu tak som zvedava pretoze ziadost som mala schvalenu uz minuli rok tak uvidime ze co a ako.uz sa tesim 😀

belusa
1. apr 2011

@nr_martinka Zlatko to mi je ľúto do kelu to hádam nie je ani pravda... ☹ ☹ ☹ Ale hrozne sa teším z Tvojho super prístupu a to, že ideš bojovať dalej, hlavu hore a teraz to už vyjde!!!Myslím na Teba a 8 daj vedieť čo bolo!!! 😉 😉 🙂 🙂

pici
1. apr 2011

@nr_martinka no zlatko tak skoda teda... ideme dalej ... raz to vide... obcas sa aj ja pytam kedy konecne.. ale raz urcite

annamary27
1. apr 2011

@nr_martinka ahoj,jaj,škoda.....pekne pokonzultujte,že kde môže byť pes zakopaný a šup do ďaľšieho pokusu. 😉

wewulka
1. apr 2011

@alabu ďakujem 😉

huginka13
1. apr 2011

@alabu ...ahoj,tiež začínam stimulku v máji,je to moje 2.IVF...snád sa nám to podarí....

pici
1. apr 2011

ja stale nemam schvalenu ziadost...

alabu
1. apr 2011

@huginka13 fakt? super....tak mozno pojdeme v rovnakom case...ku komu chodis? ja k Behunovej....a ako ti prebehlo 1 IVF? mne nic tak nevadi ako ta narkoza pri OPU...hrozne mi bolo zle ☹

misi76
2. apr 2011

@nr_martinka to bolo IUI? Škoda, ale neboj nabudúce to vyjde tak ako má. Držím palce.

vivi
2. apr 2011

Ahojte, chcem sa len spýtať v piatok mi volala sestrička z Gynfivu, že si mám o 22:00 dať pichnúť pregnyl a v nedeľu ráno na IUI s manželom, tak sa chcem spýtať to mám ísť do Gynfivu, lebo som čítala na ich stránke, že sobota, nedeľa zatvorené? A ten Crinone si mám zobrať so sebou. Idem prvý krát, tak neviem? Ďakujem za odpoveď.

pici
2. apr 2011

@vivi ked ti povedali ze v nedelu, tak v nedelu, bezne je zavrete avsak ked ti vide na vikend , tak tam su. takisto ako pri IUI aj pri IVF, oni s tym rataju. neviem co je ten crinone tak sa neviem vyjadrit

vivi
2. apr 2011

@pici Ďakujem za odpoveď 🙂 nevedela som či nemám ísť na ten zákrok niekde inde, trochu som z toho popletená. A ty ideš tiež na IUI?

pici
2. apr 2011

@vivi nie ja mam dve IUI za sebou. nemas ist nikam inam, ta info je tam asi preto aby si niekto nemyslela ze su tam nonstop ale samozrejme ze tam su, to viem pretoze pri IVF to platis v doplnkovych sluzbach / soboty nedeleú lebo tam su velmi caste kontroly tak je dost pravdepodobne ze to vide na vikend... vela stastia prajem

vivi
2. apr 2011
vivi
2. apr 2011

@pici ďakujem, prajme si navzájom 😉

pici
2. apr 2011

@vivi ja prajem kazdemu, viem ake su to sklamania ked to nevide... a ake je prijemne ked na teba vela ludi mysli :D

vivi
2. apr 2011

@pici 🙂

huginka13
2. apr 2011

@alabu ...ahoj...ja chodím do Iscaru,vobec mi nebolo zle po narkoze,cítila som sa báječne,tešila sa,že to má za sebou...zobrali mi 11vajíčok...z toho sa 3 oplodnili...na tretí den zostalo 1-osembunkové....po týždni som začala krvácať...OPU som mala o dva dni skor,takže boli nezrelé....ach...v máji sa budem snažiť tak nestresovať...strašne som to prežívala...a Ty?...ako po prvýkrát?

nr_martinka
2. apr 2011

@belusa
@pici
@annamary27 dakujem za podporu babenky.len sa bojim ivf ci vsetko pochopim a nedomotam lebo som strasny zmetkar. 😀

nr_martinka
2. apr 2011

@misi76 no to bolo iui 4 pokus.treti vysiel ale bolo to mimomaternicove.co uz.

nr_martinka
2. apr 2011

@vivi ten Crinone si das az vecer ale to ti povedia.ja som ho mala tiez.aj ty si to dostala zadara?

belusa
3. apr 2011

@nr_martinka neboj nedomotáš všetko čo vieme poradíme čo nie zavoláš nebudeš ani prvá ani posledná!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre