Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
26. apr 2011

@wewulka no dobre a hned povedia ako pokračovať? totiž myslím to tak,že napr. vyjde mi kontrola na 4. den cyklu, lenže odvtedy mám predpísaný aj fostimon, takže či si ho mám pichnúť už ráno, alebo ešte nie...

elise
26. apr 2011

@wewulka mne dali recepty iba na Utrogestan - 3 balenia a pregnyl5000 3 balenia a jedno balenie zinnata požičali mi Diphereline 0,1 mg, 4 balenia po 7 ampuliek v protokole mám ešte napísaný jedny injekcie ten recept mi nedali

wewulka
26. apr 2011

@tinasc ešte si ho nepichas, oni ti povedia ci si ho mas pichnut.

wewulka
26. apr 2011

@elise ja som to mala napisane na zvlast recepte a ten ti teda asi chyba. A to teraz, ked ti odstrania tie cysty tak mozes pokracovat, alebo si budes musiet dat pauzu ?

elise
26. apr 2011

@wewulka mám si pichať dalej mi dnes povedalizajttra budem mudrejšia a opýtam sa aj na ten čo mi chýba a akolko si platila&?

wewulka
26. apr 2011

@elise takze zajtra zacinas s dalsimi ? ja mam gonal a pergoveris, ty ich mas tiez ? teda ty nevies ake ked na ne nemas recept. dobre tomu rozumiem ?

wewulka
26. apr 2011

@pici Cize, ked si o 18,00 picham diphereline, vtedy picham aj Gonal ?
Inak mne vobec nic na UTZ nepovedali, doktorka pozerala do monitoru a potom mi povedala, ze sa mozem ist obliect a povedala mi, ze mam zacat s gonalom a to bolo vsetko - asi bolo vsetko v poriadku, a sestricka mi veeeeeelmi rychlo ukazala ako si mam pichnut gonal.

tinasc
26. apr 2011

@wewulka dík, takže mi hneď oznámia či ho dať, alebo nie...

pici
26. apr 2011

@wewulka ano zlatko presne tak ako si napisala. ja som pichala na striedacku, ked boli dve injekcie tak jedna isla napravo pod pupok, druha nalavo. kukni si na youtube mas video zadaj si tam gonal f a najdem komplet video ako aplikovat,. neboj to zvladnes...

elise
26. apr 2011

@wewulka ja nemám gonal mám pregnyl ale ved zajtra s doktorom pokecám hlavne nech už idu tie cysty preč nech nešarapatia ešte mám difhebrilin posledných 5 ampuliek

wewulka
26. apr 2011

@tinasc ano hned ti to po UTZ povedia

wewulka
26. apr 2011

@pici idem pozriet video 🙂

wewulka
26. apr 2011

@elise pregnyl sa picha ako uplne posledny

wewulka
26. apr 2011

@pici pozrela som video, cize nasrobujem ihlu, nastavim kolko jednotiek potrebujem, natiahnem, dam dole kryty z ihly a pichnem. Ja si teraz picham z jednej a z druhej strany pupku takze gonal si mozem pichnut pod pupok.

pici
26. apr 2011

@wewulka ano... :D presne tak.. natiahnes kolko mas pichnes a stlacis ako na pere vrchnak a to ti tam bude pukat v nom

wewulka
26. apr 2011

@pici tak to by som mala zvladnut, no uvidime zajtra 🙂 dam vecer vediet ako to dopadlo

pici
26. apr 2011

@wewulka ale ty si sikulka, ked diphereline pichas tak gonal nie je problem

wewulka
26. apr 2011

@pici 😉

pici
26. apr 2011

@wewulka uvidis... a ake mas tretie lieky?

wewulka
26. apr 2011

@pici presne ako ty si mala 🙂 pergoveris

zuzkaba
26. apr 2011

Ahojte, PICI je mi to velmi luto, velmi som ti to priala!
Ste tu vsetky tak uzasne pozitivne, som velmi rada, ze sem chodim a precitam si tolko dobreho, povzbudiveho, dufam, ze sa kazda z nas docka babatka a budeme moct opat najst ten klud na dusi...

wewulka
26. apr 2011

@pici prajem dobru noc

pici
27. apr 2011

@zuzkaba jasne ze sa dockame vsetky... neboj sa ty nic :D

pici
27. apr 2011

@wewulka no pekne, stracam prehlad :D ale ten je asi najhnusnejsi lebo stipe jak fras...

ivka3901
27. apr 2011

ahojte bábiky.no trošku som tu nebola,lebo včera sme išli známim na gulášik a trošku sa odreagovať dobre to padlo zahrali sme si človeče popoli vínko bolo super teda už aj já som mohla konečne a o pol dvanástej sme išli domov.

@pici ty nejdeš na druhý testík,lebo já som pri prvom pokuse išla aj na druhý negatívny test a mala som také nervy,že takú diaľku ísť kvoli testu negatívnemu,ale teraz som já nešla,lebo hcg nišla vobec hore bolo na nule
@zuzkaba dakujem ti si milá

elise
27. apr 2011

mám po odstrele cyst dufam že nevždy aby nás už nič nebrzdilo k bábenku. bolelo to take pichnutie, inak sa to dalo vydržať 😉 boli tam dbe babulky ktorým robili punkciu vajíčok a jedna ktorej vkladali embrijká 😉

ivka3901
27. apr 2011

@elise tak to je super,že to až tak nebolelo a držkám všetky palčeky na ceste k vytúženému bábetku 🙂

wewulka
27. apr 2011

@pici to nemyslíš vážne, si ma vôbec nepotešila 😒

pici
27. apr 2011

@ivka3901 hej idem aj ked uplne zbytocne...

pici
27. apr 2011

@wewulka hej ale nevadi da sa zvyknut. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre