Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzmilag
10. máj 2011

@misi76 Nasli vam nejake spermie pri operacii? My sme totiz pri odberoch mavali tak jednu - dve, tak dufam, ze vo vnutri ich bude viac, teda dufam, ze sa nestane, ze by sa ziadne nenasli.
Ako dlho bol tvoj manzel este uboleny?

wewulka
10. máj 2011

@misi76 @pici tak od rana je to lepšie, už ma tak bruško nebolí, dúfam že na vklad budem už ok 🙂

elise
10. máj 2011

@tinasc super 😉 kedy máš ísť na kontrolu? ja mám take fajne modriny pichaní do zadku ale dá sa to z niesť 😉

tinasc
10. máj 2011

@elise idem v pondelok... ja som teda straaaašne rada, že nemusím zháňať niekoho, kto mi to bude pichať v pohodlí si to do bruška pichnem 🙂 inak sestrička mi to pichla tiež do brucha 🙂

elise
10. máj 2011

@tinasc ja som zvedavá ako zajtra dopadnem ja🙂 dufam, že dobre aby bola úroda🙂

tinasc
10. máj 2011

@elise budem držať palec 🙂 😉

elise
10. máj 2011

@tinasc Ďakujem 😉

tinasc
10. máj 2011

@elise inak keď si bola na tom prvom ultrazvuku aj ti niečo povedali? mne doktorka len to, že všetko je tak ako má byť... nič konkrétne a potom ďalší postup 😉

pici
10. máj 2011

@tinasc ani mne nic nepovedali, az na poslednej ked som sa pytala :D

tinasc
10. máj 2011

@pici no nabudúce sa budem musieť spýtať... 😉

pici
10. máj 2011

@tinasc hej lebo oni si tam len tukaju do monitoru a pozapisuju a tebe nic nepovedia kym sa nespytas

tinasc
10. máj 2011

@pici no šak jasné, ale zase keby to nebolo dobré, tak snáď povedia niečo 😉

pici
10. máj 2011

@tinasc tak hej ale mna napriklad zaujimalo kolko mam vajec atd... a nikto nic nepovedal

tinasc
10. máj 2011

@pici aha tak toto sa ma asi ešte netýkalo asi až pri najbližšej kontrole v pondelok... to sa už spýtam 🙂

elise
10. máj 2011

@tinasc mne na prom UTZ povedali že mám cysty zajtra uvidím druhý UTZ

misi76
10. máj 2011

@zuzmilag môj muž bol na TESE už 3x, no spermije mu našli len 1.x

wewulka
10. máj 2011

Po punkcii mam zvyseny tep ako mavam normalne a picha ma v lavom ramene, ked sa zhlboka nadychnem, myslite ze je to normalne ? Chcela som teraz volat do GF, ale da sa iba do stvrtej. dakujem

misi76
10. máj 2011

@wewulka ak ťa bude moc bolieť aj bruško, tak tam choď nech ťa pozrú UTZ, či nemáš veľa vody, teda OHSS
však si mala veľa vajíčok

wewulka
10. máj 2011

@misi76 Po punkcii mi tiekla infuzka, aby som OHSS nemala. Brusko ma uz neboli, trapi ma iba ten tep.

miskab
10. máj 2011

@tinasc ahoj mozem sa spytat? Ty si fostimon pichas do brucha? to sa nemusi do zadku? ja zacinam v pondelok s diphereline uz 🙂

ivka3901
10. máj 2011

ahojte kočky dlho som tu nebola,lebo už zarezávam v robote mám celý týždeň nočnú a už žijeme naplno s drahým,minulý víkend sme boli u známich opekať a tento víkend chceme robiť u nás gulášik dúfam,že bude dobré počasie.inak ako sa mávate?
@pici kedy ideš na transfer?
@misi76 ako sa máš moja?

elise
10. máj 2011

@wewulka pichanie v ramene by malo byť ok ja som mala po epiduralke aj bolenie v hrudi pri nádychu za týžden by ti to malo prejsť, ak sa ti netočí hlava a nevraciaš tak je to len dôsledok zákroku 😉

pici
10. máj 2011

@ivka3901 ahoj no to je super, ze si nabehla na "bezny" zivot... ja som sa bola dneska dat ostrihat, o dva tyzdne idem na melir , inak nic speci nerobim KET nas caka asi v polovici maja :D

zuzmilag
10. máj 2011

@misi76 To naozaj? Mal pred tym aj nejake spermie v ejakulate?

tinasc
10. máj 2011

@elise no tak to som niečo započula, že cysta tam nie je... takže asi len toľko 😉

tinasc
10. máj 2011

@miskab no takto... doktorka mi tvrdila, že si to mám pichať do svalu... ja som z toho bola hotová, lebo nemám koho naháňať aby mi to pichal do svalu, pretože sama si to samozrejme nepichnem... a sestrička mi už poza chrbát doktorky šepkala, že nemusíte si to pichať do svalu dá sa aj do brucha.... keď doktorka odišla, tak si tam medzi sestričkami hovorili, že zbytočne buzeruje, však ženy si to normálne pichajú aj do brucha... a sestrička mi ukázala na tej krabičke že je tam napísané, že sa môže podávať intramuskulárne, teda do svalu alebo subkutánne čiže podkožne... lebo ja som bola z toho nešťastná, tak ma ukľudnila, že si to môžem kľudne pichať tak ako diphereline... aj mi obidve potom pichla do brucha... takže nemusí sa striktne do svalu... môže sa aj tak, aj tak 🙂 😉 😉

elise
10. máj 2011

@tinasc super že cystu nemáš 😉

tinasc
10. máj 2011

@elise no veď, lebo ja som dlho čakala, sono mi robila sestrička na ultrazvuku, potom som musela ísť k doktorke, potom ešte k sestričkám na injekciu... sme mali zábavu 😀

elise
10. máj 2011

@tinasc to vás tam bolo tak veľa? na koľku ráno si šla? ja idem na 6 ako vždy aby boli cesty priechodne a ja dobre pri centre zaparkovala🙂

tinasc
10. máj 2011

@elise ja chodím tak okolo 8...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre