Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
14. máj 2011

@elise ja som ani nevedela ale mám jednu takú košeľu doma... ja som sa aj v obchode pozerala ale nič som nenašla... a aj niečo cítiš v bruchu? nejaké pocity?

elise
14. máj 2011

@tinasc pichá ma to raz na jednej strane raz na druhej a ako keby mi črevá sa premiešavali, čakám na 22.30 a padám švagrinej na pichnutie pregnylu🙂

tinasc
14. máj 2011

@elise no ja stále nič necítim, je to v poriadku? 😉 ako keby som nič nepichala...

elise
14. máj 2011

@tinasc malo by to byť ok každej telo reaguje inak 😉 daj si foto do albumu pre priateľov, v pondelok by sme mohli ráno pokecať aby som ťa spoznala🙂

tinasc
14. máj 2011

@elise a o koľkej tam máš byť? ja idem tak okolo 8 - 8.15 🙂 mne to vždy tak vyjde 😉

elise
14. máj 2011

@tinasc ja o 7 ale čaká sa tam do 9

tinasc
14. máj 2011

@elise ok skúsim niečo nájsť 😉

tinasc
14. máj 2011

@elise tak pozri, lebo neviem ako dlho tam bude 😉

tinasc
14. máj 2011

@elise tak spoznala by si ma?

elise
14. máj 2011

@tinasc uvidím🙂a ty mňa? ved uvidíme v centre v pondelok🙂

tinasc
14. máj 2011

@elise no veď uvidíme, ja som celkovo taký nevšímavý človiečik... tváre si ja veľmi nepamätám, to by som musela mať riadne napozerané 😉 a ty si z BA?

elise
14. máj 2011

@tinasc nie

pici
14. máj 2011

@elise ja mam tiez koselu so snoopym taku ruzovu :D xixi... neboj zvladnes to...

elise
14. máj 2011

@pici 😀
práve sme sa vrátili od švagrinej, mám pichnutý pregnyl 😉

pici
14. máj 2011

@elise suppppppppppppppper tak nech pekne popraska ta krasna urodicka a na pondelok drzim palce... pekne si zabal snoppaca :D a papucky

elise
14. máj 2011

@pici snopáč je na sušiaku som ho oprala 😀 a papučky mám zbalené a ešte pepsi mám kupené, výsledky z vyšetrení moje aj manželové, dufam že som na nič nezabudla. 😉

pici
14. máj 2011

@elise ja myslim zenie.. idem trosku von.. tak pa zatial...

elise
14. máj 2011

@pici idem si lahnuť trošku som unavená krásnu dońru nocku prajem

elise
15. máj 2011

ahojte babulky, cítim také pichanie na oobch stranách vaječníkov, dnes zinat tabletku o 6 a ráno idem na to, priznám sa že mám strach

wewulka
15. máj 2011

@elise super 🙂

wewulka
15. máj 2011

@elise neboj punkciu zvládneš nie je to nič strašné 😉

elise
15. máj 2011

@wewulka ďakujem & ako sa citiš ty? máš už dáky tehulkovský príznak?

wewulka
15. máj 2011

@elise ja sa citim fajn, občas ma trochu pichne vo vajecniku, ale myslim ze je to vsetko normalne, sice nelezim cely den s vylozenymi nohami, ale ani nerobim ziadne namahave prace, manzelik mi velmi pomaha 🙂
Tvrdila som, že tých 10 dni do testu vydrzim no uz dnes mi to pride dlho, ale snazim sa nato nejako nemysliet a na kazdy den v tyzdni si nieco planujem, aby to islo rychlejsie 🙂

elise
15. máj 2011

@wewulka tak odpočívaj🙂 a budeš aj doma testovať? či počkáš na krvičku?

wewulka
15. máj 2011

@elise počkám na krvičku 😉

tinasc
15. máj 2011

@elise drž sa, aj ja budem mať strach 🙂 neboj zvládneš to 😉

tinasc
15. máj 2011

@wewulka obdivujem ťa, ja by som to nevydržala, určite to nevydržím a 10 deň budem testovať 😀

demeeri
15. máj 2011

Vydržte diečatá.Počkajte na krvičku,to je najistejšie. 😉

pici
15. máj 2011

@wewulka dobre robis...

ivka3901
15. máj 2011

ahojte kočky.trošku vás kuknem čo porábate?já mám za sebou riadne rušný víkend robili sme včera ten guláš a dopadol brutálne tak sme sa zeťali všetci,že dneska bola riadna opica ráno a dneska ešte došla partia dojesť ten guláš,ale boli sme už všetci len na minerálke 🙂
žijeme s drahým naplno a už sme sa aj prestali snažiť o bábo a vobec nato nemyslíme,že by sa niečo mohlo stať teda myslím zázrak v našom prípade

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre