Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
16. máj 2011

@tinasc ano bolo tam 7 a 7 folikulov na každej strane ale niektore nemuseli byť vidieť a v niektorých folikuloch mohli byť aj 2 vajka

tinasc
16. máj 2011

@elise tak to ma potom povzbudilo, že v mojom prípade bude aj viac, lebo mne dnes našli veľmi málo 😉 ty si toho fostimonu brala 225 jednotiek? a ako sa cítiš?

elise
16. máj 2011

@tinasc boli ma brucho v dolnej časti ako su vaječníky, inak som len unavená, dnes začína s ustrošom 🙂 tá narkoza bola celkom fajn, cítila som teplo ale hned som zavrela oči ešte som požiadala anesteziologičku aby mi chytila ruku a potom som sa zobudila na posteli, ani neviem ako som sa tam dostala 😀

tinasc
16. máj 2011

@elise tak to je fajn, oddychuj a daj vedieť ako dopadli tvoje vajká 😉 nech ich vydrží čo najviac 🙂

wewulka
16. máj 2011

@elise relaxuj a vôbec sa nenamáhaj, ja som bola v úplnej pohode až po 4 dňoch, ale veď každá sme indi - vindi

elise
17. máj 2011

@wewulka sedím pred telkou a pc a oddychujem, večer som mala bolesti trochu ma to pichalo dnes ráno rduhý krát ustrogestan, o pol druhej tretia dávka a potom mám od 15.00 vychádzky tak pôjdem na vzduch, musím šeky poplatiť

elise
17. máj 2011

už aby bolo 11 budem vedieť výsledky z embriologie🙂

tinasc
17. máj 2011

@elise 🙂 🙂

elise
17. máj 2011

babulky 18 zrelých vajíčok, napichnutých , dali sme si predlženu kultiváciu a zmrazenie vo štvrtok alebo v piatok bude transfer🙂 (kooopec penazí ale dufam že sa podarí)

miskab
17. máj 2011

@elise tu predlzenu kultivaciu davaju kazdemu ci ? zmrazenie by sme si chceli aj mi dat ak bude co .... kolko vas to vyjde okolo 500 ecek?

elise
17. máj 2011

@miskab predlženu odporučaju tak sa vysortuju embrijká ktoré by sa neuchytili 300€ za predlženu kultiváciu a mrazenie do roka + napichnutie 18 vajíčok 500€ dosť ale čo by sme pre bábenko neurobili?

miskab
17. máj 2011

@elise to si si dala napichnut vsetkych 18 vajok? Hmm dost je to penazi ale jasne co by sme neurobili pre babatko len nech sa nam to vsetkym podari 😉 drzim ti mooooooc palceky 😉

elise
17. máj 2011

@miskab dala som všetky ktoré sa budu dať oni sa ešte vysortuju teraz pri predlžení a na mrazenie pôjde menej, ved uvidíme

elise
17. máj 2011

@miskab vieš aj to som i myslela že ked nedám napichnuť všetky tak čo ked daktore z tých nenapichnutých by bolo to prave orechove, tak to psi poviem že som spravila maximum pre úspešnosť:_)

tinasc
17. máj 2011

@elise tak nech vydržia krpci malí, je to pekné, že toľko sa podarilo oplodniť 🙂

misi76
17. máj 2011

@elise no vidíš a už si mama toľkých detičiek, pekné čísielko. Nech sa pekne držia.

elise
17. máj 2011

vo štvrtok mi budu volať či bude transfer v piatok alebo v sobotu

miskab
17. máj 2011

@elise drziiiim ti mooooooc palceky moja 😉 za chvilku si tehu 🙂

danka483
17. máj 2011

Ahojte dievčatá, ak smiem byť taká drzá pridať sa k vám... no po včerajšku som " napichnutá" aj ja a dnes mám za sebou prvú vlastnoručne pichnutú injekciu- pocity divné ale myslím že to bude už zajtra lepšie. Momentálne tu čerpám nejaké infošky lebo si pripadám v tých výrazoch ako UFÓN včera som bola v centre a idem aj v piatok...

katuliks
17. máj 2011

@misi76 moc dakujem a drzim moc vsetkym palceky.Naozaj sa to oplati vsetko vydrzat a hlavne verit.

elise
17. máj 2011

@danka483 ahoj všetko ti pôjde od ruky a čo picháš? aký máš protokol?

tinasc
17. máj 2011

inak babule, už aby to išlo do finále, lebo tých injekcií mám už plné zuby, dnes už ma to aj trochu bolelo, tuším som si modriny narobila, zajtra mi pichnú v centre, som zvedavá čo mi povedia 😉

elise
17. máj 2011

@tinasc držim palce aby bolo čo najviac folikulov🙂

elise
17. máj 2011

@tinasc na modrinu som si dala nahrubo natretý tampon framikoinom a prelepila ten tampon mala som ho na noc a potom opakovala aj cez den, pomaly to mizne

misi76
17. máj 2011

@danka483 vitaj a si priamo z NR?

tinasc
17. máj 2011

@elise ďakujem, dúfam, trochu si ma povzbudila tým, že u teba videl na sone menej folikulov a odobrali ti oveľa viac vajok, tak dúfam, že ani mne všetky nevideli 😀

misi76
17. máj 2011

@tinasc neboj, vždy je viac vajok ako vidia pri UTZ

tinasc
17. máj 2011

@misi76 dúfam aj ja 🙂

miskab
17. máj 2011

@danka483 ahoj aj ja zacinam pichat dnes som mala druhu injekciu, a ake mas ty injekcie?

nr_martinka
17. máj 2011

moze mi niekdo poradit na zaciatku aprila sme si davali ziadost na ivf a je to uz prave siesty tyzden a stale sa mi neozvali na ako cislo mam volat neviete niekdo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre