Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
21. máj 2011

@pici dúfam aj ja, už je načase aby tá punkcia bola, dnes ma to vyšetrenie ultrazvukom aj bolelo, čo mi tak tlačil na brucho 😉

pici
21. máj 2011

@tinasc nastastie to bolo posledne.. ked mi povedal ze viac na kontrolu nejdem tak som bola normalne stastna...

elise
21. máj 2011

@tinasc fostimony mám otvorené balenie 4 ks, môžem ti predať lacnejšie 🙂 super že picháš pregnil a v pondelok punkcia konečne si sa trochu pohla do predu za šťastím🙂

@pici
@wewulka tak mám v brušku 2 embrijká normálne sa teším, nech sa pekne zahniezdia🙂 povedali mi že 1 sa prestalo vyvýjať a zostalo mi 15, zajtra upresnia ktoré su vhodné na mrazenie, v pondelok mám volať

pici
21. máj 2011

@elise suppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeer tak len pekne oddychuj a prihovaraj sa drobcekom... nech sa im u teba zapaci... toto je prvy tvoj vklad ze?

elise
21. máj 2011

@pici ano uplne prvý vklad sedím s nohami vyloženými🙂už sa teším na tehotenské príznaky, vraj je to dnes 6 den kedy je to uplne zostupene v maternici a začína sa prichytávať že je to kopia klasického oplodnenia, aj emnbriologička vravela že su to bojovníci🙂

pici
21. máj 2011

@elise no super... budem drzat palce

tinasc
21. máj 2011

@pici aj ja sa teším, už ma zadok bolí, čo mi tam stále pichali, ruku mám rozpichanú od brania krvi, a už sa necítim najlepšie 😉

tinasc
21. máj 2011

@elise tak super, len pekne oddychuj 🙂 15 je krásne číslo 😉 na zajtra mi dala 4 fostimony, keby bolo treba, ale netreba takže tie im pôjdem vrátiť 😉

pici
21. máj 2011

@tinasc ja som mala len pregnyl do zadku :D ved coskoro to budes mat za sebou ....

tinasc
21. máj 2011

@pici ja som si tiež pichala všetko do brucha, len sestričky keď som chodila na kontrolu tak mi to pichali do zadku... a to som bola tento týždeň4x na kontrole, takže v jednej ruke mám aj 4 vpichy ako mi odoberali krv... au 😉

elise
21. máj 2011

@tinasc budeš mať už potom pokoj v pondelok punkcia🙂 dáte aj predlženu kultiváciu?

pici
21. máj 2011

@tinasc to a ja :D xixi... neboj... potom budes mat pokoj... prides az na tehotensky...

pici
21. máj 2011

pipinky co ste mali KET. viete mi povedat ako to rozmrazuju? myslim tym napr. ze rozmrazia 4 , uvidia ako sa budu delit, dve pouziju a tie dve opat zmrazia? ci ako?

tinasc
21. máj 2011

@elise ešte neviem ako sa budem cítiť po punkcii, či budem ma už pokoj 😀 ale hej, posunieme sa dopredu...

tinasc
21. máj 2011

@pici ano ale ešte mi budú napichovať žilu kvôli narkóze nie? ozaj pri tej narkóze aj monitorujú srdcovú činnosť, či také niečo?

pici
21. máj 2011

@tinasc to ja neviem.. ale tak asi ano... ja som si nechala zaviest kanylu do ruky , nie do zili.... teda do zili ale do zapastia

tinasc
21. máj 2011

@pici aaa to by som ja nechcela... do ruky ma to bolí... 😉

elise
21. máj 2011

@tinasc ja som mala v žile v ohybe lakťa a robili mi to na sále, bolo to v pohode dávaju tenučku ihlu ohýbaciu tak môžš aj lakeť ohnuť.

tinasc
21. máj 2011

@elise hej poznám mala som to, keď som bola na laparke 🙂

elise
21. máj 2011

@tinasc žilu napichuju aj pri pôrode

pici
21. máj 2011

@tinasc boli ale da sa to vydrzat :D

tinasc
21. máj 2011

@elise ja viem aj ja som mala žilu napichnutú pri pôrode 😉 😉 😉 dokonca aj epidurálku...

tinasc
21. máj 2011

@pici ja vieeeem, vydržím čo treba... 🙂

elise
21. máj 2011

@tinasc aj ja som mala epiduralku a lutujem že som si ju nedal pichnuť od začiatku ale až pred tlačením medzi 2 sťahmi🙂

tinasc
21. máj 2011

@elise aaaa to ja som si skoro krížovku lúštila pohoda lesná 🙂 ale zase oddialilo mi to pôrod... takže potom sa ponáhľalo s oxytocínom a podobne.... a potom to prišlo naraz som myslela, že sa vyškriabem niekde na plafón... a dali mi až po pôrode, ale to mi už bolo nanič 😀

tinasc
21. máj 2011

inak folikulov mám na jednej strane 4 a na druhej strane 5 takže nie je to až také zúfalé 😉

elise
21. máj 2011

@tinasc to je super to bude dosť vajok 😉

tinasc
21. máj 2011

@elise verím tomu 🙂

nr_martinka
21. máj 2011

@elise ahoj zatial si nepicham nic stale cakam ☹

nr_martinka
21. máj 2011

@tinasc ahoj ja som v dôvere .a uz je to 6 tyzdnov co cakam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre