Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
25. máj 2011

@zuzmilag každý ma ine lieky a iný protokol🙂 ale tie stimuláky su cca rovnaký doplatok

elise
25. máj 2011

@zuzmilag ano mám 2 drobčekov ale v utorok idem na krv, verím že to vyšlo a ujali sa, cítim sa nafunkutá ako balon, začína mi byť zle pri pohlade na kávu a zrazu milujem šparglu, melon a punčový rez v kombinácii s hranolkami 😀

zuzmilag
25. máj 2011

@elise Puncovy rez s hranolkami znie velmi nadejne 🙂 nebudem este ale gratulovat, aby som nieco nezakrikla.

danka483
25. máj 2011

@miskab ahoj ano pichám aj fostimon a dávam ho tiež do brucha, nechodím nikam pichám sama , aj ja som čakala na tú potvoru ach jaj a nakoniec som sa dočkala....držím palec

tinasc
25. máj 2011

@elise no krupica, to znie nádejne... takéto chute 🙂 inak to som dosť počula že baby zistili, že sú tehotné akonáhle im prestala chutiť káva, takých prípadov poznám viac... škoda, že ja nie som kávičkárka 🙂

miskab
25. máj 2011

@danka483 No ja dufam ze uz coskoro pride ta mrcha 😠 V centre ti poevdali ze mozes do brucha aj diphereline? Mne povedali ze to do zadku a ze sestricka mi to musi pichat , ale spytam sa ci mozem do brucha

elise
25. máj 2011

@miskab ja som diphereline pichal podkožne do brucha a fostimon do zadku klasicky, teda nei ja ašvagrina mi pichala inak je napísane aj v prokolole ako treba pichať🙂
@tinasc dufam že som tehotná som dnes kupila dr.max - tehotenský test, sú tam 2 v jednom balení v sobotu mám narodky tak si chcem spraviť radosť, dufam že tam budu//

tinasc
25. máj 2011

@miskab ty picháš ten fostimon? ja som pichala do brucha, doktorka síce povedala že do svalu, ale kľudne sa to dá aj do brucha, nestresuj 🙂 spýtaj sa sestričiek keď tam nebude doktor 😉 a diphereline ide určite do brucha 🙂

tinasc
25. máj 2011

@elise držím palce, nech sú tam // 🙂

pici
25. máj 2011

@silviami ahoj ja som mala diphereline, gonal F a pergoveris

zuzancek22
26. máj 2011

@pici ahojček a čo ty? ako kedy začínaš.?

pici
26. máj 2011

@zuzancek22 ahoj. no cakam na mrchu ... a zacinam taky nahradny protokol lebo ideme na KET

danka483
26. máj 2011

@miskab sestrička mi hovorila že mám zarobiť s jednou vodou 3 fostimony a šup do brucha

tinasc
26. máj 2011

@danka483 hej presne tak sa to zarába, ak je málo tak aj jeden a pol vody a tri fostimony 😉

danka483
26. máj 2011

@tinasc myslím že mám dosť jednu vodu 😀 už teraz mám brucho ako miestami modrý balón 🙂

tinasc
26. máj 2011

@danka483 hm.. darí sa robiť modrinky? 🙂

danka483
26. máj 2011

@tinasc no sem tam sa mi zadarí nie je to také zlé mám teraz 2.. 🙂 a ty ako zlatko oddychuješ?

tinasc
26. máj 2011

@danka483 no hej, nič nerobím 😀 pôjdem si niečo čítať, alebo si pustím nejaký film 😉

danka483
26. máj 2011

@tinasc daj nejakú romantiku tipu hriešny tanec 😀

zuzancek22
26. máj 2011

@tinasc si na PN-ke?

tinasc
26. máj 2011

@danka483 no uvidím 🙂

tinasc
26. máj 2011

@zuzancek22 hej teraz som doma, ale už ma to tu pomaly nebaví 🙂 🙂

nalada
26. máj 2011

@zuzancek22 ahoj, asi aj ja budem mat kratky protokol, mam taky pocit... nepytala som sa, len tusim. Dozviem sa to na den detí... 😀 dam ti potom vediet , ako to prebieha.

zuzancek22
26. máj 2011

@nalada super, takže ty mi dáš taký návod potom. 🙂, kam chodíš do centra?

nalada
26. máj 2011

@zuzancek22 chodím do GF BA. Určite Ti dám návod. A kedy začínaš Ty?

zuzancek22
26. máj 2011

@nalada tak to neviem, lebo žiadosť mam vypísanú dávno, len sa to niejako vlieklo, kôli mojej operácii, potom zlému HP, a až tento týžden mi volali, že či už môžu odoslať žiadosť, len som sa stihla rýchlo spýtať, že aký protokol budem mať. takže myslím, že žiadosť bude schválená tak koncom júna. kolko trvalo tebe kým ti schválili žiadosť?

miskab
26. máj 2011

No babulky a ja mrchu stale nemam , dnes mam volat o dvoch do centra co dalej ci mam prist alebo co . 😒

miskab
26. máj 2011

@danka483 tak to je dobre to budem pichat doma tiez, no ale stale nemam mrchu uz ma z nej porazi 😒

nalada
26. máj 2011

@zuzancek22 trvalo to presne 3 týždne. Sestriačka mi volala, že je to schvalene a mám sa nahlásiť k doktorovi, aby sme sa dohodli, ako ďalej. Museli sme to z rodinných dôvodov posunúť o mesiac, takže teraz sa už neviem dočkať...

zuzancek22
26. máj 2011

@nalada a v akej si poisťovni?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre