Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nalada
31. máj 2011

@tinasc jasné. Ďakujem. Súkromné centrum....

bibi11
31. máj 2011

Ahojte, kočky aké máte skúsenosti s mudr. harbulákom? začali sme k nemu s mm chodiť, zatiaľ vyzerá v pohode...Máme za sebou 1x IUI, tak teraz čakáme aký bude výsledok......Tajne dúúúfame, že to víde....asi ako všetky čo ste tu 🙂 🙂

pici
31. máj 2011

@bibi11 ahoj. ja k nemu chodim... som spokojna... drzim palce aby to vyslo

elise
31. máj 2011

@nalada mne volali ked som mala schválenu žiadosť, v sobotu som bola na krvi, utz aj na vklade, ale robili mi punkciu ovariálnych cyst (za to je normál výkon platený ale ja som neplatila) požičali mi llieky, tiež pár krát pichali injekciu, volali mi ako dopadli vajíčka, ako embrijká a kedy mám pichnuť pregnyl ale aj som dosť volala ja kedy som chcela radu🙂 ultrazvuk robievaju častejšie ako u gynekologa. neviem je to síce vela ale v podstate som nemusela nosiť toaletný papier, plachtu a oblečenie na paplon a podušku ako ked som rodila.

bibi11
31. máj 2011

@pici Ďakujem za názot. ako som písala, aj nám sa zdá že je to taký pohodový lekár. Keď sa ťa smiem opýtať - postúpila si aj IUI?

pici
31. máj 2011

@nalada poplatok je povinny... cize polemizovat ci sa oplati alebo nie je zbytocne.. ja som ho napriklad ani raz nevyuzila...

elise
31. máj 2011

@bibi11 ja k nemu tiež chodím ale zatial je tiež podla mna uplne perfektný aj povie ked sa popýtam aj vysvetluje ultrazvuk čo tam je atd.

bibi11
31. máj 2011

@elise presne, ako píšeš. Aj nám pekne poukazoval taký ten kalendár kde mal obrázkovo zobrazené čo ideme vlastne postúpiť 🙂 Už len aby všetko dopadlo tak ako má 😉

pici
31. máj 2011

@bibi11 ano dva krat, aj jedno IVF :D IUI mi robil jedno harbulak, jedno drabek, vklad som mala u behunovej a ounkciu u stenovej :D tak ich mam vyskusanych vsetkych :D

tinasc
31. máj 2011

@elise no vidíš a toto som si všetko obvolávala sama... keď som volala embryologičke ako dopadli ostatné embryá tak som musela trikrát volať, lebo nikdy pri sebe nemala ten zošit či čo...
@nalada ano netreba polemizovať, zaplatiť sa musí či chceš alebo nechceš, aj keď ho nevyužiješ 🙂

tinasc
31. máj 2011

@pici ja som už tiež prešla rukami všetkých 😀 teraz vklad robil Harbulák 🙂

bibi11
31. máj 2011

@pici fu, tak to ja s mojim prvým IUI som asi fakt na úúúplnom začiatku....Ale aj tak dúfam že to víde, veď to asi poznáš, že po každom zákroku nádej umiera posledná...Len teraz som 11 deň po IUI, samozrejme som to dnes nevydržala a teraz navečer testovala.test jasné že negatívny...☹Asi skoro....

pici
31. máj 2011

@bibi11 ano.. je to skoro... a krv je predsa len najistejsia :D

elise
31. máj 2011

@tinasc mne robil vklad drabek, dokonca bol zlatý aj sme sa zasmiali🙂

elise
31. máj 2011

som strašne moc unavená myslíte že by nevadilo zobrať utroš o hodinku skôr lebo mi oči odklepnu kým bude 21.30

bibi11
31. máj 2011

@pici No na krv idem v piatok....Nevieš mi povedať kedy budem mať potom výsledky z krvi?

nalada
31. máj 2011

Dievčatá, som ochotná zaplatiť, koľko len zvládnem, len nech sa to už konečne podarí...

pici
31. máj 2011

@bibi11 zlatko poobede mas vysledok o 14,00

pici
31. máj 2011

@elise kludne to zober skor...

nalada
31. máj 2011

@bibi11 výsledky Ti povedia v ten istý deň medzi 14-15h

elise
31. máj 2011

@pici dakujem 🙂
dobru nocku dievčatá som unavená idem si lahnuť.🙂

nalada
31. máj 2011

@elise dobrú noc

bibi11
31. máj 2011

@picito potom stačí tam zavolať na recepciu? Inak prepáč, že sa tak hlúpo pýtam, ale ešte som začiatočník 🙂 🙂

bibi11
31. máj 2011

@naladaĎakujem🙂))

pici
31. máj 2011

@elise dobru noc...

pici
31. máj 2011

@bibi11 zlatko pytaj sa kolko len chces. na protokole o IUI mas cislo kam mas zavolat a kedy. vzdy na vysledky volas po 14 a do ambulancie... na recepcii sa objednavas iba na konzultacie...

bibi11
31. máj 2011

@pici Aha, no super. Už som zase múdrejšia🙂 A ked tam prídem v piatok na krv, pôjdem aj na sono??? Či len krv a potom volám poobede na výsledky?

nalada
31. máj 2011

@pici prepáč, aj ja Ťa budem "bombardovať" otázkami. Mám "motýliky v brušku", zajtra sa dozviem môj protokol. Môžeš mi povedať, čo bude nasledovať - som straaaašne zvedavá. Dajú mi lieky? Budú mi hneď robiť aj nejaké vyšetrenie - krv?

tinasc
31. máj 2011

@bibi11 ak ideš v piatok na krv kvôli tehotenskému testu, tak poobede po 14.00 voláš pre výsledky, sono sa vtedy nerobí... ak bude test pozitívny, tak až o mesiac...

pici
31. máj 2011

@bibi11 iba na krv.. a poobede mas vysledok tehotenskeho testu z krvi :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre