Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babulka123
2. jún 2011

@elise no tak super, tesim sa .. sledujem , moco nepisem nieje casu hehehhe
o 2 roky aj vy tak budete hovorit. heheeh ale nie.. neboj vsetko bude ok, ja som mala na prvom 59 tusim .. a na druhy uz okolo 170 ci kolko . uz si to nepamatam .. ale teraz mavam tlak aj 200.. heheheheh takze sa mate na co tesit.. heheheh

zuzancek22
3. jún 2011

ahojte, nejako to tu viazne!!!

misi76
3. jún 2011

@och kde si sa stratila, všetko u teba v poriadku?

och
3. jún 2011

@misi76 juuuj tu som, aj vás sledujem, len nemám čím prispieť 😉 všetko je OK, už som bola dať aj krv na prvé testy, výtery mi robiť nebudú, bo mám platné ešte tie po pôrode, chvála bohu, neznášam tie tyčinky 😝 môj dr. si skontroloval srdiečko minulý týždeň, krásne pravidelne bilo a krpček mal už 1,49 cm 😀 😀 😀 býva mi zle ale už len večer no nevracala som, neznášam to 😠 a dúfam, že to bude baba 😀 😀 😀 😀

misi76
3. jún 2011

@och ja som bola dnes na krv, vo štvrtok sono, naši boli 1,7 a 1,8 cm veľkí, no mne je strašne nevoľno každý deň, spala by som stále, často musím jesť, lebo mi kyselina dráždni žalúdok, slintám, no ale je to lepšie ako som bola minulý týždeň ☹ , tak sa držkaj a občas sa ozvi

nalada
3. jún 2011

@zuzancek22 sľúbila som Ti, že keď budem mať schválený protokol tak sa Ti ozvem... mám tak isto - ako Ty krátky. Čakám na MS a od druhého dňa si začnem pichať injekcie. Na 8. deň mám kontrolu, potom sa uvidí, ako ďalej. A Ty si ako na tom?

zuzancek22
3. jún 2011

@nalada stále čakateľ, ja si myslím že skôr ako koncom júna to schválené nebude. takže budem rada ked mi budeš písať infošky.

ivka3901
5. jún 2011

ahojte baby.dlho som tu nebola ako sa mávate?tento víkend sme boli na amfík fest vnitre a 2 krát sme zmokli no bolo super.inak s drahým uvažujeme,že možno na budúci rok skor nemožme,lebo sa musí minimálne 4 mesiace počkať tak sme sa rozhodli si život užívať tak ako beží.no proste sa rozprávali a došli sme k záveru,že možno vyskúšame ísť do čiech do brna a konkrétne mám aj avízo na jedno z najlepších centier v brne.čo vy na to?máme skúsiť alebo máme zostať v blave?a ísť na 4 pokus do nášho centra?

pici
5. jún 2011

@misi76 jeeeeeeeeeeee zlatko.. tak su tam dvaja prdulovia? to som nejako prehliadla... supeeeeeeeeer

pici
5. jún 2011

@ivka3901 ja si myslim ze skusit mate... urcite... aj tak sa clovek nikdy nevzda podla mna tej myslienky mat svoje babo... ja osobne si myslim, ze nevydarene pokusy nezavisia od centra...mozno sa mylim... ja vsak hovorim ze asi je to v rukach niekoho tam hore.. ja som napriklad svoje krasne prdulata videla ako su v maternici... a prd z toho.. takze chyba nastala asi niekde inde... mozno sa im u mna proste nepacilo :D ale nie.. trosku to chcem obratit na srandu...

tinasc
5. jún 2011

@ivka3901 tak skúsiť... určite sa človek nevzdá toho sna mať raz bábo 🙂 a či ísť do Brna alebo nie... je to na tebe, ale tiež si myslím, že to či je človek úspešný nezávisí od centra... takže je to len na vás 🙂

tinasc
5. jún 2011

@elise a ty sa ako máš? ako sa cítiš?

ivka3901
5. jún 2011

@pici asi máš pravdu uvidíme musíme nad tým ešte porozmýšľať nabrať odvahu dostatok síl a peňiažkov nateraz sme nato všetko zlé zabudli a žijeme svoj život plnými dúškami

ivka3901
5. jún 2011

@tinasc asi máš moja tiež pravdu fakt ešte musíme nadtým dobre porozmýšľať a uvidíem inak díky za tipy a rady ešte s aozvem ako budem mať čas

pici
5. jún 2011

@ivka3901 nie je to sranda nasetrit, zabudnut, nabrat nove sily a znova sa pustit... ale neboj.. myslim ze si oddychnete.. trosku sa odosobnite s drahym a nacerpate nove sily... a pojdete do toho...

elise
6. jún 2011

ahojte kočenky HCG 200 som tehotná, mám sa 28.6 objednať na ultrazvuj hurá teším sa🙂

babulka123
6. jún 2011

@elise eeej parada.. graulujem

miskab
6. jún 2011

@elise gratulujeeeeeeeeeeem moooooooc 🙂

kararinkabrnka
6. jún 2011

ahojte babulky mam otazocky ktora ste boli na IUI? ako to brebiehalo aky bol pristup lekarov?

annamary27
6. jún 2011

@elise gratulujem 😀 😀 😀 😀 krásne číslo 😉

alibabaa
7. jún 2011

@misi76 dlhsie som tu nebola a... super spravicky su tu.. obe sa chytili.. to je uzasne 🙂 gratulujem
@elise tiez uzasna sprava 🙂 gratulujeeem

wewulka
7. jún 2011

@elise supeeer blahoželám 🙂

Ahojte baby, ja som dnes bola na krv, brali mi kvôli zrážanlivosti krvi a výsledky budú až o 3 týždne a na ďalšiu konzultáciu idem presne o mesiac. Vraj išlo o chemické tehotenstvo. Som veľmi zvedavá, ale verím, že výsledky budú v poriadku a nebude sa to zbytočne komplikovať. Takže teraz mám mesiac pauzu, aj keď mi to príde trošku dlho,myslím, že si aspoň telo oddýchne.

wewulka
7. jún 2011

@tinasc ako sa mas ? este si nebola na teste ?

tinasc
7. jún 2011

@wewulka bola, idem ešte vo štvrtok dúfam, že sme v tom 🙂

lume
7. jún 2011

@wewulka To je co chemicke tehotenstvo? Chystas sa na dalsiu stimulaciu? Lebo ja mam problemy so zrazanlivostou krvi. Ak by si mala v tomto pripade pozitivne vysledky, teda, ze nejaky problem tam asi je, tak Ta este cakaju vysetrenia na hematologii. Pretoze teraz Ti dali robit len geneticke testy asi na 6 alebo 8 markerov a na hematologii Ti urobia aj biochemiu. Verim, ze Tvoje vysledky budu ale OK.

wewulka
7. jún 2011

@tinasc a ako dopadol prvy test ?

wewulka
7. jún 2011

@lume nevysvetlili mi co je chemicke tehotenstvo, ale podla googlu, to nastava ked pride ku krvacaniu ihned po implantacii.
Nechystam sa na stimulaciu. Mame este 9 mrazacikov.Tak dufam, ze budu vysledky ok.

pici
7. jún 2011

@elise ahoj zlatik.. to je super sprava... drzkajte sa, utz mas na mojho manza narodky tak to bude urcite pekna spravicka a vsetko v poriadku

pici
7. jún 2011

@och ak sa nikto neozval.. tak ja ich vezmem, aj zaplatim...

pici
7. jún 2011

@wewulka jej zlatko co to citam? to co je ze chemicke tehu? mala to aj jedna moja kamoska v inej teme... si ok? teraz budete mat mesiac volno ako my a pojdete na ket? urcite to dame na ket uz na 100%

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre