Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
7. jún 2011

@wewulka naozaj aj ja som si všimla, nové foto 🙂

wewulka
7. jún 2011

@nalada @tinasc ano baby 🙂 moje prvé foto v profile 🙂

nalada
7. jún 2011

Všetkým prajem pekný večer, dobrú noc a krásne sníčky.

kararinkabrnka
7. jún 2011

@pici no my ideme na prvu konzultaciu 20.6. a dakujem za odpoved :D

pici
7. jún 2011

@kararinkabrnka no tak to je coskoro super... a komu chodis?

kararinkabrnka
7. jún 2011

@pici my ideme uplne prvy krat a k drabekovi

pici
7. jún 2011

@kararinkabrnka neboj.. IUI je v pohode, nastavia ta na stimulaciu clostylom... ja som mala 5-9dc potom kontrola povedali mi kedy pichnut pregnyl a isli sme na to... budem ti drzat palce, drabek toho moc nenahovori. ale nieje zly

tinasc
7. jún 2011

@kararinkabrnka drábek je v pohode, len sa treba pýtať, inak áno moc toho nenahovorí... takže pýtaj sa 🙂

kararinkabrnka
7. jún 2011

@pici aj kamoska bola u neho a povedala ze bol uplne zlaty a im sa podarilo na 1x... ja sa nebojim skor sa tesim len xcem vediet co ma caka :D a dakujem dufam ze sa aj nam podari na 1x

kararinkabrnka
7. jún 2011

@tinasc no uvidim ci sa budem mat na co pytat :D

tinasc
7. jún 2011

@kararinkabrnka tak on tak zvykne, že vypíše protokol a hotovo, ak sa neopýtaš, nevieš... ale je v pohode, ja nemám výhrady... ale to sa mi stalo aj u druhých v GF že neboli veľmi zhovorčiví, snáď len okrem Harbuláka 🙂

och
7. jún 2011

@pici OK platit nemusis, budem rada, ak ich niekto spapá a neskončia v koši, keď pôjdem kupovať plienky do DM tak večer predtým ti pošlem IP 😉

pici
7. jún 2011

@och super dakujem linda :D mala by som byt doma a ked nie, tak vies kde byvam , mozes vhodit do schranky :D /ZV/

pici
7. jún 2011

@kararinkabrnka neboj sa.. on vam vysvetli, co a ako. preco naco zaco. kedy a idete na to :D

pici
7. jún 2011

@kararinkabrnka a aky mate problem ak sa smiem pytat?

ivka3901
7. jún 2011

@pici díky ti moja to treba našetriť peniažky,ale robíme obidvaja s maželom tak sa to dá zaťiaľ nemáme nakrku žiadnu požičku tak peniažky nám okrem plynu a elektriky čo platíme skoro všetky tak s amusíme tršoku nateraz uskromniť a niečo našporiť a hlavne ešte veľa síl a energie.momentálne som skoro stále v robote a fakt mám super kolegyne s ktorým sa koľkokrát nasmejem,že zabudnem aké mám problémy a hned mám lepšiu náladu 🙂

zuzancek22
8. jún 2011

@pici a ty si ako natom, menzes už dorazil? kedy začínaš ?

pici
8. jún 2011

@zuzancek22 ano ano. dnes som 6DC a papam veselo estrofem... 14dc idem na kontrolu a 16by mal byt ket

pici
8. jún 2011

@ivka3901 no vidis... 😀 😀

zuzancek22
8. jún 2011

@pici a načo je ten estrofem?

misi76
8. jún 2011

@pici jéj, tak za chvíľku si tehuľka 😀

pici
8. jún 2011

@zuzancek22 myslim ze na sliznicu :D aby sa tam babatkam pacilo....
@misi76 a ty ako sa mas mamina? babenka posluchaju?

zuzancek22
8. jún 2011

@pici no to je tusím jediné s čím problém nemám, lebo som si tento cyklus dala u dokiho odsledovať na sone, či mam ovuláciu a aká je moja sliznica a mala som ju v 12 DC 12, ved aj sám doki povedal, že tuto ten problem nebude, že ivf víde na 1 krát, toto mi hovoril aj o IUI, ale teraz mu verím 😀

pici
8. jún 2011

@zuzancek22 so sliznicou problem nemam ani ja... dostala som to automaticky po vklade.. a teraz pred dalsim... no moj doky mi nehovoril nic... a moj sukromny doky mi povedal ze aj IVF vide malokedy na prvy krat... ze skor KET.... tak a to mi povedal aj doky z centra ze tentokrat to urcite vide.. tak hadam ze vide... lebo dostanu obaja po usoch ze ma zavadzaju :D

zuzancek22
8. jún 2011

@pici to hej, človek tomu verí. ale teraz to už musí. ale ja zatiaľ čakám a čakám, kým schvália žiadosť, najnižší cyklus už nestihnem takže najskôr v júli, ooooooooo ako sa to vlečie.

pici
8. jún 2011

@zuzancek22 mi lezu n a nervy v tych poistovniach... nechapem co tam tolko trva schvalit jednu ziadost. totalna byrokracia... tam urcite nikto nesedi, kto ma problem otehotniet 😖

misi76
8. jún 2011

@pici no neposlúchajú lebo ma neprechádzajú nevoľnosti, zajtra mám sono u môjho dokyho, tak som zvedavá čo robia a ako rastú

tinasc
8. jún 2011

@misi76 neboj nevoľnosť prejde, snáď čoskoro 🙂 aspoň vieš, že ich máš, tak neboj, bude dobre 🙂

misi76
8. jún 2011

@tinasc veď viem a som rada, že ich mám, no nevoľnosti ma dosť obmedzujú v práci, všetka robota mi stojí a naša domácnosť vyzerá tak, ako keď ju chlap upratuje 😒 , ale som ticho, lebo som manželovi vďačná, že sa stará 🙂

tinasc
8. jún 2011

@misi76 jasné prckovia sú prednejší, aj keď aj pracovať treba... ja viem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre