Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
15. jún 2011

@tinasc no to dufam aj ja ,, pijem vela vody a dakujeem moja 🙂

nalada
15. jún 2011

@tinasc píšeš, že si nič nenastimulovala... mne tam vidia 2 normalne folikuly a 2 menšie...ako to bolo u teba?

nalada
15. jún 2011

@sweetberry vitaj. A máte už niečo za sebou okrem centra?

sweetberry
15. jún 2011

@nalada ahoj ako to myslis?? este sme v centre neboli iba sa ideme do toho pustit, zatial vas iba citam aby som vedela co nas moze cakat....zistujem co a ake vysetrenia k nasteve budeme potrebovat cim zacneme a podobne, vobec neviem co bude 😒

nalada
15. jún 2011

@miskab punkciu mám v piatooooook 😲

nalada
15. jún 2011

@sweetberry ja mám za sebou čajíčky a Jonášovu metódu... podnikli ste niečo pred centrom? Kamarátka bola na akupunktúre a do 3 mesiacov otehotnela... Na mňa ale nič nezaberá... ani hormóny... ☹

annamary27
15. jún 2011

@nalada ahoj......ako sa nám darí????zatial dobre 😀 😀 😀 😀 😀 ,viac budem vedieť v auguste,ked pojdeme opäť k liečiteľovi.
Cez víkend mám stretko s kolegynkami a šéfovcami v Oščadnici,na další víkend 30tka kamošky,potom víkend meniny mojho otca,manžela a moje meniny,začiatkom júla dovolená pri mori,ale ešte neviem kde,poškulujem každý den po last minútoch,niektorý víkned grilovačka u známych a co by dup tu bude august a ja budem vedieť viac o tom ako sa nám darí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tie tvoje prská pred odberom sú v poho,šak si plná hormonov 😎držím palce 😉

nalada
15. jún 2011

@annamary27 program máš teda riadne bohatý 🙂 . Tak držím palce na august. A podľa čoho on zistí, ako na tom ste?

annamary27
15. jún 2011

@nalada on to vidí,má také schopnosti 😀 😀 😀 😀 😀 ako cez rtg či ultrazvuk 😎 😎 😎 😎

wewulka
15. jún 2011

@sweetberry vitaj medzi nami 🙂

wewulka
15. jún 2011

@miskab neboj vsetko to prejde, ja som sa najlepsie citila az ked som isla na vklad a to bol piaty den od punkcie.

wewulka
15. jún 2011

@pici som velmi zvedava kedy pojdes na KET

sweetberry
15. jún 2011

@wewulka dakujem 🙂

pici
15. jún 2011

@wewulka aj ja moja. aj ja

sweetberry
15. jún 2011

@nalada poslala som ti IP
ja som po zdravotnej stranke v poriadku ale nechcem nic predbiehat uvidim az po vysetreniach ake budem mat v centre vysledky

nr_martinka
15. jún 2011

@nalada ahoj uz som sa dala dnes aj vypisat a na kontrolu idem 2 az 4 den menzesu lenze sa mi zda ze sa mi akokeby zacinali a teraz uz nic.tak neviem.a ty ako?

pici
15. jún 2011

@annamary27 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj moja a ty mas ake full planovanie? tutu mutu stihate ? 😀 😀

nr_martinka
15. jún 2011

@annamary27 dakujem

annamary27
15. jún 2011

@pici ťuťu muťu zariadi liečitel hi hi,ale bolo napr.aj včera ,he he 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 síce bolo zčasti v kóme,lebo mm ma zobudil,ked prišiel zo sprchy,ale bolo,hi hi hi hi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pici
15. jún 2011

@annamary27 ja to volam na mrtveho brouka :D ked manzelovi sa velmi chce a mne sa nechce :D

annamary27
15. jún 2011

@pici hi hi hi hi,tak to musím povedať tomu mojmu,že aké máš na to pomenovanie,he he he,mne sa aj chcelo,ale ešte pred telkou a kým sa k tomu dostal zaspala som.....potom niekedy ráno rozmýšlam či sme sa milovali alebo nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pici
15. jún 2011

@annamary27 hahaha ty si koza :D

sweetberry
15. jún 2011

@annamary27 😀 😀 😀 😀 😀

wewulka
15. jún 2011

@pici @annamary27 super vediet, ze nie som sama ktorej sa to obcas stava 😀 😀 😀 😀 😀

nalada
15. jún 2011

@wewulka a ty ako? Čo máš nové?
@nr_martinka v piatok idem zniesť vajíčka 😉

wewulka
15. jún 2011

@nalada ja zatial nic, cakam na vysledky zrazanlivosti krvy a podla nich sa uvidi ako dalej. Drz sa v piatok 😉

pici
15. jún 2011

@wewulka haha ty si koza... tiez...

nalada
15. jún 2011

@pici tak aj ja...

nalada
15. jún 2011

@sweetberry držím Ti palčeky, ...

nalada
15. jún 2011

všetkým Vám prajem pekný večer a "ťuťu muťu", tým, ktorí môžu (my ideme na odber...). Idem si dať pichnúť Pregnyl nech vajíčka krásne dozrejú.... blíži sa 22:00h 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre