Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
16. jún 2011

@miskab diazepam dve hodiny a cipok hodinu.. alebo naopak? kukni do protokolu

misi76
16. jún 2011

@miskab tak ako pici píše

pici
16. jún 2011

@misi76 a vy idete do 4teho mesiaca? to ako leti?

misi76
16. jún 2011

@pici mne sa to zdá, že to ide pomaly, ale asi preto, že každým dňom očakávam, že mi bude lepšie

pici
16. jún 2011

@misi76 nevadi.. hlavne ze prdulky sa maju dobre u teba... ty uz to nejako vydrzis ze?

sweetberry
16. jún 2011

@misi76 dakujem 🙂

wewulka
16. jún 2011

@pici super takze v sobotu si tehulka, tesiiiiim sa 😀 😀 😀

@miskab neboj kazdym dnom sa budes citit lepsie a na vklad budes urcite fit 😉 mne robili vklad na operacke ako punkciu a lezela som potom sama v takej malej izbicke. Nemusis mat pyzamo ani papuce.

pici
16. jún 2011

@wewulka dakujem. dufam ze prdulovia preziju mrazenie...

wewulka
16. jún 2011

@pici urcite preziju a tentokrat sa im aj u teba bude tak pacit, ze ostanu az do 9.mes.

pici
16. jún 2011

@wewulka no ine si ani nepripustam :D

pici
16. jún 2011

@wewulka a ty sa ako mas?

wewulka
16. jún 2011

@pici ja sa mam fajn, cakaaaaam,ked sa mi zda, ze ten jul je este tak daleko.... naberam nove sily a pozitivne myslenie do dalsieho kola 🙂

tinasc
16. jún 2011

@miskab 2 hodiny pred diazepam a hodinu pred čípok 🙂 ja som bola na vklad sama a oddychovala som priamo na tej operačke... sestričky okolo mňa chodili a nikto si ma nevšímal a ja som tam ležala skoro hodinu 😀 ale zase asi sa oplatilo 🙂

tinasc
16. jún 2011

@misi76 no teda ale to letí, už 12 týždeň... neboj nevoľnosti prejdú čoskoro 🙂

babulka123
16. jún 2011

@misi76 zlaticko ako tu tak citam ako ti je zle.. no epkne.. to budu 2 baby ako vysite.. heheh
alel neboj , pomalinky konci 1 trimester, uz bude lepsie..

misi76
17. jún 2011

@babulka123 no ja si myslím, že to budú dvaja chalani, ale necháme sa prekvapiť, o nejaké 2 mes. by sme to už mali vedieť

miskab
17. jún 2011

@wewulka
@tinasc dakujeeem babulky za info,, hodinu sa lezi po tom??

danka483
17. jún 2011

@miskab po transfere asi pol hoďku a ideš domkou 🙂

miskab
17. jún 2011

@danka483 🙂

tinasc
17. jún 2011

@miskab nie leží sa asi pol hodinu, to len na mňa zabudli a nikto tam nebol tak som si poležala skoro hodinu 😀

miskab
17. jún 2011

@tinasc xixixixi jaaaaaaaj no ale podarilo sa to je hlavne moja 🙂 a vkladali ty dve emryjka? a uchytili sa obidve? to sa ma opytaju kolko chcem vlozit ci?

tinasc
17. jún 2011

@miskab no tak dúfam, že sa podarilo, ešte som ich nevidela na utz 😀 vkladali mi dve,či sa uchytili ako som písala neviem... mňa sa nepýtali, myslím, že je to obvyklý postup, že sa dávajú dve...

miskab
17. jún 2011

@tinasc ahaaa tak vkladaju dve 🙂 a kedy mas ist na utz?

tinasc
17. jún 2011

@miskab za dva týždne ☹

miskab
17. jún 2011

@tinasc jaaaaj no to cakanie je najhorsie 😒 ale neboj hadam ti to rychlo ubehne 😉

pici
17. jún 2011

babule tak nikto nejde v sobotu? to tam pojdem fakt sama?

reklamka
17. jún 2011

@pici - to su tam aj v sobotu lekari? lebo my sme tam zacali chodit a dost nam nevyhovuju ich "ordinacne hodiny", skoro koncia a my dlho robime a nemozeme stale odbiehat z prace, pripadne si brat lekarov, dovolenky. ci to v sobotu objednavaju iba na nejake zakroky a tak?
diik.

pici
17. jún 2011

@reklamka ja myslim ze v sobotu ta objednaju len ak mas IUI alebo IVF priamo zakrok s tym spojeny, lebo to zalezi na dni cyklu a to si nenavyberaju ani oni. na beznu konzultaciu , krv, sono myslim ze urcite nie

reklamka
17. jún 2011

@pici no jo... ☹ 🙄
dakujem za info. 🙂

miskab
17. jún 2011

Tak babulky na vklad idem v nedelu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre