Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
19. jún 2011

@pici to je výborné, pozitínvne naladenie🙂 pekne vkladať ustrogestana a budu 2 testíky s vysokým HCG🙂 a na vianoce budeme s bruškami naše najkrajšie nerozbalené darčeky prídu po novom roku🙂

pici
19. jún 2011

@elise to by bolo moc fajn. utros zapijam... od prveho iui nemam dobre skusenosti s vkladanim... hrozne ma to stipalo a palilo... vytekalo.. tak zapijam.. a mam aj estrofem.. som nadupana hormonmi ze az :D

pici
19. jún 2011

@nalada ahojcek tak s @miskab ste mali naraz vklad? ja verim ze my budeme tehu trojka :DDDDD moc sa tesim

elise
19. jún 2011

@pici mne kázala gynekologička vkladať vraj bábo sa lepšie udrží ale napísané na obale je zapíjanie tiež tak by to malo byť ok. mna to tiež dosť svrbí ale to vtedy ked to vložim plytko. uvidím na tom ultrazvuku. som veľmi rada že tu budeme čoskoro všetky tehulky🙂

pici
19. jún 2011

@elise mne doky povedal nech to kludne zapijam. musi to mat ten isty ucinok... ked sa moze aj zapijat... ja som dole velmi citliva.. tak si neviem predstavit... keby som to uz tolko brala... ja dufam ze to bude super...

elise
19. jún 2011

@pici určite bude budeš držať svoje bábenká aj náručí, teraz im bude v brušku super🙂

pici
19. jún 2011

@elise a ty a ako citis?

elise
19. jún 2011

@pici stále rovnako som neskutočne hladná a unavená nevraciam ale mám ako keby žaludok v krku🙂

pici
19. jún 2011

@elise okrem toho zaludku som na tom rovnako :D stale by som spala a nieco pozierala :D

elise
19. jún 2011

@pici si tehotná🙂

pici
19. jún 2011

@elise ale to mam uz par dni :D to jedine ze by som bola este skor ako bol vklad... :D ze panna pici orleanska?

elise
19. jún 2011

@pici ono sa mohlo zadariť aj prirodzene medzitým takže možno to budu 3 🙂

pici
19. jún 2011

@elise no to urcite nie :D postaci aj jedno :D tesime sa aj na jedno babo... nie som narocna

miskab
19. jún 2011

@pici ano mali sme v ten isty den spolu vklad 🙂 dufam to vyjde vsetkym 🙂

miskab
19. jún 2011

babulky tak uz som doma uz su fazulky u mna 🙂

pici
19. jún 2011

@miskab a kto ta robil :D?

demeeri
19. jún 2011

@pici
@elise Baby,ste tehotné! 🙂

pici
19. jún 2011

@demeeri ja viem ze ty tomu veris. ale aj my tomu verime...

miskab
19. jún 2011

@pici Harbulak 🙂 aj mas nejake pocity??

elise
19. jún 2011

@demeeri verim stále tomu🙂

pici
19. jún 2011

@miskab ano... citim sa vyborne... a vobec na to nemyslim. harbulaka som si velmi priala a myslim ze to vide.. ale nejake akoze skutocne priznaky absolutne nie

miskab
19. jún 2011

@pici mna trosku picha tam ja dufam ze ma neopustaju moje fazulky ☹ ale to len take sem tam trosku 😕 no mi sme sa aj nasmiali on je supeeeeer doktor 🙂

elise
19. jún 2011

@miskab malo by to byť ok, máš to tam citlivejšie neboj bude to lepšie🙂

miskab
19. jún 2011

@elise no ja dufam ze tam zostanu fazulky 🙂 a ty ako sa mas??

pici
19. jún 2011

@miskab neboj aj mna boli jeden vajecnik... ale to aj preto ze teraz som mala ovulku... a este ten zakrok.. je to ok podla mna... aj my sme tam zartovali...

elise
19. jún 2011

@miskab všetko bude dobre uvidíš bábenkam sa tam bude páčiť🙂

miskab
19. jún 2011

@elise no dufam ze hej 🙂
@pici no hadam je to o.k uvidim 😕 😉

pici
19. jún 2011

@miskab jeeeeeeeeeeee zlatko neboj...

tinasc
19. jún 2011

babule všetky čo ste tu dobre to dopadne 🙂 🙂 🙂 🙂 určite 🙂

tinasc
19. jún 2011

@pici inak vklad aj mne robil Harbulák, tak som bola spokojná, aj požartoval, pousmieval... takže pohoda 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre