Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
24. jún 2011

@tinasc
@elise 😎 😎

nalada
24. jún 2011

@pici jeeej, to je dobre, že sa nič nekomplikuje... teším sa 🙂
@miskab ahoooj, nooo - u mňa všetko po starom. Bruško ani necítim, prsia sa trošku ukľudnili, cítim sa výborne, akurát nenormálne unavená... a schudla som (čo asi nie je dobré ☹ ). A Ty? Niečo nové?

miskab
24. jún 2011

@nalada ja presne tak isto nejako mi vobec nechuti jest , vobec , prsia ma bolia len na ked sa ich dotknem inak v pohode brucho ma uz neboli. 😕 aj budes testovat?

pici
24. jún 2011

@nalada
@miskab babule a kedy mate tu krv? ja sa citim fajn. iba ma bolieva brucho... obcas... plus trocha ten vytok, ale malo by to byt ok... jaj neviem sa dockat...

miskab
24. jún 2011

@pici v stredu ideme na krv,,, ale sa bojiiiiim aky bude vysledok 😕

pici
24. jún 2011

@miskab juuuuuuuuuuuuuuuuj to je coskoro... ja az pondelok na to.. uff...

miskab
24. jún 2011

@pici mnoo mne to pripada dlhooooooo

nalada
24. jún 2011

@miskab aj mneeeeee

nalada
24. jún 2011

@miskab neviem, nechcem testovať, ale začínam byť nervózna.
@pici budeš testovať?

pici
24. jún 2011

@miskab
@nalada budem testovat.. teda ak budem testovat tak budem v sobotu, lebo to je 14ty den

nalada
24. jún 2011

@pici tak ešte dllllllho.....

miskab
24. jún 2011

@nalada
@pici aj mna to laka testovat ja skusim asi v nedelu , aj ked je to asi skoro mnoooo uvidim , sak mam 2 testiky 🙂

nalada
24. jún 2011

dievčatá, mám chuť na manžela... je to vhodné?

nalada
24. jún 2011

@nr_martinka Ako sa máš? Kedy máš kontrolu?

wewulka
24. jún 2011

ja som sa netestovala celych 10 dni a krvicka bola pozitivna 🙂 na druhej krvicke mi to kleslo na 52 a test na druhy den rano mi ukazal iba / ☹

nr_martinka
24. jún 2011

@nalada ahoj tak v nedelu idem na kontrolu som zvedava co mi povedia.

elise
24. jún 2011

ja som s testovaním tiež nevydržala a testovala som a boli tam // ja idem v utorok na ultrazvuk dufam že bude všetko ok

miskab
25. jún 2011

@elise a na kolky den od ET si testovala??

elise
25. jún 2011

@miskab 8 den aj potom 9

pici
25. jún 2011

@nalada mne do testu neodporucil doky...

pici
25. jún 2011

@wewulka tak to je asi najhorsie co moze byt nie? ze ta druha krv ta vrati do krutej reality

pici
25. jún 2011

@miskab no skus... uvidime :D

miskab
25. jún 2011

@pici
@elise skusim zajtra ,,,, 😕

elise
25. jún 2011

@miskab budem držať palce aby tam boli //

miskab
25. jún 2011

@elise dakujeeeeem,,,, ale myslim si ze nebudu dve , ze vraj je este skoro, ale nevadi skusim som zevdava ci nahodou sa neobjavi aj druha ciarka ,,, ale dnes ma boli brucho ako pred mrchou dnes by som mala dostat

tinasc
25. jún 2011

@miskab a koľký deň budeš zajtra? lebo mne ukázal len slabulinko pozitívny, skoro tá čiaročka nebola vidieť a bolo to 11 deň po transfere... ale aj tak držím palce, nech sú dve čiaročky 🙂

miskab
25. jún 2011

@tinasc zajtra budem 7-dmy den od ET , a sak skusim uvidim ,,,a dakujeeeem mohli by bit dve ciarocky 😀 no ale neviem to asi este nebudu , a skusim a uvidim , budem vediet na 100 % v stredu ..

tinasc
25. jún 2011

@miskab nooo ale zase aby si nebola zbytočne sklamaná, keby náhodou bola len jedna... možno je to fakt skoro... ale zase ak si mala predĺženú kultiváciu, ja som nemala, takže asi preto sa mi tak neskoro ukázalo... tak držím palce...

miskab
25. jún 2011

@tinasc dakujeeeem,,,, 🙂

pici
25. jún 2011

@miskab budem moc ti drzat palce... neviem sa dockat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre