Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

aduskatt
26. jún 2011

o par dni sa asi pridam aj ja k teme

elise
27. jún 2011

ja už zajtra utrazvuk, sa teším aj bojím aby bolo všetko v poriadku

pici
27. jún 2011

@annamary27 asi skusim az v sobotu alebo mozno aj vobec.. bojim sa odpovede
@aduskatt dakujem... este tyzden :D
@silvia0111 tak to by ma potesilo dve dobre spravy v jeden den :D
@annamary27 milacicka a vy co?

pici
27. jún 2011

@elise zlATIK VSETKO bude v poriadku a prdolku konecne uvidis :F

miskab
27. jún 2011

@pici zlatusiiik samozrejeme ze aj zebe strasne moooooc dakujeeeeem 😉

miskab
27. jún 2011

jeeeeeeeeej babulky moje ja tomu nemozem uverit ,az som sa rozplakala nemohla som vydrzat tak som si urobila dnes dalsi test a je to tam su // .... sice je ta druha slabsia ale je to tam juuuuuuuuuuj aka som stastnaaaaaa .......... 😀 este mi to potvrdia v stredu dufam a je to na 100 % 😀

elise
27. jún 2011

@miskab super, teším sa s tebou, bude 100% uvidíš🙂

lume
27. jún 2011

@miskab Gratulujem. Teraz si musis na seba davat pozor.

fibi21
27. jún 2011

@miskab Strasne silno gratulujeeeeeeeeeem 😉 ...to je skvela sprava ....tesim sa velmi ..... len davaj na seba pozor

pici
27. jún 2011

@miskab juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pane boze, slzicka mi vysla. ja odpadnem.vidis, najlepsie spravy tusim chodia ked nie som na nete... jaaaaaaaaaaj zlatko perfektneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vies ako sa tesim? jak malaaaaaaaaaaaaa

pici
27. jún 2011

@miskab kde siiiiiiiiiiiii? chcem ta virtualne objaaaaaaaat tak moc sa za vas tesim 😀 😀 😀 😀

danka483
27. jún 2011

@miskab super silná gratulácia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miskab
27. jún 2011

@danka483
@pici
@lume
@fibi21
@elise dakujeeeeeeeeeeeem vam pipinky moje ,,, som strasne stastnaaaaaaaaaaaa ,, dufam sa nic nepokazi a fazulka vydrzi 9 mesiacikov juuuuuuuuuj uz nech mi to aj krvicka potvrdi nech to je 100% 😀

pici
27. jún 2011

@miskab jaaaaaaaaaaaaaaaaaj perfektne... moc moc moc sa tesim. taketo spravy mi davaju neskutocnu silu... ze to predsa len ide :D uzasne uzasne.. a vidis. tolko si stresovala.. preto nechcem robit tie posrane testy dopredu ze sa sklamem a ako sama vidis, vysledok moze byt na druhy den uz iny

katuliks
27. jún 2011

Joooj babulky.Obcas sem nakuknem ale taketo spravicky su super.Viem to podla seba.Nech sa Vam vsetkym podari najkrajsi sen na svete 🙂

miskab
27. jún 2011

@pici @pici ano zlatko mas pravdu, vecra som bola cely den taka sklamana .... ... uvidis aj ty si tehu 😀 juuuuuuuuuuuj budeme spolu tehulkovat 😀

nalada
27. jún 2011

@miskab 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 blahoželáááááááááááááááám, parááááááááááááááááááda, veľmi sa tešíííííííííííííííííííím

nalada
27. jún 2011

@pici @miskab ako sa cítite? Aj niečo nové?

miskab
27. jún 2011

@nalada ajoooj moja ako sa mas?

pici
27. jún 2011

@nalada
@miskab opice moje... teraz nalada je na rade.. a ja sa k vam o tyzden chcem pridaaaaaaat

miskab
27. jún 2011

@nalada dakujeeeeeeem dufam sa nic nestane a vydrzi moja fazulka do konca...... 🙂 a ty si uz testovala ci ani nebudes pockas si na krvicku?

nalada
27. jún 2011

@miskab Ty sa pochváľ - aj niečo nové cítiš? Ja nemám absolútne nič nové, testovať sa bojím.....

miskab
27. jún 2011

@pici aj sa pridaaaaaaaaas zlatinko 🙂 budeme spolu tehulkovat 🙂

nalada
27. jún 2011

@pici ty si mala vklad predo mnou, ja som bez PK.... testovať budem až po Tebe ( 😀 - ako sa vyhováram, že???)

miskab
27. jún 2011

@nalada aj ja som sa bala sa mi ruky triasli vcera to bolo hrozneee ked tam nic nebolo a dnes som sa nasrala urobila posledny co som mala doma a som nebmohla uverit hned som sa rozplakala som moooooc stastna ,, nie nic necitim este ziadne zmeny

pici
27. jún 2011

@nalada ja takisto som bez PK. skusim vydrzat do piatku :D

nalada
27. jún 2011

@miskab teš sa, v stredu Ti to potvrdia. Len sa teraz opatruj - budúca maminka!!! 😵

nalada
27. jún 2011

@pici určite Ti to vyjde! Nech už je tu piatok! Ja sa normálne chvejem po tej miskinej správe..... ale ja nemám odvahu testovať. Ešte si chcem užiť ten pocit, možno už v stredu to skončí....

pici
27. jún 2011

@nalada nic nekonci. zacina. verime jasne? ty mas aspon coskoro odpoved... ja si este tyzden musim pockat... ale ja verim ze sa nam to podarilo

miskab
27. jún 2011

@nalada
@pici jasneeeeeee ze sa vam to podarilo musiiiiiiii ......... modlim sa za vas babenky moje ..... musi to vyjst 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre