Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
29. jún 2011

@miskab som si kupila 5 testov. tak skusim zajtra rano... piatok rano... sobotu rano...

nalada
29. jún 2011

@lume áno naše prvé IVF. Takže skôsime o 4-6 mesiacov, tak ako odporúčajú. Ty sa chystáš na druhé, alebo ako?

nalada
29. jún 2011

@pici ani ja som nemala PK... mala som 5 bunkáča

pici
29. jún 2011

@nalada ale ty si mala et.. cerstve... jaj smutna som

nalada
29. jún 2011

@pici nesmúť dopredu...

pici
29. jún 2011

@nalada sak to ne... ale tak

nr_martinka
29. jún 2011

@miskab ja som ti to vravela 😀 😀 blahozelam 😀 ja som dnes bola na kontrole a ze pravu stranu mam lenivu ale ze na lavej strane mam 12 ze celkom peknych.som zvedava co z toho bude.

fibi21
29. jún 2011

@pici nevzdavaj to .... to mohlo byt este naozaj skoro ...ked ti mrazili dvojbunkove ...tym padom potrebuje viac casu na uhniezdenie ...a moze to byt skoro ....takze ja si myslim ze to je este skoro ....nerob uz testy a ked tak az cez vikend...zbytocne sa budes stresovat .... uhniezdovanie moze kludne byt az na 10-11 den a to ti este nemuselo ukazat .... urcite nevesaj hlavu ... 😉 bude to ok

nr_martinka
29. jún 2011

@nalada to je mi luto ze ti to nepodarilo ale urcite sa to raz podari. 🙂

nr_martinka
29. jún 2011

@pici drzim palceky.straaaaasne 😀

tinasc
29. jún 2011

@pici snáď bolo ešte skoro, ak tieto mrazené nemajú PK tak to bude naozaj skoro, skús za pár dní... teraz budeš mať len hlavičku v smútku 😉

tinasc
29. jún 2011

@miskab a nevieš hodnotu hcg? a gratulujeeeeem...

nalada
29. jún 2011

@nr_martinka ďakujem, určite sa to raz podarí... 😉

miskab
29. jún 2011

@nr_martinka dakujeeeeeem 🙂
@tinasc dakujeeeeem a neviem to mi nepovedala do telefonu aj som sa zabudla opytat od radosti :D dufam ze aj druha krv bude pozitivna 🙂

miskab
29. jún 2011

@nalada urcite sa to na buduce podari zlatko ..... drz sa a nacerpaj nove sily do druheho boja ....

tinasc
29. jún 2011

@miskab sestrička povedala len ste tehotná čo? aj mne prvýkrát povedala tak a druhýkrát som sa opýtala aj na hodnotu 😉 nech len aj druhá krv je pozitívna 🙂

miskab
29. jún 2011

@tinasc no povedala ze ste tehotna nadalej brat lieky a na druhu krv prist .... to je vsetko co mi povedala do tel...

wewulka
29. jún 2011

@pici prosim ta nevesaj hlavu, urcite bolo skoro na test, pockaj si na krvicku

tinasc
29. jún 2011

@miskab tak aj mne, hej tie lieky som zabudla 🙂

nalada
29. jún 2011

@miskab ďakujem, verím...

pici
29. jún 2011

@wewulka
@nalada
@tinasc
@miskab
@nr_martinka dievocky moje... dufam ze sa to este zmeni...... verim tomu ze to bolo len skoro

tinasc
29. jún 2011

@pici určite bolo skoro, neviem aké sú tieto embryjká, ale ak sú dvojbunkové ako si písala, tak na ne je asi naozaj skoro, verím že sa to na dobré obráti 🙂

pici
29. jún 2011

@tinasc hej davali mi tie ktore sa zamrazili hned po oplodneni, a vkladali mi tusim 4bunkove, ja si to fakt nepamatam... ked to nahodou nevide... tak co... ideme dalej

tinasc
29. jún 2011

@pici teraz ti vkladali 4bunkové? alebo ten vklad predtým?

pici
29. jún 2011

@tinasc myslim ze 4bunkove.. ja neviem. tusim. no ja uz zial tusim vysledok...

tinasc
29. jún 2011

@pici ale snáď ešte nie, bolo to skoro... a ešte máte nejaké embryjká?

pici
29. jún 2011

@tinasc mame este 6 kuskov...

tinasc
29. jún 2011

@pici no verím tomu, že ich nateraz už nebudeš potrebovať, ale aj tak je dobre, že ich máte v rezerve 🙂

miskab
29. jún 2011

@tinasc a kedy je po druhej krvicke pozitivnej ultrazvuk? a tam moze bit aj partner pri tom ci?

tinasc
29. jún 2011

@miskab utz je o tri týždne od druhej krvi, ale to ti povedia... neviem, asi môže byť aj partner, môj so mnou nikam takto nechodí, nemá čas z roboty 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre