Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
1. júl 2011

@nalada ale ved nechod od nas prec 😢

nalada
1. júl 2011

@pici ale veď nejdem. Ale už nastúpim "po materskej" do práce a potom je ozaj málo času.... Ale určite sem občas nakuknem 😉 .

pici
1. júl 2011

@nalada nooooooooooo to by bolo fajn

nalada
1. júl 2011

@pici ale slúbiš, že budete písať samé pekné veci!!! Aby ste ma neodradili od ďalších pokusov 🙂

pici
1. júl 2011

@nalada tak to bolo vase prve ivf nie? no toto je moje prve, ale vklad druhy... tak a stale som tu, a jasne ze su veci ktore ta odradia ale tie male vrestadla su snad najvacsim lakadlom nie?

elise
1. júl 2011

@pici pravda ja som prvý pôrod mala taký ťažký malý rotoval ked vychádzal dotrhal ma ale chceme ešte dalšie dve stoji to za všetko na svete🙂

nalada
1. júl 2011

@pici jasné! Najprv som vôbec nechcela AR. Ale túžba po tom vreštiacom balíčku bola zo dňa na deň väčšia, tak som privolila.... a skúsim zas....

nr_martinka
1. júl 2011

@nalada

@pici
@miskab ahojte baby tak v pondelok mam punkciu a strasne sa bojim 😢

elise
1. júl 2011

@nr_martinka všetko bude dobre, bohatú úrodičku

pici
1. júl 2011

@nr_martinka ale zlatko. nicoho sa neboj... budeme ti moc drzat palce.. vela vela pit, oddychovat spat relaxovat a bohatu urodicku

miskab
1. júl 2011

@nr_martinka drziiim palceky nech mas dobre vajka ..... drz sa moja 😉 davate si aj predlzenu kultivaciu?

nr_martinka
1. júl 2011

@miskab ahoj chcela by som a to mam kedy povedat?

pici
1. júl 2011

@nr_martinka to ti po punkcii povie embryologicka ci je to vobec mozne... a podla toho sa rozhodnes

miskab
1. júl 2011

@nr_martinka to povies v den punkcie, ked pride za tebou doktorka embryologicka ona sa bude pytat. drz sa mojko ...... drziiiim ti moc palceky ...

tinasc
1. júl 2011

@elise to ma veľmi mrzí, že to takto dopadlo... dúfam, že u teba nebude potrebný kyret, že sa to samo vyčistí... no a ak sa bude dať snáď hneď pôjdete na ket, určite sa podarí... držím ti veľmi palce...

tinasc
1. júl 2011

@nr_martinka neboj sa všetko bude v pohode, nič to nie je 🙂 želám veľkú úrodu... 🙂

elise
1. júl 2011

@tinasc na ket by sme išli okamžite ako to bude možne, verím že sa to podarí, začína ma boleť brucho od obeda už neuživam utrogestan, som zvedavá či sa mrcha spustí

miskab
1. júl 2011

@elise mojko ty si mala aj druhu krv pozitivnu? to ti zistili az na ultrazvuku? 😒

elise
1. júl 2011

@miskab obe krvičky pozitívne so stupajucim hcg, to zistili na prvom ultrazvuku☹

pici
1. júl 2011

@elise pojdeme spolu neboj...

elise
1. júl 2011

@pici 🙂

miskab
1. júl 2011

@elise fuuuuuuuuuha tak to sa bojiiiim teraz este viac ,,,, no ale co uz ... co sa ma stat sa stane nic s tym uz nenarobim.. uvidim teda az na ultrazvuku ci je to v poriadku vsetko... a to je dalekooooo aj sa zblaznim dovtedy 😒

elise
1. júl 2011

@miskab tebe sa to nestane moja, tebe ukážu krásne bábenko so srdiečkom🙂 vieš vraj je 1:100 to čo sa stalo mne a tá jednotka som ja a do stovky patríš ty🙂 držím palčeky🙂

miskab
1. júl 2011

@elise dakujeeeem zaltinko si mooooc zlata,,, ale vies ked mam stale rovnako slabunku ciarku sa bojiiim uz by mala bit silnejsia a nic.... skusim v nedelu rano urobit test este a uvidim....

nr_martinka
1. júl 2011

@pici a od coho to zavisi ci je to mozne?

elise
1. júl 2011

@miskab hlavne že je tam tá druhá čiarka ja som mala // kolajnice ako vyšité a nebolo to k ničomu neboj všetko bude dobre🙂

misi76
1. júl 2011

@elise oddýchni si, odporúčam aj 2 mesiace a to hlavne psychicky, držím palčeky

@nr_martinka veľa zrelých vajok prajem

pici
1. júl 2011

@nr_martinka no nam povedali ze manzel ma spermie ok, tak polovicu napichovali a polovicu prirodzene... a tie prirodzene hned zamrazili. ostatne napichovane ponechali na predlzenu...

nr_martinka
1. júl 2011

@miskab dakujem a ty sa nestresuj urcite to bude ok.musi a basta. 😀

pici
1. júl 2011

@miskab ty uz nerob ziadne testy lebo ti dam na rit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre