Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
2. júl 2011

@nr_martinka ja som všetky tieto výkony platila, keď som prišla na vklad... 😉

tinasc
2. júl 2011

babulky ďakujem vám za podporu, teraz to už beriem kľudnejšie, aj keď ešte kľudnejšia budem vo štvrtok... ale myslím, že mi to utečie rýchlejšie ako min. týždeň 🙂 ...

pici
2. júl 2011

@tinasc urcite ano... nebojkaj... vsetko bude dobre...

zdenin
2. júl 2011

ja som tam bola pred rokom naposledy a nič stale nič

pici
2. júl 2011

@zdenin ahoj a bola si na ivf?

nr_martinka
2. júl 2011

@pici no v pondelok mam odber.

pici
2. júl 2011

@nr_martinka no super. tak potom bude platit az za vklad... lebo nevies kolko bude vajok, kolko bude napichovanych kolko budu mrazit, kolko kultivovat... takze to az potom... tak to uz mas coskoro

elise
2. júl 2011

grilovačka dopadla uplne super🙂 zabavili sme sa perfektne aspoň som na iné myšlienky prišla🙂

pici
2. júl 2011

@elise tak to sa velmi tesim...

nr_martinka
3. júl 2011

@tinasc
@pici dakujem za radu baby a staci si zobrat len nocnu koselu a prezuvky?a kedy asi pustaju domov?

pici
3. júl 2011

@nr_martinka ano staci.ja som si brala aj slipovu vlozku a mokre servitky , ja som isla na pol 9 tu a pustili ma asi o jednej

yoyo123
3. júl 2011

Ahojte pipinky,tak musím sa s vami podelit o smutnu spravu ☹ Včera som zasa potratila ☹ šlak aby to trafil,ja už som z toho na nervy,všetko to išlo tak pekne,ja to nechápem,už som mala ist do GF na UTZ ☹ ☹ ☹ Je to možne že ani na štvrtý krát sa to nepodarilo?????Je tu nejaká vačšia smoliarka ako ja?Asi nie,že?1.ET som mala mimomaternicové,2KET-potrat v 7tt,3KET-negatívne,4KET-potrat v 6tt ☹ Otehotniem,ale takto to skončí,mrazákov už nemáme,kašlem na to,nemám už ani silu ani chut bojovat dalej 😒 Vám prajem všetkym vela štastia,aby sa vam splnilo to,čo si najviac želáte 😉

tinasc
3. júl 2011

@elise tak to je super, že si sa zabavila a prišla si na iné myšlienky... drž sa 🙂

tinasc
3. júl 2011

@nr_martinka stačí ti, ak si vezmeš nočnú košeľu a prezuvky, ja som si ešte vzala vložku, ak by som náhodou krvácala a ešte minerálku, aby som sa potom mohla napiť... no a samozrejme ten overený papier, ten súhlas s narkózou a výkonom a predoperačné vyšetrenia, na to nezabudni 😉 asi tak všetko... no a púšťajú cca o jednej, treba mať zabezpečený doprovod domov, pretože sa musí podpísať do karty... no a výkony platíš podľa toho koľko budeš mať vajok a ako sa dohodneš s embryologičkou, resp. ako ti odporučí ako postupovať a ako sa budeš informovať ako sa majú embryjká a kedy bude vklad, tak ti povie, za čo budeš platiť 🙂 ...

tinasc
3. júl 2011

@yoyo123 veľmi ma to mrzí, že sa príroda takto s Tebou zahráva... a zisťovali aj príčinu, prečo sa to stáva? nejaké vyšetrenia a pod.? držím ti palce moc a moc, aby si aj ty raz bola šťastná maminka... ja verím že sa to raz podarí...

yoyo123
3. júl 2011

@tinasc ja mám už asi všetky vyšetrenia čo existuju,genetiku,hematologiu,protilátky.......všetko o.k ☹

tinasc
3. júl 2011

@yoyo123 o to viac ma to mrzí, kebyže sa aspoň vie príčina, ale takto, keď je všetko v poriadku... ale veľmi držím palce... drž sa...

annamary27
3. júl 2011

@yoyo123 to mi je ľúto ☹ ,neviem čo povedať....nechcete skúsiť nejakú inú alternatívu?čajíky či liečiteľa...čo nie je také stresujúce a náročné pre organizmus?

elise
3. júl 2011

práve sme sa vrátili z pohotovosti, mala som strašné bolesti HCG kleslo na 300 takže odyšlo to tie kusy čo včera zo mna vypadli ale doktor ma dal na vyčistenie zajtra ráno idem na 7 na zákrok, mám prísť nalačno. držte mi zajtra palce, dám vám potom vedieť. je to štátna nemocnica tak si kopec vecí musím priniesť ale aby som nezabudla pepsikola je po narkoze lepšia ako minerálka že?

elise
3. júl 2011

po kyretáži 4 mesiace nič ale chceme skusiť liečiteľku čo vidí čakry a diagnostikuje a lieči poruchy v aure. uvidíme možno ona nájde príčinu, vie to aj napravovať.

tinasc
3. júl 2011

@elise držím ti veľmi palce, aby zákrok dopadol dobre... trochu si oddýchneš... hej myslím si, že pepsi je lepšia ako minerálka, len neviem ako dlho po zákroku nebudeš môcť piť... drž sa moja, budem na Teba myslieť...

yoyo123
3. júl 2011

@annamary27 asi skusim nejakého liečitela alebo čo,ale na IVF už asi nepojdem 😒 Tu pani Kopáčovu nepoznáte?čo je to za liečitelku?

maca098
3. júl 2011

ahojte ja mam pcos poradite mi ma niekto s tymto problem?aj ste niektora otehotnela ?

maca098
3. júl 2011

@yoyo123 ahoj ja som tam bola ,žeby to nejak pomohlo ani si nemyslim.mi sa už snažime velmi dlho a už som bola 4krat v iscari

misi76
3. júl 2011

@maca098 ja mám tiež PCOčka a tehotná som po tretí-krát, tak neboj, určite sa to podarí

misi76
3. júl 2011

@pici zajtra prines dobré správy, dobre?
@elise tak zajtra sa aj ty drž a pepsi je super

pici
3. júl 2011

@elise budem na teba moc mysliet...
@misi76 velmi rada ... ale...

elise
3. júl 2011

@misi76
@pici
@tinasc dakujem babulky dám zajtra vedieť. ono v utorok je štátny sviatok tak si potom trošku oddýchnem🙂

pici
3. júl 2011

@elise aspon nieco....

pici
3. júl 2011

@yoyo123 velmi smutne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre