Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
10. júl 2011

@fibi21 dakujem milacik si strasne zlata no ja sa modlim aby aspon jedna fazulka tam ostala ale nemam dobry pocit z toho dakujeeeem mooooc za podporu ....

danka483
10. júl 2011

@miskab podla mňa by tam nemal byť problém veď na to sú tam držkaj sa

nr_martinka
10. júl 2011

@miskab neboj urcite to bude ok.uvidis co ti povedia v centre.drzim straaaaaaaaaaaaaasne palceky aby to bolo ok.musi a hotovo 😀

miskab
10. júl 2011

@danka483
@nr_martinka dakujem vam zlaticka , hadam to bude o.k no ale spinim nadalej neprestava to...... 😕 😢

nalada
10. júl 2011

@nr_martinka ako sa máš? Pocity? Kedy krvička?

miskab
10. júl 2011

@nr_martinka a ty sa ako citis moja? uz mas fazulky u seba ze?

nr_martinka
10. júl 2011

@miskab
@nalada ahojte tak pocity su take vseliake aj ma boli obcas brucho ako pred mrchou.v piatok som bola na ten vklad a povedali mi ze treti ten kriticky den prekonali dve tie lepsie mi dali ze sa delia ale nie su take ako by mali na ten stvrty den byt ale ze to nevadi.no uvidim a tie co zostali mi nechali do pondelku a mam si volat ze co s nimi.dufam ze sa neprestali delit.a ved uvidime.

nr_martinka
10. júl 2011

@miskab neboj urcite to bude ok

nalada
10. júl 2011

@nr_martinka držím palčeky!

nr_martinka
10. júl 2011

@nalada jaj a krv mam buduci pondelok

tinasc
10. júl 2011

@miskab držím palce, však uvidíš zajtra, na recepcii presne povedz ako to je, či by nejaký doktor ťa mohol pozrieť a potom aj krv zobrať, uvidíš, že to nebude problém a bude to v poriadku...

miskab
10. júl 2011

@tinasc no sak zajtra uvidim .. 😒

miskab
10. júl 2011

@nr_martinka neboj bude vsetko v poriadku a fazulky sa budu pekne vyvijat ... drziiim strasne moooooooooooc palce drz sa moja

tinasc
10. júl 2011

@miskab dúfam, že uvidíš a hlavne nech doktor dobre vidí 🙂 držím päste 🙂

misi76
10. júl 2011

@miskab viem, že teraz ti žiadne naše reči nepomôžu, aj tak budeš mať strach, ale pokiaľ to nie je jasná krv, ale len hnedé, tak to je uhniezďovanie a lepšie zavŕtavanie sa embrijok. Bude to dobré. A zajtra sa nahlás na krv a UTZ a až vnúti povedz sestričkám o čo ide, lebo recepčné ťa odbijú. Držím palčeky.

elise
11. júl 2011

@miskab budem držať palce, daj vedieť čo ti povedali🙂

nr_martinka
11. júl 2011

tak dnes som volala do labaku a to co mi zostalo sa prestalo delit ☹ ☹ tak predpokladam ze sa prestanu delit aj tie co mi dali ☹ ☹
@miskab tak ako?stasne ti drzim palceky.

wewulka
11. júl 2011

@miskab drzim palceky a verim, ze vsetko bude v poriadku

elise
11. júl 2011

@nr_martinka neboj budú sa deliť aj tie čo ti dali, ved vybrali tie najdokonalejšie🙂

minerwa
11. júl 2011

Všetkým snažilkám držím palčeky ! ! !

fibi21
11. júl 2011

@miskab Misicka myslim na teba ...drzim palce....uz mas asi vysetrenie za sebou ...dufam ze je vsetko ok ....

danka483
11. júl 2011

@nr_martinka nerobiť paniku bublinky budú ok 😉

danka483
11. júl 2011

@misi76 ahojky a ty ako sa nám mávaš ? Už je ti lepšie? Ja idem zajtra na sono jaj....

misi76
11. júl 2011

@danka483 ajoj, už mi je lepšie, už vyše týždňa negrckám a začínam si tehu užívať. Len únava prevláda, ale tomu pridáva aj toto teplo.
Zajtra čakáme len dobré správičky zo sona.

miskab
11. júl 2011

@tinasc
@misi76
@nr_martinka
@wewulka
@fibi21
@elise ahojte tak krv mi zobrali a ze HCG pekne stupa , ze je ako ma bit mam brat dicynone lieky + utrogestan lezat , keby sa neico zhorsilo mam tam prist, ked bude vsetko o.k tak 26-teho na ultrazvuk

fibi21
11. júl 2011

@miskab supeeeeeeeeeeeeeeer ..... ja som to vedela ...Misi skvele drzkaj sa 😉

boobaa
11. júl 2011

ahooj baby, ja mám v brušku 2 babatka (13 týždeň) z gynfivu 😀 po umelom oplodnení, na prvý krát 😀 😀 😀

wewulka
11. júl 2011

@miskab super, tak sa drzkaj, nestresuj a lezkaj, vsetko bude dobre 🙂

wewulka
11. júl 2011

@boobaa Ahoj, to je skveleeeee, blahozelam 🙂

boobaa
11. júl 2011

@wewulka dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre