Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
2. sep 2011

@misi76 no veru už nemám toľko času chodím do roboty a kd som doma tak mám robotu okolo domčeku a tak ako žienka domáca síce mám teraz dovolenku,ale týždeň som bola mimo slovenska na Balatone bolo super a momentálne si vybavujem zmenu dochtorky u nás tak zas behám do dochtoroch a sem tam vás zbehnem pozrieť ak zrovna neoddychujem po robote 🙂

ivka3901
2. sep 2011

@elise aj tebe držkám palčeky nech sa nám to už podarí aj ked musíme rátať aj s tou možnosťou,ale aj tak to bude ťažké pre nás po psychickej stránke ☹

tinasc
3. sep 2011

@elise A koľko si po kyrete? lebo mi nejde do hlavy, prečo ešte 2 mrchy musíš mať...

tinasc
3. sep 2011

@ivka3901 moc a moc Ti budem držať palce 🙂

elise
3. sep 2011

@tinasc 4.7 mi robili kyret

pici
3. sep 2011

@zuzancek22 zlatko to si fakt nepamatam... ale tusim na 15ty den... alebo 14ty? netusim... tato info ti je aj tak naprd lebo ju budes mat vtedy ked foliky dorastu na pozadovanu velkost... :F

pici
3. sep 2011

@dadaba ahoj dada, vitaj medzi nami a dlho sa tu neohrej :D

pici
3. sep 2011

@ivka3901 super zlatik a kedy idete do toho? budem velmi silno na vas mysliet

tinasc
3. sep 2011

@elise a odvtedy si mala len jednu mrchu?

ivka3901
3. sep 2011

@tinasc dakujem ti veľmi pekne 🙂

ivka3901
3. sep 2011

@pici ono to ešte je len všetko na ceste,lebo ked sme boli na prvej konzultácií tak mi pán dochtor našiel cystu dosť veľkú a povedal,že až to tam budem mať všetko ok a čisté tak potom mi pošle recept na ten clostibegit a tie doplnujúce inekcie memorial tak som zvedavá ako na to všetko budem reagovať a trošku sa aj bojím,že možno nebudem mať veľa vajíčok,ale ževraj to treba vyskúšať

ivka3901
3. sep 2011

@pici dakujem aj tebe mojka za podporu 🙂

utka1
3. sep 2011

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci by niektora nekupila merional 75 IU, myslela som si ze to budem potrebovat, ale nejako sa nam podarilo aj bez toho otehotniet 🙂

dadaba
3. sep 2011

@pici Dakujem pekne za privitanie...tak to som aj ja zvedava ako dlho sa tu zdrzim 😉 ,,,,

pici
4. sep 2011

@ivka3901 zlatik a co s tou cystou? ide von? ci?
@dadaba no ja dufam ze kazda nova baba tu bude len na chvilku :D ku komu chodis? je to tvoje prve iVF? napis nieco o sebe :D

pici
4. sep 2011

@utka1 zlatko chod do temy mam/nemam lieky na IVF tam urcite tym niekomu velmi pomozes, je tam vela samoplatkyn...

ivka3901
4. sep 2011

@pici no najbližšej dobe musí ísť von,ale mením dochtorku u nás tak je to v štádiu riešenia a tak na budúci týždeň volám či poslala dochtorka moju kartu tej novej dochtorke tak asi celý týždeň ešte sa s tou cystou nebude robiť ved uvidíme len sa modlím aby nepraskla a nenarobila mi zle ☹

elise
4. sep 2011

@tinasc v auguste po mesiaci jednu a teraz druhu

tinasc
4. sep 2011

@elise takže si už po druhej? lebo ja dúfam, že mi po druhej už dovolí ísť na druhé ivf... ale ak aj nie, tak nič sa nedeje...

pici
4. sep 2011

@ivka3901 ahaaaaaaaaaaaaaa.. no dufam ze to bude ok... a vyriesite to nech mas pokoj

vvia
4. sep 2011

ahojte baby, tak tiez zaciname u pani doktorky Stenovej, vraj jedno zo zakladnych vysetreni je aj vysetrenie priechodnosti vajecnikov? neviete aky sposob voli pani doktorka? robia to v GYNFIVE? je to nutne pokial je zisteny problem u manzela? mam z toho trosku stresy. viem, beriem to ako nutne zlo, ked tuzime po dietatku, ale tych vysetreni fakt nie je malo a niekedy mam chut s tym... och 😢 inac som hroozny stresmen, uz teraz mam paniku, ale coby som pre dieta nespravila.... a kedze ma manzel zly spermiogram, od kedy po tomto vysetreni budeme moct riesit dieta? co vsetko ma este caka 😢

zuzancek22
4. sep 2011

@pici dnes prvá injekcia do zadku za mnou, pichala ju švagriná a ani som nevedela, že ju pichla.

pici
4. sep 2011

@zuzancek22 zuzik paradicka.. tak nech vajenka rastu pekne ako maju... :D

pici
4. sep 2011

@vvia ahoj. neviem ako sa to riesi ked je problem v manzelovi, ale asi to podstupit budes musiet. poviem preco... ak pojdete na IUI a vajcovody by si nemala priechodne.. vajicko sa nema ako vydat na cestu a spojit sa so spermiou... cize by si zbytocne skusala... ja viem len z vlastnej skusenosti povedat, ze vsetky vysetrenia som mala za sebou pred tym ako som isla do centra... neviem ako ostatne baby... treba sa stenovej opytat... a tieto zakroky ti vie spravit domaci gynekolog... alebo aj oni v centre.. ibaze vsetko platis... a nie je to veru malo... teda aspon co ja som si pozerala laparoskopiu plus rozrusenie zrastov je 200plus 230 eur, a ked si vezmes ze laparky som mala dve tak dakujem pekne.. a to este bol len zaciatok...

tinasc
4. sep 2011

@vvia mne všetky vyšetrenia riešili v gyn five... priechodnosť a či nemám zrasty a všetko okolo toho mi robili laparoskopicky, robia to v gynfive v rámci jednodňovej chirurgie, jeden deň operujú, na druhý ideš domov... bolo to v pohode... ak má manžel zlý spermiogram, tak ti iui asi neodporučí, asi rovno odporučí ivf... ale záleží na doktorke... no a hneď po laparke nasledujúci mesiac som začala stimulku na ivf...

vvia
4. sep 2011

@pici hm mne moj gynda povedal, ze som ok, pozeral mi len ci mam ovulku a tym to haslo, podla neho vsetko ok, tak som zvedava ako to dopadne. fnuk. ale dakujem. bojim sa toho prefuku....

pici
4. sep 2011

@vvia nechcem ti brat iluzie , ale to ze mas ovulku je sice pekna vec, ale to este vonkoncom nemusi znamenat ze si ok... co samozrejme nehovorim ze nie si, ale jedine ze tvoj doky je jasnovidec.lebo bez prefuku nemoze povedat na 100% ze je vsetko v poriadku... a prefuk prezijes... prezili sme vsetky

vvia
4. sep 2011

@tinasc laparoskopicky? no to by mi asi vyhovovalo viac 🙂 viem, som hlupa, kolko si za to platila? fiha, hned druhy mesiac ste to riesili? super, tak sa tesim, aspon nejaka motivacia, DAKUJEM 🙂

tinasc
4. sep 2011

@vvia platila som tuším 260 eur, ale aj v nemocnici by som musela platiť a nechcela som ležať v nemocnici tak som si vybrala centrum... ono mne ešte priechodnosť nikdy nerobili, preto ma poslali na laparku, kde pozreli aj či nemám zrasty, endometriózu a urobili aj tú priechodnosť... takže veľa šťastia... 🙂

vvia
4. sep 2011

@pici viem ze ano a ja mojmu gyndovi aj tak velmi neverim, podla mna je tak dobry maximalne bajkar, takze som rada, ze uz ma riesia v gynfive, len ci na to vsetko budu peniazky 🙂 ved uvidime.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre