Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katla
7. sep 2011

@danka483 🙂 To je super, ze Vam to vyslo. Moc blahozelam. Bolo si na jednom IVF alebo na viac?
Dufam, ze aj u nas to bude uspesne. K akemu doktorvi si chodila?

danka483
7. sep 2011

@katla ďakujem tešíme sa veľmi ale už by som bola rada za vodou , bolo to naše 1 IVF patrila som Harbulákovi

katla
7. sep 2011

@danka483 Jej aj ja chodim k nemu. Tak dufam, ze ta budem nasledovat a ze budeme rovnako uspesni ako ste boli aj vy.

danka483
7. sep 2011

@katla jasné že áno treba veriť že to musí vyjsť neboj celé to obdobie je síce náročné ale je to také rýchle že ja to už vypúšťam z mysle.

wewulka
7. sep 2011

Ahojte, dnesna kontrola dopadla dobre, vyska sliznice je 10mm co je oproti minulemu ovela lepsie ako povedal aj lekar, takze pokracujem estrofem 3*3 a od vkladu 3*2. Vklad mi dal az 14.9. co je presne o tyzden a v nedelu zacinam s utrogestanom. Hrozne vsak je, ze ked som prisla domov nasla som jasnu krv, dufam, ze je to len nejake podrazdenie z ultrazvuku a vecer uz ziadna krv nebude.

tinasc
7. sep 2011

@babulka555 no však to je super nie? no nech mu to vydrží čo najdlhšie, keď ja pôjdem k nemu na konzultáciu 🙂 ja som ho zažila aj usmievavého, aj keď zrovna nemal moc náladu...

tinasc
7. sep 2011

@wewulka to bude určite podráždené z vyšetrenia, neboj to bude ok... takže vklad o týždeň? to je super, len nech si úspešná 🙂 ja som už normálne nedočkavá na druhú stimulku 😀

silviami
7. sep 2011

@alibabaa Ahoj, ja mám Diphereline 0,1mg. Je tam 7 ampuliek s roztokom a 7 fľašiek s práškom, k tomu ešte potrebuješ ihly - ružové na miešanie a žlté, resp. oranžové na pichanie a striekačky. Podľa mňa kľudne kúp z druhej ruky. Ampulky vidíš, že nie sú rozbité, takže nie sú použité a na tom prášku je taký žltý uzáver, ten keď tam je, tak je to nepoužité.

mykaellle
7. sep 2011

Ahojte dievcata, uvazujem nad Gyn - Fivom v BA.. ale nenasla som nejake recenzie.. ste spokojne?

katla
7. sep 2011

@danka483 Ja verim az moc. Az mam strach, ze budem potom sklamana. Ale musim sa na to pozerat takto optimisticky, sak o com by to potom bolo. A ked vidim aj uspechy vas tu, tak to ma len nakopava.

katla
7. sep 2011

@mykaellle Ahoj. Ja tam sice iba zacinam, ale som spokojna. Bola som pred tym vo ferticent a tam sa mi teda vobec nepacilo. Takze za seba hovorim GYN FIV ANO 🙂

mykaellle
7. sep 2011

@katla ja som tam práve volala, a bola som prekvapená, ako rýchlo mi dali termín, v utorok o 11 tej 😉

silviami
7. sep 2011

@mykaellle ja som spokojná. Dlho mi to pripadalo také neosobné, až komerčné, teraz ideme do 3. IVF, máme 1. dieťa, už ma tam poznajú po mene, ja som spokojná. Nemôžem porovnávať, nikdy som v inom centre nebola. Už som tam zažila aj nervozitu, ale každému sa stane, že nemá svoj deň. A minule tam zase prišla kočka neskoro a počas mojej konzultácie prišli hádam všetci z GF povedať lekárke, že už je tam, no to som sa ani nečudovala, že dr. začala byť nervózna

silviami
7. sep 2011

@mykaellle http://www.ta3.com/sk/relacie/21_zdravie/11871_...
, toto sem minule niekto zavesil, a zaujímavý je aj údaj, že pri troch IVF 9 z 10 kočiek otehotnie.

tinasc
7. sep 2011

@mykaellle ja som spokojná, myslím si, že aj v iných centrách je to podobné, niektorí si pochvaľujú gynfiv, niektoré iné centrá, ale v podstate je to rovnaké, samozrejme ak nenatrafíš na nejaký necitlivý personál, v gynfive sú milí ľudia, sestrička aj doktori v pohode... takže ja som za gynfiv...

tinasc
7. sep 2011

@silviami tak dúfam, že ja budem patriť do tých deviatich 🙂 teda verím tomu 🙂 aj mňa už poznajú pomaly po mene... ale časom aj tak prestaneme byť číslami, ale zase dúfam, že tam nebudeme chodiť nejako veľmi dlho...

mykaellle
7. sep 2011

@silviami vďaka za info. Hneď ti idem kuknúť.. ale dúfam, že to pôjde aj bez IVF, ja mám problém s mikropotratmi..

mykaellle
7. sep 2011

a ako dlho sa čaká na vyšetrenia? a čím všetkým ste si prešli?

katla
7. sep 2011

@mykaellle A k akemu lekarovi ta dali? Ja chodim k Harbulakovi. Verim, ze budes spokojna.

tinasc
7. sep 2011

@mykaellle no najprv som sa objednala na úplne prvú konzultáciu tam ma pridelili k lekárovi, tak sme išli s manželom a objasnili sme im čo máme za problém, že chceme druhé dieťa a pod... dohodli sme sa na iui, hneď v deň konzultácie mi urobil sono, zobral ster na chlamýdie, na 3 deň cyklu som išla na hormonálny profil, keď som mala výsledky, tak som išla znovu na konzultáciu, tak mi vypísal protokol na iui, aké lieky brať, brala som clostilbegyt, na 9 deň na sono a krv, potom presne povedia kedy je zákrok, väčšinou v ten deň sa o 22.00 hod pichá pregnyl o dva dni na zákrok... ja som mal 4x neúspešné iui, preto sme boli na ivf...

mykaellle
7. sep 2011

@katla ahoj, k dr. stenovej...
@tinasc iui je inseminacia?

tinasc
7. sep 2011

@mykaellle áno inseminácia 🙂

dorotka_
7. sep 2011

@katla Ahoj a preco sa ti nepacilo vo Ferticente?Pytam sa len preto ze ja som v GF ale pocula som pozitiva na FC, tak by som si chcela zistit nejake info ako to je dakujem 🙂

lume
7. sep 2011

@miriamka Odporucia to, pretoze chromozomove aneuploidie vznikaju prave pocas tvorby pohlavnych buniek. Cim su rodicia starsi, tym je vacsia pravdepodobnost, ze pohlavna bunka bude takto postihnuta

elienocka
7. sep 2011

caute kocky tak 3iui nevyslo.tak 19 septembra idem na konzultaciu ohladom ivf co mame schvalenu.

pici
7. sep 2011

@elienocka to mi je luto zlatik...hlavu hore... ideme dalej

katla
7. sep 2011

@dorotka_ Ahoj, boli sme tam na konzultacii a teda prijemne som sa tam necitila. Poriadne nam este ani nepovedal co nam je a co treba a uz nam strkal ziadost do poistovne. Nemaju tam ani urologa. Na krv ma poslali ku gynde a nebrali mi ju tam. Proste sme saq len nabehali.
Ale kamoska tam spokojna bola. Neviem, mozno som mala smolu na naladu lekara.
Ale z GYN Fiv mam lepsi pocit.

stastenka42
7. sep 2011

@silviami nič v zlom,ale že by zrovna v Gyn-five boli pozitívne štatistiky sa mi nechce verit. 😖 Možno na za začiatku sa snažili mať nejaké úspechy,ale za posledné roky je to len biznis pre nich,pretože peniaze sú to jediné čo ich zaujíma 😠 Viem o čom hovorím,chodila som do toho centra 5rokov/NEúSPEšNE/ ,určite sa viaceré stretli s tým,že ako prvé po konzultácii im vrazili do rúk faktúry a až po zaplatení sa s vami bavili dalej 😠 V čechách som sa s takým to niečím nestretla,tam platíte až máte babatka v brušku napríklad . A hlavne je to v GF ako na hlavnej stanici,rýchlo,rýchlo,nezdržovat,žiadna intimita,proste zlé.Je smutné že na slovensku sa zarába aj na takejto veci, ,na trápení ludí ktorí by chceli mat vlastné dietatko a nejde to 😢

elienocka
7. sep 2011

to co stalo nasmu nasmu palovi demitrovi a jeho timu je strasna tragedia.tlacia sa mi slzy do oci lebo nam bude strasne chybat.fandim nasmu hokeju.dakujem

evavox001
7. sep 2011

Kazdy den cakam a nic. 3.8 sme boli v Gyn-fiv a vypisali ziadost na IVF. 5.8 to uz mali v poistovni, no stale sa mi nik neozyva. Uz ma to nebavi cakat, ja uz chcem stimulovat!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre