Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misi76
12. sep 2011

@zuzancek22 no tak to si už pomaličky tehu, na to potrebuješ len jedno vajko a sliznicu máš super, to sa musí ujať. Teraz pekne zostaň v kľude, nestresuj sa, neboj neprasknú tie folíky, večer pichneš pregnyl a v stredu podáš hlásenie nám pipinkám. JASNÉ! 😉

zuzancek22
12. sep 2011

@misi76 rozkaz. 😀

nr_martinka
12. sep 2011

@zuzancek22 dufam ze budes mat kvalitne vajka.-))podla mna je ten menopur na chuja pretoze mne dva krat zvysovali davky .

pici
12. sep 2011

@nr_martinka vazne by ma zaujimalo ze podla coho davaju stimulaciu :D myslim lieky

zuzancek22
13. sep 2011

@pici
@nr_martinka presne aj mna by to zaujímalo, lebo ževraj menopur je to isté ako menorial (či ako sa to volá) a niekomu dajú to a inej zase to.

tinasc
13. sep 2011

@zuzancek22 držím moc palce 🙂

zuzancek22
13. sep 2011

@tinasc dik budem to mooooc potrebovať.

silviami
13. sep 2011

@zuzancek22
@pici -
@nr_martinka
Ahojte, pokiaľ ja viem, tak lieky idú podľa diagnózy, ale aj podľa toho aká je poisťovňa. Ja som predtým mala na IVF iné lieky, lebo ich poisťovňa preplácala, a teraz zase iné, napr. decapeptyl už nehradia, a pritom bol podľa mňa lepší, lebo to bola hotová injekcia, nič sa nezarábalo a diphe9reline musíš zarábať, čo je náročnejšie

silvik1
13. sep 2011

ahojte. tak som včera volala a dohodla si termín u Drábeka. dostala som ho na pondelok o 11:45 hod. Ani som nečakala, že to pôjde tak rýchlo. včera som si ešte musela urobiť 4 tehotenský test, aby aj manžo konečne pochopil, že to, že mi meškajú nemusí hneď znamenať, že som tehotná - je zlatý, taký trošku vystrašený ale snaží sa 🙂

danka483
13. sep 2011

pipinky moje po dnešnej kontrole u dokyna všetko ok krvička zobratá a pupendo odmerané na 18tt 🙂

tinasc
13. sep 2011

@danka483 veľmi Ti držím palce... ja som mala mať termín okolo 14. februára... no nič, nebudem na to myslieť... tak nech je všetko v poriadku a mimčo zdravé 🙂

danka483
13. sep 2011

@tinasc jaj ďakujem, a aj ja na teba myslím ako sme to spolu prežívali neboj druhé kolo bude mega úspešné verím tomu 😉

tinasc
13. sep 2011

@danka483 ja len keď vidím tvoje tehu v pase, tak mi to občas pripomenie to moje... že sme to prežívali v rovnakom čase... ale jasne druhé kolo to istí a musí to vyjsť 🙂 🙂 🙂 a bábo bude zdravé ako buk... a Tvoje taktiež nech je zdravé 🙂

danka483
13. sep 2011

@tinasc viem sa vcítiť do tvojich pocitov a preto veľmi málo prispievam aby som nedráždila, ale zlatíčko ty to zvládneš a ja vás tu budem šmírovať len tak nenápadne ok strašne vám bambule držím palce aj ja sa bojím o červíka hrozne moc nič nie je stále vyhraté ale snáď šťastne dobojujeme 🙂

tinasc
13. sep 2011

@danka483 ale to nič, pokojne prispievaj, je to už za mnou a teším sa na budúcnosť čo mi prinesie... som absolútne zmierená so skutočnosťou a verím, že som si to zlé už vybrala 🙂 ja som zvedavá ako sa Ti darí a tvojmu malinkému, tak nám dávaj vedieť, nie že prestaneš písať 🙂 🙂 🙂 verím, že sa bojíš, ale treba veriť, všetko dobre dopadne 🙂

danka483
13. sep 2011

@tinasc ďakujem si zlatá držkaj sa na sono idem 6.10. tak snáď sa aj bobáčik ukáže, ale mne je to úplne jedno starý by chcel dievčatko Hanku

tinasc
13. sep 2011

@danka483 tak moc a moc držím palce a daj vedieť čo to bude ak sa bobáčik ukáže 🙂 ale to je jedno, hlavne nech je v poriadku 🙂

danka483
13. sep 2011

@tinasc jasnačka na moje pipinky čo mi pomohli nezabudnem 🙂

nr_martinka
13. sep 2011

@pici
@zuzancek22
@silviami no teraz ide na ivf moja naj kamoska a dnes mi volala ze dostala menopur a pritom ma vedsie a horsie problemy ako ja.fakt nechapem.a teraz este na centrum nemam cas ale ked tam pojdem na konzultaciu tak sa opitam ze co sa stalo ze sa to nepodarilo pretoze mi stale tvrdili ze nevidia dôvod preco by som nemala zostat tehotna a nic.a pritom ked som bola na iui tak som zostala tehulka.total ma to s....

nr_martinka
13. sep 2011

@danka483 no prispievanim nedrazdis ale povzbudzujes ze sa ti to podarilo,davas nadej 😀 ze sa to podari aj nam.

wewulka
13. sep 2011

@tinasc @pici @miskab @misi76 @danka483 Uz som tu dlho do temy neprispela, ale citala som 🙂 Ale dnes by som vam chcela oznamit, ze zajtra ma caka KET a uz sa neviem dockat 😀
Ale taky detail, nie som si ista utrosom, vecer vlozit a rano zapit ? dakujem

@miskab @danka483 este raz blahozelam k drobcekom a nech su co najviac zdravi 🙂

saxana36
13. sep 2011

ahojte vsetky,mam schvalene ivf, bud.tyzden idem na laparku a ak bude vsetko oki za dva tyzdne idem nato, mam len ja taky pocit ze je to nejak rychlo za sebou? ivf sa robi po mrche ,kedy sa odoberaju vajicka a nejaka ta stimulacia? tak to islo u dokiho rychlo ze som sa na uplne podrobnosti zabudla spytat .dik

nr_martinka
13. sep 2011

@saxana36 to mas fakt nejako narychlo

zuzancek22
13. sep 2011

@nr_martinka prosím čo ste si brali v den punkcie okrem papuč a košele?

pici
13. sep 2011

@wewulka ano milaciky. vecer vlozit rano zapit :D drzkame palce... a drobcovia nech uz ostanu tam kde maju :D

pici
13. sep 2011

@zuzancek22 coca-colu :D a vlozku

pici
13. sep 2011

@saxana36 nie... mas stastie ze mas schvalenu ziadost, tym padom nemusis na nic cakat...
po laparke pockas na vysledok, ak je vsetko ok, zacnes so stimulaciou podla toho ci mas kratky alebo dlhy protokol zacnes pichat
kratky zacinas cca 2 den noveho cyklu... dlhy/ ja osobne/ som zacala 26dc... pichala som 15 dni, potom asi tak 16dc bola punkcia cize odobratie vajicok a potom 18 den vkladali.. alebo tak nejako... nepamatam si presne... odber budes mat podla toho ako rychlo bude tvoje telo reagovat na stimulaciu

pici
13. sep 2011

@nr_martinka ja som merional vobec nemala.. ale si vezmi ze moja kamoska mala tu istu stimulaciu do bodky ako ja.. ibaze neminula gonal modre pero a ja som zase vracala gonal cervene... cize fakt netusim

pici
13. sep 2011

@danka483 preco by si drazdila? treba sa tesit z uspechu kazdej jednej z nas. pre mna osobne je to nadej ze sa to podari raz aj mne.. kazda cakame niekto menej niekto viac...

pici
13. sep 2011

@misi76 ty mas ake pekne gulate brusko :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre