Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katka159
13. okt 2011

@jahodocka haha 😒

jahodocka
13. okt 2011

@katka159 veď také blbé otázky sa pýtate , čo mám robiť???
v centre si sa mala pýtať

katka159
13. okt 2011

@jahodocka ale teba sa nikto nepýtal...

jahodocka
13. okt 2011

@katka159 veď ja ani neodpovedám, iba to konštatujem
skáčeme , skáčeme

katka159
13. okt 2011

@jahodocka škoda sa pozastavovať nad tebou...

jahodocka
13. okt 2011

@katka159 tak načo stále odpovedáš 😎

pici
13. okt 2011

@jahodocka prosim ta nechaj si svoje poznamky do temicky kde to niekoho zaujima... hm?

aduskatt
13. okt 2011

@jahodocka ironiou to nevyriesis, asi nie je kazdy den po ET, tak sa pyta skusenejsich, ak vies porad, ak nevies mlc..........

aduskatt
13. okt 2011

inak, baby, pozeram, ze jahodocka sa dnes registrovala a pridala 4 prispevky. Ja mam z toho pocit cieleneho vyryvacstva.........."normalna" matka, alebo buduca matka by takto neodpovedala..........moj subjektivny nazor

tinasc
13. okt 2011

@katka.gzd no tak to je supeeeer úrodička 🙂 to už musí vyjsť 🙂

katka159
13. okt 2011

@aduskatt súhlasím s tebou dneska sa zaregistrovala a už provokuje neznášam takéto typy báb"zakompexované čo nemajú nič na práci" neviem načo sa sem vôbec prihlasujú

tinasc
13. okt 2011

@lucka023 držím palce 🙂 no na ten test bolo fakt skoro 🙂

alibabaa
13. okt 2011

@katka159 preco len jednu? bol na to dovod alebo si si zelala iba jednu??

alibabaa
13. okt 2011

@katka.gzd fuha, neprijemne..ale ta urodicka je vyborna 🙂 som zvedava ako to vsetko budem znasat ja... pekne sa daj dokopy aby si poriadne pripravila vhodny domcek pre prdolky ako hovori @pici.. je to mily nazov pre tych nasich malych drobcekov :o)

tinasc
13. okt 2011

@katka159 no odporúča sa aspoň deň, dva oddychu... 🙂 a všetko je na prírode...

katka159
13. okt 2011

@alibabaa želala som si pretože sa strašne bojím že by boli dvojičky....ja viem že teraz je menšia pravdepodobnosť uhniezdenia ale tak nezdavam sa a myslím pozitívne ...vieš už jedného experta malého mám doma....🙂

tinasc
13. okt 2011

@katka159 tak to je fajn, že pozitívne myslíš, neboj sa, nie vždy sa ujmú obe 🙂 tak dúfam, že sa podarí 🙂

alibabaa
13. okt 2011

@katka159 ved prave toho sa bojim ze by sa mohli ujat obe a nedajboze rozdvojit... mame v rodine aj z mojej strany aj z manzelovej nabeh na dvojicky....
tak uvidim, prehodnotime este s mm pre a proti a potom padne definitivne rozhodnutie...

katka159
13. okt 2011

@alibabaa tak to by som asi neriskovala ale tak ti ešte nemáš ani jedného drobca tak to by nebolo až také strašne keby že nemám už môjho malého vymyselníka tak by som neváhala ani minútu a dala by som si vložiť 2...a kedy ideš na vklad?

alibabaa
13. okt 2011

@katka159 niekedy koncom oktobra na opu a zaciatkom novembra na vklad... ja len buduci utorok zacinam pichat diphereline....
ja hlavne neviem ci sa citim na dvojicky... ak sa to jedno rozdvoji... tak to neovplyvnim to je priroda... neviem... ale zasa sa bojim aby sa aj to jedno uchytilo...

katka159
13. okt 2011

tak to budem držať palce neboj nič to nieje aj ja som mal zo začiatku strach a v pohode....a čo si dalej budeš pichať pretože mi zostal menopur...nechodíš do fóra mam nemam lieky na ivf....

alibabaa
13. okt 2011

@katka159 chodim do toho fora.. ale menopur nepotrebujem.dalej mam gonal900 a gonal450, luveris a klasicky utrogestan a pregnyl...

katka159
13. okt 2011

@alibabaa aha tak to máš uplne inšie ako ja...a ku ktorému dr.chodíš?

alibabaa
13. okt 2011

@katka159 k drabekovi a ty? kto ti robil opu? a kto et?

katka159
13. okt 2011

k Harbulakovi ten mi robil aj OPU a ET mi robila Stenová s tou nemám bohvie akú skusenosť na ultrazvuku na mňa vybehla ale Drabeka som mala 2x a bol super... 🙂

katka.gzd
13. okt 2011

@tinasc bodaj by si mala pravdu, Harbulak sa vyjadril ze sance velke na KET tak uvidime....
@alibabaa neboj, domcek nachystam, cas na to je.....a dufam, ze som ta moc nevyplasila...kazda to znasame po svojom...mozno tebe bude stacit presne jak nam sestricka povedala, ze vypit opatrne 2dl pepsikoly po lyzickach a potom sa da aj najest vraj....neni nikde napisane ze ti bude tak zle jak mne....a samotny zakrok bol fakt v pohode...prisla som, vykotila som sa na kozu, pichli mi do ruky uspavadlo a ani cistenie mi nerobili kym som nespala takze neviem nic...zobudila osm sa tiez v pohode, na postekl lahla sama...ziadne bolesti najskor....a ani teraz bolesti po tom v pichu niesu take strasne...slabe menstruacne..., mne tak zle urobila len ta narkoza svinucha....inak ja mam doma aj gonal 450 aj luveris, aj cetrodite....vobec netusim ako je to s vracanim a ci vracaju aj peniaze nejake, lebo ja som celkovo z liekov co mi kazali vybrat vyuzila ani nie 1/3 a stali 350 eur dokopy... 😒

annamary27
13. okt 2011

@katka159 ahoj,ja som dvakrát po IVF ležala a bola na PNKe a neujalo sa a teraz po Ket sa chystám chodiť do roboty,takže uvidíme či to bude mať nejaký vplyv na uchytenie bubliniek. 😀 😀 😀 držím palce 😵

katka159
13. okt 2011

@katka.gzd a kedy si bola na OPU?ja som sa informovala v lekarni a tam mi povedali že mi t nemôžu zobrať tiež mi toho dosť zostalo ale vraj v centre to akosi beru nevieš o tom niečo?

katka159
13. okt 2011

@annamary27 dakujem....ja si myslim že to nieje o tom či ležiš alebo nie jednoducho ked sa to ma ujať tak sa ujme a ked nie tak bohužial....a kedy ideš na KET?...

annamary27
13. okt 2011

@katka159 ja plánujem v novembri,dúfam,že aj moje telo a mrazáčikovia si to tak naplánujú 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre