Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mariankach
24. okt 2011

@alibabaa a to nekonecno - ved pockaj, ked budes tehulka, tak ti zas naopak - bude utekat kazdyyyy jeden den. A kazdy den si budes zvykat na nieco nove od drobca 🙂. Treba len vydrzat a byt trpezliva, dost vela babeniek vravi, ze uz by mali najradsej u seba babenko a ja sa tesim, aj ked uz to byva tazsie obcas 😀, ja som byvala rychla strela a teraz som take - jelitko.

alibabaa
24. okt 2011

@katka.gzd som len cumela na ten monitor 😀 ja som v protokole pri prvom sone nemala krv. a vyzera to tak, ze aj pri druhej sa vyhnem krvi, lebo je vikend.. gonal mam 150 jednotiek denne

katka.gzd
24. okt 2011

@alibabaa ja som bola v tom ze to je normalny postup ze ides na krv a potom cakas na sono...pri kazdej jednej prehliadke......vsetky sme tak najskor nabehli ku sestrickam a potom cakali az nas po cislach budu volat....hmmm

tinasc
24. okt 2011

@katka.gzd krv a sono je pri každej ďalšej kontrole... na úplne prvej kontrole od začatia pichania je len sono 🙂

alibabaa
24. okt 2011

@tinasc takze sa mu nevyhnem ☹ ale sak co pich sem, pich tam.. co ma je po tom.. nech je uz ale po tom... 🙂

katka.gzd
24. okt 2011

@alibabaa neboj bude po tom skor jak sa nazdas... a zrazu budes po OPU a cakat na ET...a zrazu bude po ET...a zasa nebudes vediet vydrzat tych poslednych 14 dni 😀 ....ja tiez asi KET nedospim :D

alibabaa
24. okt 2011

@katka.gzd tebe to kedy vychadza? mozno sa fakt stretneme znova 🙂

katka159
24. okt 2011

baby teraz som najšťasnejšia na svete dneska mi v centre povedali že som tehotná....super náš 1. pokus ivf bol úspešný...🙂

tinasc
24. okt 2011

@katka159 gratulujem 🙂

katka159
24. okt 2011

inak mám otazku moja mamina ma pasový opar jej dr. jej povedala že to je infekčné len pre nu alen nie pre druhých ja som s nou nebola ale bol tam malý a dneska som sa dozvedela že to je nebezpečné pre neho lebo ten kto nemá ovčie kiahne tak ich s oparu môže dostať a dneska nam lekár povedal že je to 50 na 50 že ich ma ešte ideme zajtra ku kožnej ja som kiahne už mala tak by to teraz nemalo byť pre mna nebezpečne ked ich bude máť malý a asi aj manžel lebo ten ich nemal...prosím poradte

katka159
24. okt 2011

@tinasc dakujem 🙂

tinasc
24. okt 2011

@katka159 ak si mala kiahne, teba to už neohrozí 😉 pre manžela to bude horšie, lebo dospelí to veľmi zle znášajú 🙂 😉

katka159
24. okt 2011

@tinasc počula som vraj to môže spôsobiť aj neplodnosť...ja som kiahne mala v 8 rokch ale bala som sa že by to babenko nejako mohlo poškodiť...:(

tinasc
24. okt 2011

@katka159 ak si kiahne mala, už ich nedostaneš... teda nemala by si, nie som doktor... najlepšie je zveriť sa doktorovi a nech ti to vysvetlí... ako myslíš, že manželovi by to mohlo spôsobiť neplodnosť?

annamary27
24. okt 2011

@katka159 gratulujem 😀 😀 😀 😀

annamary27
24. okt 2011

@katka159 určite by sa ten pásový opar nemal chytať,tak by to nemalo byť pre vás nebezpečné.
Mojej mame na to veľmi pomohol čajovníkový olej,s tým si to natierala a za pár dní sa jej to pekne vysušilo a zmizlo porpi liekoch čo mala od dr.

katka.gzd
24. okt 2011

@alibabaa no este enviem ale na protokole sa pise ze 16-18 DC by mal byt vklad a ja som dnes 2DC...na kontrolu mam ist 10-14DC....ty si teraz ktory DC? tiez tak nejak ako ja? ak hej, by bola sranda ist na ET v ten isty den :D

katka159
24. okt 2011

@tinasc lebo dr. mi to raz spominala že ked to majú chlapy dospelí tak to môže spôsobiť neplodnosť

katka159
24. okt 2011

@annamary27 dakujem za infošku poviem jej to

sysinek
24. okt 2011

kocky, co si myslite. po ET je lepsie byt doma, alebo v praci?som ucitelka a rozmyslam, co urobit....kazda rada potesi....

katka.gzd
24. okt 2011

@sysinek jeto uplne jedno, citam obojako...aj boli baby hore nohami doma a aj tak nepomohlo a aj boli baby hned na druhy den v praci a aj tak zostali tehotne....takze to je asi na osobnom pocite....ja sa to chystam riesit tak ze si zoberiem 2dni volna ak to padne na stred tyzdna a ked na piatok tak nic...len aby som si potom nevycitala ze som tomu nedala ziaden cas a potom sup pekne naspat do prace...aspon tych 14 dni do krvneho testu rychlejsie ujde 😉

pici
24. okt 2011

@sysinek suhlasim s @katka.gzd

misi76
25. okt 2011

@pici nič nepíšeš, kde je test?

danka483
25. okt 2011

@pici veru veru myslíme na teba silno 😉

nalada
25. okt 2011

Ahojte, prosím Vás, kedy sa má ísť na krv na hormonálny profil? Je to 2. - 3. deň? Úplne som zabudla.... 😒
@katka159 aj ja gratulujem
@pici silno na Teba myslím!!!!!

katka159
25. okt 2011

@nalada dakujem 2 až 4 den cyklu...ja som bola tuším 3 deň...🙂budem držať palečky tak začínaš sa pichať čo ?...🙂

nalada
25. okt 2011

@katka159 ďakujem. Ešte nie...ešte ma len idú vyšetrovať. Ešte dlhá cesta predo mnou.

katka159
25. okt 2011

@nalada a máš už stanovený protokol čo si budeš pichať?

reklamka
25. okt 2011

ahojte, dnes bol v GF poriadny natresk... 😒 cakali sme skoro hodinu. to sa nam este nestalo, ked sme boli objednani, ze sme tak dlho cakali.
ja mam z tolkych informacii nejaky bordel. 😀 🙂
vedel by mi niekto skusenejsi pomoct? sme uz asi stvrty na poradovniku na darovane vajicka. dostala som dnes recepty na Prednison, Utrogestan a Estrofem. Nejako som vsak nepochopila kedy mam tie tabletky zacat brat. Ci uz teraz alebo az potom ked mi daju vediet, ze maju darkynu. 🙂 a ktore ako. akoze, mam vysoku skolu, ale pri tomto rozpise liekov a podobne mam pocit, ze som total blbec. potom mozem ist rovno na medicinu. 😝 oni to beru ako automatiku, vsak ked to vedia oni, mal by to vediet kazdy, ale hold, mne to treba asi aj stokrat vysvetlit aby som to nakoniec nedomotala. 😎 😵
no som rada, ze sa to hybe a pomaly ideme na vec. 😅

katka159
25. okt 2011

@reklamka tak to je super to môžeš zachvílu aj mať embryko v brušku...ja neviem ako to máš ti ale utrgestan sa berie až na udržanie fazuľky v brušku čiže až po vklade a zdá sa mi že prednison tak isto a to tretie Estrofem tak to netuším mala si sa ešte raz spýtať mne to Harbulák vysetloval 5-6 krat aj tak som s toho mala mišunk ale ked tam budeš postupne chodiť tak ti budu hovoriť ako dalej....ja som bola v GF včera a som sa čudovala že tam boli asi 3 babenky na krv ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre