Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
16. nov 2011

@elise
@annamary27 jaj babulky... coskoro vas to caka... no velmi zavidim... a dufam ze to date :D

katka.gzd
16. nov 2011

@adija13 dakujem zlata si, ukludnila si ma trosku, predsalen je estelen 7my den od vkladu..aj v druhej teme ma babule presviedcaju ze je este skoro....tak snad cez vikend......a ked nie tak v pondelok zbehnem na tu krv a budeme mat jasno......

sanel
16. nov 2011

ahojte chcem sa spitat ci sa niektorej zvas stalo ze dali zle lieky ktore nezabrali a len tolko ze oni si misleli a ze lutuju a teraz som zaplatila celu sumu novych liekov lebob poistovna uz nedoplaca neviem ako sa taketo veci mozu stat

pici
16. nov 2011

@sanel uplne normalne zial. das tri zeny s rovnakou diagnzou protokolom a liekmi vedla seba. jedna ma 35 vajicok, jedna 15 a niekto 3 vhodne na oplodnenie. kazda reagujeme inak

pici
16. nov 2011

@katka.gzd netestuj. je to zbytocne. ked tak den dva pred krvou.. inak to nema vyznam. moze ale fakt nemusi ukazat

katka.gzd
16. nov 2011

@pici sak uz osm sa poucila, ale ja osm chora co sa tohoto tyka 😀 tak sa stresujem aj ked nemusim truba

pici
16. nov 2011

@katka.gzd o testovani bude dalsia kniha ktoru vydam :D

annamary27
16. nov 2011

@katka.gzd dakujem,ja mám zmrazených troch,ale neviem či su všetci spolu alebo inak a PK si nedávam,lebo zmrzlinky sú 100bunkové blastocysty,oni už boli po PK zmrazené.

ada06
16. nov 2011

Ahojte, dlhšie som tu nebola. Mám za sebou vyšetrenie kontrastnou látkou , všetko je v poriadku. Vypísali sme papiere do poisťovne a budeme čakať kým nás zavolajú. Neviem či ma budú ale stihnú stimulovať ešte tento rok ale bola by som rada.

elise
16. nov 2011

babulky tak sliznica vraj ukážková v piatok idem na vklad🙂

elise
16. nov 2011

@katka.gzd mne má zajtra volať embriologička dnes nevolali, uvidíme ale máme ešte dosť zmrazených🙂

elise
16. nov 2011

@katka.gzd mne má zajtra volať embriologička dnes nevolali, uvidíme ale máme ešte dosť zmrazených🙂 PK sme mali po punkcii a aj napichnuté boli všetky zrelé vajíčka

moncici
17. nov 2011

Ahoj neviete mi poradiť tento mesiac absolvujem druhé IVF prvé skončilo v 7 tyzdni mam isť siedmi den od menzesu na ultrazvuk a ako často to potom sleduju idem v sobotu na predlžený vikend nechcem ho moc rušiť peniaze mi nevrátia a doktor hovoril že treba to urobiť tento mesiac Dakujem za radu

annamary27
17. nov 2011

@elise ahoj,aj ty v piatok?jaj už som nedočkavá kedy mi zavolajú,pri jednom et si pamätám,že volali až okolo piatej popoludní a druhom nejak pred 15.30,lebo som bola ešte v práci.

annamary27
17. nov 2011

@moncici tak ja som po prvej kontrole šla na kontrolu myslím o5dní a potom sa to striedalo tak každý druhý-tretí den kontrola.

99azura99
17. nov 2011

Baby pls, neviete ci dnes v GF pracuju?

iva567
17. nov 2011

@99azura99 ráno som bola na kontrole, takže tam boli, ale výsledok mi sestrička volala už okolo 11 hod. Bolo tam málo párov a čo som videla, tak mali len 1 punkciu, takže možno tam už nie sú. Ale veď skús, za to nič nedáš...

99azura99
17. nov 2011

@iva567 uz mi to nikto neberie 😒 tak tam zavolam zajtra, co uz.

elise
17. nov 2011

@annamary27 tak ja idem zajtra o 10 na vklad ty máš kedy? u mna rozmrazili 5 ale 3 sa prestali vyvýjať takže mi budu vkladať 2

annamary27
17. nov 2011

@elise ja idem na 11tu hodinu a zatial všetky naše tri babulky sú o.k,ak ráno do ôsmej nezavolajú/keby sa niečo zmenilo u krpcov/,tak mám prísť ako mi vraveli.

elise
17. nov 2011

@annamary27 možno sa tam uvidíme🙂

misi76
17. nov 2011

@elise ,@annamary27 tak od zajtra nech sa zmrzlinky pekne v brušku zavŕtavajú a očakávame pozitítne výsledky 🙂

pici
17. nov 2011

@elise
@annamary27 moc na vas myslim babulky...

annamary27
17. nov 2011

@elise možno 😀 😀 ak tam doletíme v predstihu,mm ešte odbehne do práce a pred odchodom musíme ísť po ceste do servisu,lebo mu prestala na aute svietiť jedna žiarovka
@misi76
@pici ďakujem kočky 😵 😵 😵

adija13
17. nov 2011

@annamary27 drzim palce, nas caka v pondelok konzultacia ohladne KET, tak to tu u Vas vsetko pekne sledujeme 🙂

danka483
18. nov 2011

@elise
@annamary27 baby držím palec 🙂

annamary27
18. nov 2011

@adija13
@danka483 ďakujem 😀

gabinkaa
18. nov 2011

@annamary27 držím moc palce, aby boli bambuľky Ok a u maminy sa im páčilo 😵 😵 😵

annamary27
18. nov 2011

Kočky,keby som sa po Ket chvíľu/možno aj pár dní/ neozývala,tak ma mm odstavil od laptopu kvôli vyžarovaniu 🙂,chce pre nás to najlepšie prostredie 🙂

annamary27
18. nov 2011

@gabinkaa ďakujem,no už sa idem maľovať a tak,za pol hoďku je tu mm,garderobu čo som si nachystala som musela zmeniť,tak mi napuchli ramená,že som sa do polopulovríka nevtesnala 😀 😀 😀 😀 MM mi odjakživa závidí mojae bicepsy,ale v takýchto prípadoch sa mi nepáčia,he he. 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre