Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
26. nov 2011

@yeliel cavelo,cítim sa úplne normálne 😵 😵 😵 ,skôr som nadopovaná energiou ako unavená,kozenky sú väčšie,ale tie nikdy malé ani neboli,testovať nebudem,takže neviem na čom som.

marionca
26. nov 2011

@adija13
@misi76 dakujem..... vsetko sa da vydrzat, ale to cakanie je fakt asi najhorsie.....taketo neskutocne pomaly vlecuce sa dva tyzdne som este asi nezazila 😒

elise
26. nov 2011

ahojte bubky včera som v práci skolabovala v nemocnici mi dali infusku, robili ct aj dáke injekcie mi dali, myslíte že v pondelok by som mala nabehnuť do centra? dufam že sa drobčekom ni nestalo vraj cievna príhoda.☹

ivka3901
26. nov 2011

@alibabaa ahoj to je mi veľmi lúto moja koľké IVF máš už za sebou?máš aj zamrazené vajíčka?

ivka3901
26. nov 2011

@hiva odkiaľ si ak si z okresu nové zámky já som tiež z okolia teda z malej dedinky asi 20 km od NZ 🙂

annamary27
27. nov 2011

@elise Ježišku,čože?cievna príhoda?a si o.k.mala by si asi zavolať do centra,čo dalej ,aby boli bublinky o.k..držím palce.

nalada
27. nov 2011

@elise ahoj. Diagnóza je dosť vážna, dúfam, že si v poriadku. Určite zavolaj do centra. Verím, že to dopadne dobre!

nalada
27. nov 2011

@annamary27 a ty sa ako držíš? Kedy ideš na krvičku? Prajem Ti ten najkrajší vianočný daček... 😉

hiva
27. nov 2011

@ivka3901 ahoj Iva... ja som priamo z NZ 😉... ale teda original rodena Trnavcanka 🙂 A z ktorej dedinky si ty?

ivka3901
27. nov 2011

@hiva ahá ja som do zámkov chodila do školy na DOš na zdravotnícku ulicu a mám teda poznám odtiaľ veľa ludí teda kamarátiek a aj kolegýň z roboty a som z Komjatíc určite poznáš našu malú dedinku 😉

annamary27
27. nov 2011

@nalada ahoj,dakujem za opýtanie 😵 ,zatiaľ sa držím statočne,som o.k,nebadám žiadne zmeny,chodila som aj do roboty kvôli inventúre,takže mi čas ubehol rýchlo,teraz sa to bude možno ťahať,ked budem od utorka doma a krvička bude v piatok ..2.12. 😉

tinasc
27. nov 2011

@elise moja dúfam, že si v poriadku a že aj bublinky budú v poriadku, samozrejme volaj do centra čo a ako, držím palce, nech je všetko ok...

elise
27. nov 2011

babulky zajtra ráno volám do centra čo mi povedia, idem na vyšetrenie k obvodnému a na neurologiu a na očne pozadie, inak ako som ítala tu záverečnu správu tak mi to tam domotali, gynekologa mi odmietli zavolať, takže uvidím zajtra myslite na mna

tinasc
27. nov 2011

@elise myslím na Teba 🙂

miskab
28. nov 2011

@elise jeejha moja zlata davaj na seba pozor ...... dufam ze si v poriadku drz sa zlatko

miskab
28. nov 2011

@annamary27 drzim mooc palceky nech je krvicka pozitivna 😉

pici
28. nov 2011

ja som si dneska volala do GF na konzultaciu, viete kedy som dostala termin? 21/12 alebo v januari dobre?
akoze ja tam idem na 5 min kvoli nahradnemu protokolu a tomu ze mi tam opat nikto nic nepovie a toto mi zadrela slecna na recepcii 😠

tinasc
28. nov 2011

@pici ja idem 7.12. a to som volala mesiac dopredu, ale aj tak mi povedia, že idem skoro, keď chcem začať až v januári, ale potom mi to nevychádza, keďže majú od vianoc do januára zatvorené... v januári by bolo neskoro, ale čo už... im zas budem vysvetľovať... 😉

gelinka75
28. nov 2011

ja som volala v piatok a dali mi termin 16.12., ze maju plno

gelinka75
28. nov 2011

baby a vy ste si pytali nejakeho konkretneho lekara?

tinasc
28. nov 2011

@gelinka75 no tak ja tam chodím už dlhšie, tak sa vždy objednávam k svojmu doktorovi, ku ktorému ma pridelili 😉

gelinka75
28. nov 2011

@tinasc mne pridelili dr. stenovu, snad nam pomoze 🙂

tinasc
28. nov 2011

@gelinka75 určite bude robiť všetko preto, aby vám pomohla 🙂

annamary27
28. nov 2011

@miskab ďakujem 😀
@pici my sme boli minulý rok pre náhradný protokol 22.12. a to sa mi ešte v robote pokazil PC,tak sme ho brali k nám do firmy v BA,tak sme mali aj šťastie ,že sme mali tadiaľ cestu.

annamary27
28. nov 2011

@gelinka75 ahoj,ja ked som sa prihlasovala do GF,tak som si DR.Stenovu vypýtala,lebo doma mám tiež lekárku,tak som chcela ženu a kamoška mi ju odporučila,ale napokon sa pri kontrolách počas umelého oplodnenia dostaneš skoro každému pod ruku 😉 držím palce 😵

annamary27
28. nov 2011

@elise myslíme a držíme palce všetkým 😵 😵 😵 😵

gelinka75
28. nov 2011

@annamary27 dakujem ti, ja mam inak ako gynekologa muza, ale uz som bola aj u zeny, v podstate mi to je jedno, zacaka som sledovat tuto temu a drzim ti palceky aby vysla pozitivna krvicka 🙂

annamary27
28. nov 2011

@gelinka75 ja som inak s dr.Stenovou spokojná,dúfam,že mala šťastnú ruku v našom treťom pokuse ,lebo akurát ona sa mi ušla na vklad rozmrazených embryjok v ten deň 😀

gelinka75
28. nov 2011

@annamary27 no to dufam, ze mala stastnu ruku 🙂 ozaj to robia v narkoze tie vklady?

annamary27
28. nov 2011

@gelinka75 nie vklady nerobia v narkoze,len sa predtým užije diazepam a čípok spasmopan na uvolnenie hladkého svalstva,aby sa tam ľahšie dostali.
v narkoze sa vyberaju vajíčka,je to cca 10-15min spánku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre