Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
3. dec 2011

@babulka123 mala som cievnu mozgovu príhodu☹

tinasc
3. dec 2011

@elise a už si v poriadku?

elise
3. dec 2011

@tinasc celkom nie, mám jeme ochrnutie pr ustach a občas výpadok pamate....

tinasc
3. dec 2011

@elise fíha, tak dúfam, že sa to čoskoro dá do poriadku... a aj si sa predtým cítila nejako zle?

elise
3. dec 2011

@tinasc ctila som sa strašne unavená bolela ma hlava až som skoro odpadla...

pici
3. dec 2011

@annamary27 ja tam mam este 4 mrazakov a potom v GF koncim. nie som spokojna. PIGD je pekna vec, ale kamoska geneticka mi vysvetlovala par veci... dovod na PIGD musi byt. aby vedeli co hladat. ked nemas vysetreny karyotyp, neviem co pripadne vramci PIGD hladat. a zaver vysetrenia karyotypu moze priniest aj to, ze dane centrum napriklad v ramci PIGD neskuma to, co tebe robi sarapatu. cize PIGD len tak, su vyhodene peniaze do luftu a neklamme si ze to nie je malo...

pici
3. dec 2011

@elise zlatko ale to si este dost mlada na taketo prihody nie?

tinasc
3. dec 2011

@elise hm moja, dávaj si na seba pozor, veru je to veľmi skoro, aby si mala takéto ťažkosti, držím palce, nech ťa takéto ťažkosti obchádzajú...

tinasc
3. dec 2011

@pici a s čím si nespokojná moja? preto, lebo neskúmali prečo sa nedarí, či? a pôjdeš niekde inde?

pici
3. dec 2011

@tinasc ano s tym som nespokojna... pojdem do brna... vyjde ma to tak isto ako tu s preplatenym pokusom... tak je to jedno, maju tam lepsie pristroje a baby si velmi pochvaluju pristup...

tinasc
3. dec 2011

@pici tak dúfam, že sa podarí a nebudeš musieť ísť do Brna 🙂

pici
3. dec 2011

@tinasc tak v to dufam aj ja... a ked sa minie zasoba.. pojdem skusit jedno IVF tam... ved sem na plateny sa mozem vratit hocikedy

tinasc
3. dec 2011

@pici a tam s nepreplateným od poisťovne ťa to vyjde toľko ako tu?

pici
3. dec 2011

@tinasc ano . plus minus ano... okolo 40tis ceskych co pisali baby bola najvacsia suma... a to ma to pomaly ale isto vide aj tu ako hradeny ked vsetko zratam

tinasc
3. dec 2011

@pici hm, tak to je zhruba tak ako u nás...

pici
3. dec 2011

@tinasc ja som citala diskusiu , baby po x pokusoch IVF v gf, otehotneli nakoniec tam :D

tinasc
3. dec 2011

@pici fuha,a tak dúfam, že sa mi podarí a nebudeme tam musieť ísť aj my 🙂 😉

pici
3. dec 2011

@tinasc ja nespochybnujem teraz GF. myslim ale ze nie su az taky dosledny... resp. odpoved, budeme to riesit v dalsom IVF mne osobne nestaci

tinasc
3. dec 2011

@pici tak to ti verím, že ti to nestačí... ani mne by to nestačilo...

annamary27
4. dec 2011

@pici čítala som,že to odporúčaju po viacerých neúspešných IVF,ale je tam riziko ,že ked sa vezme len 1bunka nemusí to byť presné a môže sa stať,že dobré embryo označia ako zlé a zlé embryo ti zase môžu vložiť ako dobré.takže uvidíme čo bude pri konzultácii.

linda81
4. dec 2011

@elise
@annamary27
@pici ach kocky....ja neviem co sa da este inak a lepsie spravit....trpime spolu...snat to raz vsetkym vyjde...aj tak ..pekny dnik vam zelam..

elise
4. dec 2011

babulky ja si myslim že teraz to nevyšlo jednak z toho že som mala tu prihodu a na druhej strane to zduplovalo že som mala prísť na 10 ráno a dávali mi embrijka za 2 hodky čakania tým embrijkám to asi neprospelo, ved ked časuju baby na vklad, tak by to mali dodržať. ja budem meniť gynekologičku som bola za nou že som skolabovala ale že v nemocnici mi nevolali gynekologa aj ked som im povedala že som mala vklad, síce by len zistili uzv že je to v akom štádiu a nič a ona sa na mna osopila že gynekologovia nie su na špagátiku ne nebudu behať kedy si zmyslím☹ dosť ma sklamala a pritom som mala o nej vždy dobru mienku. ani ona ma nevyšetrila že ju to nezaujima že mám isť do centra v centre som im povedala že čo som mala aký kolaps a nič nereagovali iba si prefotili prepušťaciu správu, ja si dám asi vložiť na buduce maximum embrijok aspon 3 im poviem a uvidím.tiež začínam byť nespokojná s centrom, nič nepovedia ani príčinu nehladaju ani vyšetrenia neponukaju ani neodporúčaju, uvidíme zdá sa mi ako keby len peniaze cucali☹

elise
4. dec 2011

od piatku mám vysadené lieky kôli tomu negatívnemu výsledku ale mrcha nikde do kedy by mala prísť? inak stále mám taku pachuť v ustach a bývam večer unavená občas mi je zle

kostickabonnie
4. dec 2011

@elise mne tiez meskala po vysadeni a potom cely nasledujuci mesiac chaos 😒 a suhlasim aj s tvojou predchadzajucou spravou o nezaujme hladat priciny, len odporucit najdrahsi zakrok, ja z centra planujem odist a v novom roku zacat niekde inde

annamary27
4. dec 2011

@elise mne bolo včera zle z vône čo švagor robil klobáskovú praženicu,musela som odísť do izby,ja už mám síce vložku,ale to krvácanie je také,že viac menej iba ked idem na wc tam je trošku krvičky,asi ms čaká kým nastúpim do roboty,aby ma tam vytrápila alebo toto bude len tak naoko a potom cez sviatky príde v plnej paráde.

tinasc
4. dec 2011

@elise mrzí ma to, že majú taký prístup... ja zatiaľ taký problém s nimi nemám, mne po MA robili tie vyšetrenia, hematológiu aj protilátky, ale možno závisí aj kto je doktor a či vôbec navrhne tieto vyšetrenia... mne to Drábek hneď navrhol, ako som prišla so správou z nemocnice... že ak histológia nič neukáže (samozrejme že nič nepreukázala) tak že sa toto spraví... však uvidím, ako bude po tomto druhom ivf 😉 tak dúfam, že sa ti to na ďalší krát podarí 🙂

yeliel
4. dec 2011

@elise ahoj,mne v car hovorili,ze mrcha ma prist do 2tyzdnou od vysadenia liekov u mne prisla na 5 az 7den ,kedy ako 😉

@annamary27 cavelo bojovnicka,,spominas si ako sme si kedysi spolu planovali kedy do toho prasknut po prvom neuspechu? 😉 skusime to zase spolu? 😀

annamary27
4. dec 2011

@yeliel cavelo,môžme,budeme aspoň parťáčky po transfere 😵 😀

annamary27
5. dec 2011

@elise ahoj,tak ja mám ms asi aj miesto teba,blééé,vedela som,že počká kým nastupim do roboty,k tomu sa mi pridala ešte aj bolesť mojho vydareného ľavého kolena,no hotový pejrak je zo mna. 😝

elise
5. dec 2011

@annamary27 nech ti to rýchlo prejde tá bolesť kolena a mrcha nech neboli, ja zatial stále nič☹ nie že by ma to netešilo ale dufam že to nebude nič zle a mrcha príde, alebo že by sa v centre pomýlili a ja som bola predsa tehotná😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre