Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vvia
22. feb 2012

@st2 Jej, parada, tak sa tam mozno nakoniec aj niekedy stretneme 🙂 no som teda zvedava co a ako, ja akurat v stredu budem 13DC tak ak by sa zacinalo na ten 24 ako tu pisu niektore, tak by som sa velmi tesila. dufam, ze sa nam to podari. jaj.....teraz uz len ostat zdrava

st2
22. feb 2012

@vvia no my sme fakt nejak priblizne na tom, ja budem v stredu asi 8dc 😝 cize len par dni mame hore dole mezdi sebou a tiez dufam ze este ten cyklus zacnem
teda dufam ze pride mrcha co najskor snad este dnes alebo zajtra

katla
22. feb 2012

Jejda @vvia tato odpoved patrila tebe a poslala som ju @st2 🙂

24 DC som tusim zacinala. Ale to Ti vsetko povedia, kazda mame inak.

vvia
22. feb 2012

@katla Dakujem 🙂

vvia
22. feb 2012

@st2 jaj, ja to uz chcem mat uspesne za sebou. ale hrozne sa bojim, hrozne.

sanel
22. feb 2012

ahojte je tu niekto kto nemal ani jedno embrio

alibabaa
22. feb 2012

@sanel preco? natrafila som na jednu kocku co nemala ani jedno a na jednu co mala prazdne vsetky foliky... ☹

ivka3901
22. feb 2012

@sanel ahoj já som mala pri 1 pokuse IVF len jedno embryjko a bohužiaľ sa neujalo ☹ tak slabo si reagovala na hormo. inekcie?aký si mala protokol?dlhý alebo krátky?

elise
23. feb 2012

babulky 2 krát ma včera pichlo v podbrušku ja verim že sa uchytávaju a dnes tam mám ako keby mravčenie, som veľmi smadná

ivka3901
23. feb 2012

@elise ahoj moja no to ti neviem pomocť já som nemala také ťažkosti len ma pobolievalo podbruško

silvuska47
23. feb 2012

ahojte tak aj ja budem patriť medzi Vas!Chcem sa popýtať chodí niektko k doktorke Stenovej?Ja idem prvy krat na konzultaciu tak som zvedava!Mam po dvoch laparkách a nedarí sa nám mimčo ☹

ivka3901
23. feb 2012

@silvuska47 ahoj vitaj medzi nami zhodou okolností já mám dr.stenovú už 4 roky a momentálne sa pomaly chystáme na 4 pokus tak uvidíme čo nám prinesie 🙂

gelinka75
23. feb 2012

@silvuska47 ja tiez chodim k dr. stenovej, je velmi mila a verim, ze nam pomoze, este mi ide zistovat priechodnost a potom sa uvidi co dalej 😉

given
23. feb 2012

Caute, chcem len povedat, ze nie je dolezite, kolko ma kto embrijok (okrem pripadov, ked nie je ziadne, bohuzial). My sme mali po PK iba dve a z jedneho mame krasneho 2,5 rocneho syna 🙂 . Takze nie je dolezita kvantita...

silvuska47
23. feb 2012

@ivka3901 dakujem za privítanie... 🙂
@gelinka75 no uvidím
čo mne povie..a boli ste aj s partnermi na pohovore??lebo ja idem sama kvoli endometrioze...

gelinka75
24. feb 2012

@silvuska47 ja som bola s muzom, je to lepsie, ved ide o nas spolocny "problem", takze to riesime spolu, u nas ani nevyvstala otazka, ci s nim, alebo bez neho, bolo to prirodzene

annamary27
24. feb 2012

@silvuska47 ahoj,doktorka je veľmi milá a všetko Ti pekne vysvetlí,držím palce 😉

st2
24. feb 2012

@silvuska47 aj ja chodim k stenovej, a fakt je strasne mila 🙂 a ano na prvej sme boli spolu aj s mm tam sme sa porozpravali co a ako a ked ma isla pozerat tak on uz potom cakal vonku

sanel
24. feb 2012

@ivka3901 ahoj mala som kratky ale ten mi prerusili lieky mi nezaberali tak mi nasadili nove lieky tak som mala dve zrele vajicka ale ani jedno embrio a nevedel visvetlit pricinu navrhol nam laparoskopiu ale potom ze nech sa rozhodnem sama lebo to nieje pricina a nech sa nezatazujem aj tak mam slabe vajecniky ale tie lieky co nam davaju su nato nie aby pomohli ,tak som dala znovu ziadost do poistovne ale drabek mi pripada ako by mu na nas nezalezalo len nech zaraba

annamary27
24. feb 2012

@silvuska47 my sme boli s mm vždy spolu u dokiny,až ked mi išla robiť nejaké vyšetrenia tak čakal vonku.

erin365
24. feb 2012

ahojte, tak som tu opäť....som si myslela že Gyn-Fiv neuvidím do konca života ale nieeee...život sa so mnou zase raz kruto zahral...tretí potrat za mnou, takže po kyrete idem znovu do CAR. Nechápeme prečo sa to stalo znovu, že sa zastavil vývoj plodu... Máte niektorá podobnú skúsenosť? Aké vyšetrenia vám robili? Bo ja mám všetky tie "normálne" vyšetrenia za sebou a aj Genetiku a všetko OK! preto nechápem! A ešte k tomu som brala aj Utrogestan a Ascorutin...

annamary27
24. feb 2012

@erin365 ahoj,tak to mi je ľúto a PIGd Vám robili tiež?to je vyšetrenie buniek z embryjka,ktoré určí,ktoré je zdravé a to doporučia vložiť.Je to ,ale dosť nákladné asi 1500eur.

kvetka111
24. feb 2012

baby,bratislavcanky, neviete mi prosim poradit ako sa dostanem spojmi najblizsie k GynFiv?kde je tam najblizsie zastavka?dakujem

erin365
24. feb 2012

@annamary27 ach jaj a zase tie peniažky...žijeme momentálne od výplaty k výplate, preto som aj zúfalá, že či budeme musieť podstúpiť IVF...doteraz sa Drábek vyjadroval tak, že stačí IUI, lebo otehotnieť viem...tak uvidíme čo povie teraz po treťom MA.
@kvetka111 ja som z NR a chodím busom, vystúpim na Nivách a odtiaľ to je peši cca 15minút. Inak zastávka je hneď pred CAR ale neviem aké busy tam stoja...

annamary27
24. feb 2012

@kvetka111 sleduj zastávku menom Záhradnícka,stojí tam nejaký spoj aj rovno pred GF.

st2
24. feb 2012

@kvetka111 a odkial potrebujes cestovat, inak tam stoji 212 a 207

reklamka
24. feb 2012

aj 205 stoji pred GF 😉

silvuska47
24. feb 2012

dievčata dakujem za podporu! no ešte by ste ma mohli navigovať kedže tam idem prvy krat že ako sa tam dostanem kedže autko nebudem mať k dispozicii..viem iba to že je to na Zahradnickej..no a to mi nič nehovorí kedže nie som Blavačka...tak budem rada za každe info... 🙂

silvuska47
24. feb 2012

@st2 takže ked si bola na konzultacii tak ťa zaroven aj vyšetrila??no ja bohužial musím ísť sama lebo mm zostava ešte mesiac v žahraničí ale ked príde domov tak pojdeme spolu..

kvetka111
24. feb 2012

@annamary27 vdaka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre