Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
23. apr 2009

no to ma zukrik vcera tak navnadila na tie francuzzaky ale ani take rizoto by nebolo na zahodenie 😀 😀 😀 😀

a koko bunkove deticky davali vam? teraz budem taka zvedava ako puk 😀 😀 😀 a urcite sa budem studovat ako osmy div sveta 😀 😀 😀 😀

katherinesand
23. apr 2009

joj, vy tehulky, mozem sem dojst v akukolvek hodinu, ale vy sa budete bavit len o jedle 😀

ale aj ja sa budem prezierat cez vikend. mame v Juri hody, to bude maratooon 😀 😝

och
23. apr 2009

kathy no asi dojdem do jura 😀 😀 😀 trosku vam s tym pomoct 😀 😀 😀 ale taka husacia pecienka s feferonkami ty kokso 😀 😀 😀 😀 😀 som hladna a stary neni doma 😲 😲 😲

katherinesand
23. apr 2009

och, ved ti slubil, ze sa o teba postara. co nevie, ze musis jest kazde dve hodiny 😀
ja sa tesim na divinovy gulas 😝 a za tym orechovy trdelnik. mnam

och
23. apr 2009

kathy ja asi zozerem notebook ked este budes chvilu provokovat 😠 😀 😀 😀 😀

katarinka77
autor
23. apr 2009

vy hladošky, budem mať pocit, že vám tie brušká rastú od jedla 😀 😀
Eli, ja nad kúpelami veľmi rozmýšľam, ale asi by som šla sama (bez povolenia poisťovne) na nejaký týždeň. Ale ešte som sa nerozhodla. Možno by šiel aj môj manžel na pobyt Neptún (pohybový aparát).

katarinka77
autor
23. apr 2009

Sivuška, tak vyzisti a zajtra daj vedieť. Môžeme potom spolu chodiť trsať a vlniť bokmi. I keď ja teda skutočne na to nemám vlohy 😀 😀 😀 .

katherinesand
23. apr 2009

och, nieeeeeeee 😀
ja len aby si dala vediet, ak dojdes do Jura, aby sme sa tam vsetci pripravili a rozmrazili aj zasoby, co mame na zimu. 😀

katherinesand
23. apr 2009

katarinka, tak ja vas neuvidim ☹
lebo ja mam dubravku velmiiii daleko. ja radsej pojdem niekam v meste.

katarinka77
autor
23. apr 2009

Katka, ja zas by som fakt radšej tu, lebo nie je toľko času, aby som ho zabila len cestovaním niekam, a ja som aj taky lenivec lenivý 😀 😀 . Najlepšie by bolo, keby som mala všetko pod nosom a ešte ma tam niekto dotiahol 😀 😀 😀 . Ale nie! Ja dosť cestujem do roboty, preto som rada, keď všetko ostatné mám čo najbližšie.

katherinesand
23. apr 2009

katarinka, ja to chapem. ja to citim presne tak isto. cestujem z Jura do centra Blavy, tak ked uz mam niekam po robote ist tak nech je to tu v centre alebo smerom na Jur. 😀

katherinesand
23. apr 2009

nevadi, kazda budeme chodit niekam inam a potom po par mesiacoch mozeme urobit spolocne vystupenie pre tehulky. 😀 tie by sa nasmiali, aj babatka by sa chytali za bruska v bruchu. 😀

katarinka77
autor
23. apr 2009

Kati, urobíme mažoretkové vystúpenie 😀 😀 . Každá si bude tancovať to svoje 😀 , až sa z toho všetci urehocú 😀 😀 .

katarinka77
autor
23. apr 2009

Katuška, idem kuknúť svokru, neskôr ešte prídem. Pa zatiaľ 😉

katherinesand
23. apr 2009

haha, to si viem predstavit 😀 asi by nas odviedli za verejne pohorsovanie. 😀

katherinesand
23. apr 2009

pa katulik. 🙂

katarinka77
autor
23. apr 2009

Tak to si už fakt objednajme ten Pezinok 😀 😀 😀 .

katherinesand
23. apr 2009

😀 😀

elis77
23. apr 2009

Ahoj Katarinka77, viem, ešte v pipinách I., alebo dokonca ešte v GF v 1.fóre si písala o kúpeľoch.
Rozmýšľala si nad Lúčkami?
Aj ja by som chcela zobrať manžela, no neviem na ako dlho. A mali by sme to aspoň ako takú tuzemskú dovolenku - čľapkanicovú 🙂 No uvidím, čo vykoumáme.

och
23. apr 2009

tak napapana 😀 😀 😀 hribikova polievocka a svieckova stroganof 😀 😀 😀 😀 ja tie bubliny uz teraz rozmaznavam 😀 😀 😀

sivusa
23. apr 2009

ja sa práve napchávam melónom 🙂

katarinka77
autor
23. apr 2009

Tak už som domka od svokrušky 😉 .
Och, tá stoganof je nejaká špéci sviečková 😀 ? Ten názov som ešte nepočula.. A deti ľúbia sladkosti, tak ich nakŕm ešte nejakou čokoládkou 😀 .
Elis, áno, niekde sme sa o tom bavili aj s Darlou, že by sme šli. Len pre mňa je dlho na 3 týždne, ani neviem, či by mi to poisťovňa schválila a taktiež sa musím najprv informovať, či s mojím momentálnym problémom tam vôbec môžem ísť. A ak áno, tam sme uvažovali s manželom, že ja pôjdem na pobyt Venuša, budem si liečiť šušku 😀 a on pobyt Neptún a dá si do poriadku koleno. To by nebolo zlé, keby sme sa tam tak stretli "sebranka" 😀 z koníka 😀 😀 .

katarinka77
autor
23. apr 2009

A neskočíš s tým melónikom k susedke o ulicu vyššie 😀 😀 ?

sivusa
23. apr 2009

Kati to teraz hovoríš, keď som ho celý zjedla? 😀

A čo sa Mayka neozýva?
Však som nervózna...

katarinka77
autor
23. apr 2009

Celý 😲 ? A kde sa to do Teba zmestilo 😀 , Sivuška?
No dáva si na čas, tá naša Mayka 😀 .

sivusa
23. apr 2009

celý som myslela tú štvrťku,čo som si kúpila 😀

larita112
23. apr 2009

ahojteeeee pipinôčky moje najkrajšie 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

zukríček, z celého srdiečka gratulujem k dvom drobčekom a úprimne a v dobrom závidím... cmuuuuuuuk

sivuška 🙂 😉

katarinka77
autor
23. apr 2009

Laritka 🙂
Idem ordinovať 😀 , popri tom žehliť, ale budem aj nakúkať sem 😀 .

zukrik
23. apr 2009

Ahojte pipinky 😀
Mayuška,kde si?
Laritka dakujem 😀
Chcela som aj foto dať,ale neviem to zmenšiť,nechce to ísť.

sivusa
23. apr 2009

Lari no vitaj 😀
Už som si prečítala IP
Do Prahy ideme 20.5., rozmýšľam,že by som tie lieky začala brať až potom, už mesiac vydržím...
Dlho sa tu neukázala Misi, pamätáš si ju? Nemala ona teraz niekedy začať so stimulkou?
A Loginka tu tiež dlho nebola

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre