Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lea1333
18. apr 2012

@silvik1 aha ale stale je tam ten ,poplatok!uvidime porozpravame sa doma ,a ,mozno ,laparku ,ani nenavrhnu!´tebe,ju na zaklade,coho navrhli ?

liliana30
18. apr 2012

@lea1333 - no mňa to tiež prekvapilo - nečakala som takú sumu. Skús sa spýtať u svojho gynekologa či ti neporadí prípadne ti ju neurobí.

lea1333
18. apr 2012

@liliana30 moj ,gynekolog je pripad ,on ,ani nevie ze som isla do centra!:on neriesilaj ked som rok po potrate a nedari sa nam otehotniet!

silvik1
18. apr 2012

@lea1333 ten poplatok je za výber lekára - ja som trvala na tom, že chcem aby ma operoval práve ten môj. po hormonálnom profile a manželovom spermiograme to bol ďalší krok k presnej diagnostike môjho stavu (zisťoval pri priechodnosť vajcovodov).

lea1333
18. apr 2012

@silvik1 a na co dosli ?ale nejde mi do hlavy ze niezdej ,t ,odporucia!:

silvik1
18. apr 2012

@lea1333 laparka dopadla dobre, všetko ako má byť. takže sa utvrdil v tom čo ukázal hormonálny profil a to je PCO + hraničné hodnoty znášanlivosti manželových spermií. mne môj lekár vravel, že laparku nerobia iba keď je už z iných vyšetrení jasné, že žena pôjde rovno na IVF - neviem zisťujem, že čo lekár to názor.

liliana30
18. apr 2012

@lea1333 - chápem - niektorí doktori by si to mali sami vyskúšať rok - dva sa snažiť o bábo, aby vedeli aký je to poci:( . Myslím, že ak máš hotoví hormonálny profil a mm spermiogram tak ťa určite poštlu na laparku.

lea1333
18. apr 2012

@silvik1 aha no ,tak ,som ,zvedava ,co ,mna ,caka! 😕

lea1333
18. apr 2012

@liliana30 nemame ,hotove nic! 😠

silvik1
18. apr 2012

@lea1333 zbytočne sa tým teraz nazaťažuj - uvidíš čo Ti povie lekár, ono je to hrozne individuálne. ani ja som nemala žiadne vyšetrenia - oni Ti spravia všetko. jedna známa si tam doniesla od svojho gyndoša výsledky a aj tak boli nedostačujúce a všetko si urobili znova pekne sami.

lea1333
18. apr 2012

@silvik1 ok dakujem ,za ,invo ,budem ,vas ,informovat 24,4 ideme

tinasc
18. apr 2012

@liliana30
@lea1333 dá sa ísť aj do nemocnice, len tam budete ležať tri dni, kvôli poisťovni, ja som nechcela byť v nemocnici, tak som išla do GF, tam sa ide na druhý deň ráno domov...

elise
18. apr 2012

@lea1333 mne laparku nenavrhli lebo som jedno dieťa mal prirodzene ale tiež aj poznám niektore ktore laparku nemali a nemali detičky ešte závisi od výsledkov🙂

maco83
18. apr 2012

@monika1202 neboj sa črevá si určite neprepichneš 🙂 normalne to tam šťúriš celé až po to farebne ružovou dlhou hrubou ihlou si to namiešaš prehodíš krátku tenku oranžovu, ihlu a pichneš si to uplne celé mne sestrička kázala chytiť si sval medzi prsty ale v GF mi povedali že to vobec nemusím ale určite je lepšie ked ti to na prvý krát niekto ukáže ak nikoho nemáš pozri si viedá na you tube 😉 to mi poradila kámoška v nemocnici dobrý nápad len prišiel neskoro tak tebe možno pomôže 🙂

stenlyhozienka
18. apr 2012

@lea1333 ja som bola na laparoskopii v nemocnici,v jeden den som prišla a na druhý som šla domov,a moja gynekologička začala riešit moju neplodnosť tým,že má poslala na laparoskopiu,veď je to veľmi dobrá vec,zistia kde je problém,alebo či je všetko v poriadku a pohnete sa o veľký kus dopredu,a cítila som sa super,keby neboli jazvy tak by som ani neverila,že mi niečo robili,niektoré príspevky vás riadne vystrašia a vystresujú takže všetko treba brať s veľkou rezervou,a dôležitá vec,neplatila som ani cent,preto sa čudujem,že niekto platí za to,dosť veľké peniaze

gelinka75
18. apr 2012

@stenlyhozienka ahojky, nieco nove z poistovne? 😉

maco83
18. apr 2012

@fles ano dneska mi volala embriologička zajtra idem na vklad tak som sa jej hned opýtala ako sa darí mojím krpcom zasmiala sa že traja su krásny pekne sa delia a dvaja sú pomalší, ale že do zajtra to ešte môžu dobehnúť 🙂 tak aspoň niečo už len aby sa pekne udomácnili v brušku.

fles
18. apr 2012

@maco83 No tak pekneeeee 🙂 tak dnes sa dobre vyspinkajte a zajtra sup do BA pre krpcov. Isto ta uz cakaju 😀 Nebude to nic hrozne uvidis ! Fajnovo rano si slahni diazep... a tak budes spat cestou ze az 😀 A potom ked sa to vsetko podari pojdeme na poriadnu kavu s veternikom 🙂 🙂 🙂

fles
18. apr 2012

potom sa ozvi ci si mala girl a boy 🙂

maco83
18. apr 2012

@fles to akože ja?

fles
18. apr 2012

@maco83 ano chcela som ta potesit , ze by ste boli aky krasavci vsetcivo stvorici. 😅 😅 😅

stenlyhozienka
18. apr 2012

@gelinka75 dnes mi volali,po ôsmych týždňoch žiadosť schválená 🙂

gelinka75
18. apr 2012

@stenlyhozienka no super, tak aj mne sa to uz krati 😀 a kedy ides do centra?

stenlyhozienka
18. apr 2012

@gelinka75,ak všetko bude v poriadku,tak ja pôjdem do centra už len na výber a potom vklad,ja sa neskutočne teším 🙂

stanika28
18. apr 2012

Ahojte 🙂, ked si clovek vsetko toto cita, tolko sa dozvie, o dobrom aj zlom. Je to super, ze sa baby vedia takto porozpravat a zdoverit 🙂. Ja beriem dnes piaty den Diphelerine. Pichanie mi nerobi ziaden problem, ale moj drahy sa na to nemoze ani len pozerat. Velmi dufam, ze vsetko dotiahneme do dobreho konca. Vase spravy ma neskutocne naplnaju energiou 🙂. Dakujem vam baby, za to ze ste baby 🙂

marikade
18. apr 2012

@liliana30 no ja mam termin na laparku 24.5. ale este neviem ci pojdem, nejako sa toho bojim a tiez ma trochu zaskocila ta suma 240€. ty si na kedy objednana?

gelinka75
18. apr 2012

@stenlyhozienka a protokol uz mas? 😕 lieky a tak

ivka3901
18. apr 2012

ahojte baby tak už sme doma.no mám nový protokol a začíname odznova na budúci mesiac naprv Gonal,potom pelgoveris a cetrodite a rozmýšľam či mám zostať doma na marodke,lebo nechce sa mi chodiť na 2 týždne do roboty a každému vysvetlovať načo som došla,ked zas pojdem na PN.

stenlyhozienka
18. apr 2012

@gelinka75 veď dnes mi volali,tak čakam čo povie doktorka a začínam

gelinka75
18. apr 2012

@stenlyhozienka vsak to sa pytam, ze kedy mas konzultaciu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre