Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

fles
20. apr 2012

@maco83 inak super ze este 2 ti zostali 🙂 ja bohuzial som nemala take stastie.. verim ze ich ani nebudem potrebovat ☹ Neviem si predstavit ako by som mala zacat zas odznova tento kolotoc a ci vlastne by som aj chcela 😠 😠 😠

fles
20. apr 2012

Kocky to cakanie je otrasne ?!? 😝 ake ste mali pocity prvych 5 - 10 dni po vklade ?mozno tehotenské... Este som si nerobila test - bojim, bojim. Kedy ste si ho spravili prvy krát ???

ivka3901
20. apr 2012

ahojte kočky všetkým čakateľkám tehuľkám držím palčeky nech vám to všetkým vyjde a mňa to posilní na dušičke,že tento náš boj za vytúženým bábätkom nebola zbytočná tfuj tfuj tfuj 😀

ivka3901
20. apr 2012

akurát dneska som bola u kamošky na kávičke čo bola na 1 IVF v Martine v HELIOSE a bola veľmi spokojná im sa nedarí už 10 rokov ☹ a tento mesiac idú aj na KET tak to dobre padlo pokecať a odreagovať sa a porozprávať sa s niekým ktorý má také isté problémy aj máme my ☹

ivka3901
20. apr 2012

ozaj u mňa je nové to ,že pokračujeme na budúci mesiac dala mi nové inekcie teda gonal mi zostal potom cetrodite a ešte nejaký pergoveris a nakoniec pregnyl tak hádam budú nejaké vajká z tohto 😉

ivka3901
20. apr 2012

@nr_martinka vlastne toto budem riešiť až ked mi sestrička na druhej strane telefonu povie,že ste tehotná tak potom sa budem veľmi báť teraz je to v pohode viem čo ma všetko čaká a dúfam,že naposledy,lebo tentokrát sme už ako samoplatci a ked sa náhodou nezadarí tak už asi na IVF nepojdeme ☹ ale to moc predbieham udalosti dopredu 😒

nr_martinka
20. apr 2012

@ivka3901 neboj urcite to vide.netreba zufat.

ivka3901
20. apr 2012

@nr_martinka dík,ale skor som verila,že sa to podarí na 3 krát a nič bola som velmi smutná a zúfala a tentokrát radčej nečakám zázrak a preto nebudem taká smutná z toho

elise
20. apr 2012

@ivka3901 ivka žiaden smutok nech u teba nevidim idete na tutovku a hotovo, bábenku sa bude mať u teba v brušku uplne perfektne a určite vie že ho čaká ked sa narodi nádherná detská izbička hlavne bude mať okolo seba ľudi ktorí ho budu nesmierne ľubiť takže nič ine ako potvrdenie tehu nečakaj a ani iný výsledok nebude a testik s // bude ako prvý troniť v albume drobčeka🙂

nr_martinka
20. apr 2012

@ivka3901 musis verit aj ja som verila a vidis stal sa zazrak a to doslova,

reklamka
20. apr 2012

baby, ET sa robi pod narkozou ci nie? dik. 🙂

nelly3
20. apr 2012

@reklamka
nie nerobi sa pod narkozou, je to ako gyn.vysetrenie skoro, je to len chvilka 😉

reklamka
20. apr 2012

@nelly3 - dik 🙂

maco83
21. apr 2012

@fles neboj ja mám veľmi silného tušáka že sa vám to podarí, bohužiaľ čo sa týka mňa tak nemám ani šajnu 🙂 práve pre tie negatíva čo sa tu sem tam dočítam som sa rozhodla, že až do vysledku sem nepáchnem aby som stále na to nemyslela. Dúfam, že to vydržím lebo už som si to povedala dva krát a za každým som sem išla 😉 tak ti držím palce a potom pošli poštu aby som nemusela tvoj výsledok hladať medzi toľkými komentármi tuším ideš vo štvrtok? Myslím na teba pa

fles
21. apr 2012

@maco83 dobre moje a dik. Urcite sa ozvem 🙂 a dovtedy si uzivajme, sadme kvetinky a vela sa rehotajme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimi1111
21. apr 2012

ahojte mozem sa spitat kedy sa posiela ziadost do poistovne??cakaju na vysledky s genetiky?vo stvrtok ideme na druhu konzultaciu a neviem ci uz odoslu ziadost alebo pockaju na genetiku dakujem za skoru odpoved 🙂

elise
21. apr 2012

@mimi1111 žiadosť mnôže byť poslaná skôr ako su vbýsledky z genetiky takže v pohode

mimi1111
21. apr 2012

@elise dakujem vo stvrtok uz budem mat vysledky co mi brali prvy krat a mam aj doniest vysledky citologie od gynekologa tak dufam ze uz ziadost poslu

vvia
21. apr 2012

baby mozno v tejto skupine som v 6tyzni a zabudla som uzit utrogesta dala som si ho az po vyse 12hodinach namiesto 8mich ;( bojim sa

vvia
21. apr 2012

@elise mne poslali pred genetikou

vvia
21. apr 2012

@fles testy nerob mne ukazovali negat vysledky a teraz som v 6tt

elise
21. apr 2012

@vvia nemusiš sa báť je dôležite si dať hned ako si spomenieš a další v určený čas🙂

vvia
21. apr 2012

@elise co znamena v urceny cas? ja by som to teraz vzala asi neskor nie? ja som bratla o 7,15,23hodine ale dnes namiest 15 som vzala 19:30 :(

elise
21. apr 2012

@vvia další si zober o 23 a ráno klasika ako berieš-

elise
21. apr 2012

@vvia keby si vynechala 2 dni bolo by to horšie, mne sa tiež občas tane že sa oneskorim

vvia
21. apr 2012

@elise a nebude to skoro? nepockam aspon na 24 hod? ci ? kebyze aspon v letaku nieco bolo

elise
21. apr 2012

@vvia nie nemusiš čakaťa nestresuj sa je to uplne v pohode🙂

elise
22. apr 2012

tak zajtra o 9 ráno mi budu vkladať do bruška 2 moje zmrzlinky, 2 neprežili rozmrazenie tak rozmrazili dalšie dve. tieto mi budu vkladať🙂 zostali mi už iba 3 tak uvidim ale verime že to tentokrát vyjde

annamary27
22. apr 2012

@elise držím palce 🙂

elise
22. apr 2012

@annamary27 dakujem🙂 ešte nám zostávaju 3 ale pri tom ako mi každý další pokus rozmrazuju 4-5 embrii tak sme sa rozhodli že posledne 3 nechjáme tak a ak tento pokus nevyjde ideme na nove IFV nove ifv stoji čo zmrazezeni a KET a budeme mať viac embrijok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre