Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
3. máj 2012

@gelinka75 neboj, dopátraš, daj vedieť ako si dopadla 🙂

gelinka75
3. máj 2012

@maruskaaaa oki, ako sa mas?

maruskaaaa
3. máj 2012

@gelinka75 v pohodke, čakám na menzes, ten neprichádza, tak neviem čo je vo veci

gelinka75
3. máj 2012

@maruskaaaa nemozes byt tehu? 😀 ja mam este 2 tabletky a tiez cakam ms, neviem sa dockat tento raz

maruskaaaa
3. máj 2012

@gelinka75 možné je všetko, ani brucho ma nebolí nič, pred MS mávam špinenie, teraz nič, tak dúfam, že v tom nebude iný problém. No veď uvidím. Neboj, to ti rýchlo zbehne a ani nebudeš vedieť a už budeš stimulovať. Teším sa s tebou.

gelinka75
3. máj 2012

@maruskaaaa hm a uz mas meskanie? mozno motyka vystreli a bude to 😉 🙂

maruskaaaa
3. máj 2012

@gelinka75 iba jeden deň, tak uvidíme. Aj môj gyn. mi vravel, že mal pacientky, ktoré poslala do GF a absolvovali 1 stretnutie a zostali tehotné, tak sme sa na tom smiali. Necháme sa prekvapiť, nič nie je nemožné 🙂 Keď už je ten máj-lásky čas no nie? 🙂

gelinka75
3. máj 2012

@maruskaaaa joj velmi ti to zelam, by si nemusela absolvovat tie strasti, daj potom vediet co dalej 🙂

maruskaaaa
3. máj 2012

@gelinka75 neboj, určite dám vedieť čo a ako, aj ty sa potom ozvi, ako si dopadla.

given
3. máj 2012

@gelinka75 To je sila, ta tvoja ziadost je asi zakliata. Ked to tu tak citam, zacinam sa obavat aj o tu moju. Ja len dufam, ze ked vraveli v centre, ze sa mi ozvu o 4 tyzdne, tak netrepali len tak do vetra, ale vraveli to po skusenostiach s Doverou.

gelinka75
3. máj 2012

@given no mne vraveli mesiac a vidis 😉 dovera je niekedy aj za 2 tyzdne co som tu citala

given
3. máj 2012

@gelinka75 Jej, to fakt? Kde si to citala, nech si aj ja precitam 🙂 Potesilo by ma to, velmi!

gelinka75
3. máj 2012

@given tu niekde v tychto temach, takze to podla mna budes mat dost rychlo narozdiel od nas co sme vo vszp 😠 uz som na nich nastvana 😖

katla
3. máj 2012

@ivka3901 No sak to. Nemilé od nich. A ako sa mám? Dobre, zajtra ma čaká KET, tak som akurát upratovala ako diva, nech mám potom kľud. Ale nejdem tam s nejakou extra nádejou, aj ked nádej umiera posledná 🙂 A ty ako?

ivka3901
3. máj 2012

@katla to je super tak držím všetky palčeky aj na nohách aj na rukách 🙂 presne tak nádej umiera posledná aj ked já som natom podobne my máme tiež poslednú šancu posledné 4 IVF nikdy som nebola na KET mávam málo vajíčok a zakaždým len 2 embryjká a nie vždy v dobrej kvalite,takže sme sa dohodli s mužíkom,že bud alebo a začneme uvažovať nad adopciou 😒

mackaso
4. máj 2012

@elise ahojky, ideš na krvičku už druhý krát, či prvý? Možno sa stretneme 🙂

mackaso
4. máj 2012

@jonika Ďakujem, aj ja tebe želám, nech všetko dobre dopadne a máme krásne bábätká 🙂

mackaso
4. máj 2012

@jonika Ako sa cítiš? Už je všetko v pohode?

jonika
4. máj 2012

@mackaso Už je lepšie.. dnes mám práve 28 DC, tak pevne verím, že to nepríde.. Inak nemám žiadne pocity.. občas ma pobolieva brucho ako by som mala dostať.

mackaso
4. máj 2012

@jonika koľko si krvácala? Bolo to len slabučko? Bruško aj mňa bolievalo, ako keby mala prísť mrcha, teším sa s tebou, že ti je lepšie, dúfam,že to bude dobré a že to zvládneme nejako, lebo ja som stresáčka veľká

mackaso
4. máj 2012

@jonika Kedy máš ísť na krvičku?

jonika
4. máj 2012

@mackaso bolo to len jeden deň a slabúčko..

jonika
4. máj 2012

@mackaso V pondelok mám ísť prvý krát na krvičku..

mackaso
4. máj 2012

@jonika bola trošku aj červená?, pýtam sa preto, lebo jedna babenka má trošku také slabučké krvácanie, potom ti to prestalo? Ležala si celý deň?

mackaso
4. máj 2012

@jonika Budem držať palčeky, urobila si si aj testík?

jonika
4. máj 2012

@mackaso trošku áno, preto som sa zľakla.. ale oddychovala som, ležala, sedela, nič také som nerobila...

jonika
4. máj 2012

@mackaso ešte nie.. chystám sa ho spraviť v nedeľu ráno.. bude to už deviaty deň. . tak snáď tam niečo zbadám..

mackaso
4. máj 2012

@jonika budem ti držať palčeky, ale aj ty mne, lebo v pondelok sa všetko rozhodne, som z toho vedľa celá, mám strach

mackaso
4. máj 2012

@jonika už by si tam na 9 deň mala vidieť celkom peknú čiaročku, ale určite si kúp ten mama test, nevymýšľaj ako ja dnes, urobila som si test, ktorý ukazuje až týždeň po vynechaní menzesu a bol tam fakt len duch a som ostala z toho poriadne nervozna

jonika
4. máj 2012

@mackaso Tak sa tam vidíme.. Moc Ti držím palce.. nech Ti to vyjde. Teraz ideš vlastne druhý krát na krvičku? a koľko hcg si mala prvý krát keď si bola?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre